Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

o dziwo roplasto jest drozsze :o

Najbardziej zastanawiajace, ze wszystkie oferty na profilu Thyssena sa najbardziej konkurencyjna cenowo??? :o

 

dzis dostalem jeszcze jedna ofrte ciekawa cenowo na profil KBE tyle, ze niestety 3komorowy

 

wiem z tutejszych wypowiedzi, ze ewent. zalety i przewagi 5komorowych sa dyskusyjne ale jak za ta sama cene (a nawet ciutek taniej) :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o dziwo roplasto jest drozsze :o

Najbardziej zastanawiajace, ze wszystkie oferty na profilu Thyssena sa najbardziej konkurencyjna cenowo??? :

:roll:

Teraz większość thyssenowców sprzedaje Lorda w promocji- być może stąd ta tańsza oferta.

Kliknij na Roplasto i powiedz, który profil chcą Ci ożenić tak drogo- np. z tego dolnego lewego obrazka?

Roplasto, KBE, Thyssen- :roll: dalej skłaniam się ku Thyssenowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Stary nie trafilem jeszcze do Roplasto..

 

Jareko - trzy (!) wyceny na tym profilu najtansze!!! I stad sie tak zapalilem :p - nawet jak jedna firma krzak to druga...

 

Natomiast po ogladaniu Thyssen-a wielki bol. Lord jakos nie spotkal sie z naszym uznaniem ale to nie problem - sa inne profile jak Ad i Prestige. Tylko jakosc tego PVC :o :o :o

strasznie matowy - jakis trzeciorzed - i to u wszystkich

Jak to pozniej umyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba profile są bardzo dobre i REHAU i VEKA ale okna to nie tylko profile. Z najlepszych profilii można zrobić najgorsze okna. Zwracaj uwagę na całość okna - okucia, profile, jakość wykonania, zakład, w którym są robione. Idź do producenta i sobie poodglądaj w jaki sposób twoje przyszłe okna będą wykonane. No i ostatni moment w którym można popsuć najlepsze okna - montaż....

Ja mam okna na profilu REHAU Briillant (produkowanym w polskiej fabryce w Śremie....) i jestem bardzo zadowolona. Ale sprawdziłam firmę, która produkuje te okna i zadbałam o dobry montaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze co sie dzieje?? te roplasto sa robione z takiego samego plastiku :o

Taki siny matowy i porysany. Czy juz nie robia z polyskiem? Tzn ja mam 7letnie Deceunik i one takie sa. I chcialbym cosik podobnego.

 

Otrzymalem jeszcze oferte na profilu Trocal i okuciach Maco. Troszke zle sie o tych okucich pisze. Moze warto sie temu przyjrzec - ale daleko

 

pzdr

aaaa, ten profil Roplasto - nawet nie wypytywalem o szczegoly jaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Pchełka

 

czy ITB mógłby zwracać uwagę (jeśli może ?) dla producentów okien iż montowanie kontraktronów w oknie jest dopuszczalne i nie może być przyczyną poźniejszego niewłaściwego działania okna, czyli odrzucenia reklamacji

 

Drogi mdzalawski, powiADAJĄ, ŻE PRZESADA Z WIELKOŚCIĄ STOSOWANYCH PRZEDMIOTÓW,SAMOCHODÓW, LITER itp ma związek z komleksem wielkości członka, cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...