Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

ja? plotki? cytuje ciebie Mdzelawski :) - tylko cytuje ale o bombkach ad A przez B, C.... do N ;) nie wspomnialem ani slowa ;) a o rakietach ;) tez sam wspomniales - tak wiec jak po Hermaszewskim kiedys uslyszymy ze mamy drugiego co w kosmos polecial i dla odmiany spaceruje sobie po Marsie (ksiezyc juz nieatrakcyjny jest) i bedzie to Mdzelawski nie bedziemy zdziwieni :) :) :) : )

Tak......rosnie nam rzesza latajacych wysoko :) baaaaaaardzo wysoko :) szkoda tylko ze branza lata coraz nizej niiiizej i jeszcze niiiiiizej.

Czy jest to juz podroz do srodka ziemi czy tylko zwiedzanie przez nia kopalni? (mowie o branzy oczywiscie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satysfakcja, dla tych co wiedzą.

Przy okazji Fiu Fiu zamieniłem sobie z Nim dwa słowa przed koncertem. Zaskoczył mnie bardzo ciepłem , sympatią, a do tego podarował ksi ążeczkę z textami i podpisał oczywiście.

PRZEMIŁY facet.

Ale dość już chyba, bo to nie na temat

A dla Ciebie jeszcze nagroda specjalna:http://foto.onet.pl/upload/5/7/_351272_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jareko, Jareko, chyba na dokształcanie zabiorę :wink:

Jeśli pozwalacie, to jeszcze jeden mój ukochany cytat, autor tenże sam. Trochę nawet budowlany temat, więc już bliżej tego forum :wink: :) :

Kochaj swój buldożer

Bo on nie wie co to dno

Kiedy jest niedobrze

I nie mają sensu skrzypce

Bierzesz swą maszynę

Ona nigdy nie zawiedzie

Wsiadasz w takie cacko

I po prostu sobie jedziesz

Łoby takie urządzenia były wam wszystkim zbyteczne, tym, temat Lecha zamknę w tym wątku, jeśli o mnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli okna PVC - tak - nazywa sie to listwa laczaca i musi miec dlugosc rowna dlugosci styku laczonych elementow. Jesli masz mozliwosc wyboru najlepsze sa laczniki typu "H" obejmujace zarowno jedna jak i druga laczona oscieznice (najpewniejsza szczelnosc polaczenia - choc w wiekszosci wypadkow zwykle laczniki tez szczelnosc gwarantuja i nie wymagaja dodatkowych uszczelnien. Jesli jest luzna to albo uszczelnic pianka w malej ilosci albo tasma rozprezna)

jesli okna drewniane - mozesz sobie skrecic zestaw bez zadnego lacznika choc najczesciej stosuje sie listewke dopasowana do wneki w oscieznicy (o ile oczywiscie taka jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...