Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Ja też miałbym pytanie do Pchelka: mógłbyś kompleksowo :) przedstawić swoją opinię o Majewskim? Wykonawca remontu mi je polecał, ale po lekturze paru postów na tym forum zacząłem mieć poważne wątpliwości. Zastanawiam się nad konkurencją. Np. wyślę prośbę o wycenę do Gebauera, żeby sprawdzić jak bardzo są drożsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość m.c.

do p. pchelka prosze o wyjasnienie jak to jest mozliwe ze poleca pan okna firmy STOLBUD Wroclaw jesli firma ponad pol roku temu padla i

poza dlugami nic nie produkuje

jeszcze jedno prosze opodanie nr. certyfikatow na oklejnowanie okien dwustronnie i firm ktore maja takowe certyfikaty ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam http://www.goran.lublin.pl

oczywiscie drewno

witam

dawno tu nie zaglądałem widze że temat okien u progu sezonu jest jak najbardziej na topie podam wam stronke gdzie na forum siedzą raczej handlowcy nie kupujący warto być na bieżąco:)

 

http://www.oknonet.pl/

życze miłej lektury czytania forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie kolega uprzedził. Wlasnie chcialem spytac szanownych znawcow tematu o okna oferowane przez firme Mas-Bud z http://www.masbud.pl. Okna robia na Trocalu.

Znajomy mi bardzo poleca i... w zasadzie to ostatnia chwila na zamowienie okien.

 

Przy okazji pytanko:

Ile czasu trzeba czekac na dostawe okien od dnia podpisania umowy?

 

Pozdrawiam

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć ciepłe i dobre okna to zamów pięciokomorowe z PVC [VEKA PERFECTLINE, IDEAL 5000, IDEAL 6ooo, REHAU BRILLANT, SCHUCO CT 70, czy inne]. Fiberglas jest jednokomorowy i ma U = 1,6W/m2K.

Niańczy się żony i narzeczone - ale okna [co to za przyjemność]. Twój mąż ma rację 8)

To że Stolbud Wrocław padł to jest to zadziwiające - taka wielka firma :evil: .

Z tego co wiem to okna dalej produkują. Wiele firm handluje długami.

MAZBUD czy MAS-BUD z Płocka co robi na TRocalu to firma dobra. W każdym razie jedna z najstarszych w Polsce.

Co do tego Dziadka i jego "paskudnych" klamek to klamki można zamówić inne.

Potwierdzam, że GORAN jest OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie w sprawie wyboru. Mam taki problem - była w sobotę mierniczy od okien i okazało się że mamy zostawione na niskie otwory na drzwi balkonowe - tylko 200 cm.

Facet doradził nam założenie duotewników zamiast tradycyjnych nadproży i następnie skucie za niskich nadproży.

Czy ktoś miał podobny problem. Co mam zrobić?

JAk to wykonać aby było dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...