Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Charlie - zarty sobie robisz? :lol: :lol: :lol: Rurka Peszla - taka wiesz o roznych srednicach, w roznych kolorach, taka karbowana.....przewaznie pozniej w niej kabelki elektryczne, rurku wodne itepe sie puszcza ;)

...przypomniało mi się jak kliknąłem na "wyślij" - ale dzięki za szybką odpowiedź. Można na Ciebie liczyć - JAREKO :lol:

 

Ostatnio zawieszam się - nie wiem czu to z przepracowania czy przy 40 ce to normalne ?! :lol: :lol: :x :cry: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzędowski!!!! ja je biorę , aktualnie oczekuję na wykonanie, a rabat dostałam teraz w czerwcu, Okna są pięknie wykonane z dobrymi okuciami, ja biorę z meranti w kolorze średniego brązu a u nich to kolor M1, drzwi zresztą też , naprawdę jest w czym wybierać, według mnie mają największy wybór, niepowtarzalne wzornictwo, no i......wcale mi za to nie zapłacili!!!!! :D , tylko nie mogę dobrać koloru bramy, chciałabym drewnopodobną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....bo ja za wielka woda [brak polskich liter]
patrz - a ja od dzis chwilowo bez wody i nie wazne malej czy duzej ;) a liter polskich jakosc wystukac u siebie nie moge :( :lol:

A co tam pognalo? Przyjrzyj sie ich oknom hehehe tym ze scianka maks 1mm wykonywanych technologia laminatow epoksydowych ;) sliczne sa :lol: i wszechobecne (zwlaszcza w kanadzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, już jestem po montazu okien :) Naczytałem się na forum, nakręciłem , a potem miłe zaskoczenie. Okna VEKA, okucia Winkhaus Autopilot- pełna opcja. Solidne wykonanie ( wąski zgrzew) i cena konkurencyjna w stosunku do Oknoplastu. Kupiłem z montazem u naszego lokalnego producenta . Firma godna polecenia.

Tak to sie można budować :)

Pozdrawiam wszystkich w trudach budowania.

agamon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal ich z nazwy czy tez z nazwiska by inni na Twym terenie wiedzieli kto sie sprawdzil - tylko ta droga pomoc sobie wzajemnie mozecie jak i wyeliminowac tych "gorszych" z rynku

Biorac pod uwage to co sie dzieje w branzy okiennej jest to jedyna droga by inni nie trafili na mine sugerujac sie np. jakas wyjatkowa promocja czy podobnymi chwytami marketingowymi.

Chyba nadszedl jzu czas by w ten sposob selekcje rynku przeprowadzac bo inne metody jakos nie odnosza skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem prawie wszystkie wypowiedzi na forach tutejszym, oknonetu i gazety wyb. i nad nie zmądrzałem na tyle, żeby wybrać konkretne okna w rozsądnej cenie. Czy słyszeliście coś o firmie Warszawskie Okna z fabryką w Legionowie. Oprócz profili odchudzonych których na pewno nie wezmę mają też profil 5-komorowy Ideal 4000, który oferują w dobrej cenie i z 10 letnią gwarancją. Czy ktoś może słyszał o jakości ich produktów lub montażu? Czy ten Ideal 4000 mi nie zżólknie ani się nie wykrzywi (wzmocnienia jak to w aluplaście 1,5 mm)?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko

okna wziąłem z firmy VEMAT z Tomaszowa Lubelskiego

profil VEKA Perfektline 5kom. kolor jednostronny ( nussbaum) z wąską zgrzewką- chyba tak to się nazywa( tak jak oknoplast).

Dostalem w standarcie pelne wyposazenie okuć Winkhaus Autopilot,

Montaż solidny. Terminowi. Psprzatali po sobie na budowie! :o

Jestem zadowolony i mam satysfakcje z zakupu.

Tylko dlaczego nie mam szczescia do innych fachowców?

A apropo jaki jest wasz rekord wykonywania prac fachowców?

Bo u mnie to elektryk- uwga robi mi instalacje -(kończy) ponad rok!!!

Mistrz nieprawdaż?

Pozdrawiam wszystkich w trudzie budowania

agamon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...