Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Domyślam się, że Lekomin jest kimś związanym z producentem Jezierski. NO TO WSZYSCY UŻYTKOWNICY FORUM I WSZYSCY BUDUJĄCY: mieliście okazję przekonać się na własne oczy jak bezczelnie fabryka potrafi potraktować klienta. Słowa współczucia, słowa zainteresowania problemerm klienta - nie zauważyłem. Typowe:klient nie chciał, klient nie to, nie tamto. Tylko liczę się ja FABRYKA i moja kasa. A co klienta to obchodzi? Ma mieć normalne okna - i co obchodzi klienta, że producent nad problemem 6 miesięcy pracuje. A dlaczego klient ma płacić za brak fachowości producenta, który przez pół roku nie wie, dlaczego coś źle robi? CZY NIE MACIE WRAŻENIA DRODZY CZYTAJĄCY, że komuś części ciała się pomieszały? :-) Bo ja po mału do takiego wniosku dochodzę. Zapraszam każdego z Forumowiczów, aby obejrzał to cudo wykonane przez Jezierskiego - ja się nie boję - może inni unikną problemu z oknami - bo ja z tym CUDEM TECHNIKI mam już 6-ty miesiąc problem.

 

 

...dziecko Ci zrobił - Jeeeezu jak się stary Jezierski dowie to mu nogi naprostuje

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jak by mi dziecko zrobił, to bym się ucieszył. To co on zrobił to jest jakiś potworniak :-)

A tak na poważnie, to co zrobił, to... cóż, ja też czasami zawalam. No, ale jak można tak bezczelnie uchylać się od odpowiedzialności? No bo jak mogli naprawić 45 okien, to dlaczego ostatnich pięciu się nie udało? Bo mają to w .... I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy okna drewniane sosna z II gat mają taką samą "wartość konstrukcyjną" jak ona I gat? Czy ich jedyną "winą" są różnice w barwie i widoczne łączenia poszczególnych kawałków drewna?

 

Chcę okna drewniane pokryć farbą kryjącą szarą - producent sugeruje, że II gat. będzie taniej przy tych samych właściwościach, a kryjąca farba ukryje w/w mankamenty.

 

Prawda to czy fałsz? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten 2 gat. to ma być drewno na miniwczepy? Nie ładuj się w to. Prędzej czy później "wyłazi to spod farby" i nieciekawie wygląda.

 

Dzięki za info.

Ale rozumiem, że rama powinna mieć porównywalne z I gat. właściwości konstrukcyjne? To tak na wypadek, gdyby jednak "nieciekawie wygląda" :( zeszło na drugi plan, choć - przyznaje - nie brzmi zachęcająco... niestety...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo wykonane miniwczepy będą nawet mocniejsze od litego drewna.

 

oj nie dobrze, tzn dobrze, ale nie dobrze bo źle wygląda. :D

W każdym razie - dziękuję za odpowiedź.

 

Producent to Stollar z dalekiego Olecka.

Czy można zaufać? Jareko bodajże pisze kilka stron temu, że kiedyś tak, a teraz po zmianie właściciela to nie wiadomo. A może ktoś ma i wie? Z góry - mersi buku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Jareko bodajże pisze kilka stron temu, że kiedyś tak, a teraz po zmianie właściciela to nie wiadomo. ...

niestety nastapila pomylka - nie wypowiadam sie na temat producentow ktorych nie znam a jest ich ponad 99.99 % :lol:

Ktos inny opinie swa wyrazil

to tak dla porzadku gdyz zasypywany jestem mailami wlasnie o ocene producentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co dziś odpowie Lekomin, obrońca producenta bubli (i ciekawe, czy sprawdził swoją pomyłkę w dostarczonych szybach, a jak sprawdził, czy będzie miał odwagę się przyznać-bo ja mam wykonane fotki - na szybach są takie metki - nie ma wątpliwości, co przywieziono). Otóż dziś podczas pracy rolety wypadła "uszczelka" - zwracam uwagę na cudzysłów - wydadła włochata taśma z prowadnicy rolety. Ciekawe, czy i dziś usłyszymy, że to przez złe podłączenie silnika i że już od 6 miesięcy pracują nad tym, dlaczego z prowadnic wypadają włochate taśmy.

Ciekawe, co mnie jeszcze spotka.

I jeszcze jedno - czy nie uważacie - bo taka myśl za mną chodzi:

że powinienem zgłosić do prokuratury podejrzenie popełnienia przestępstwa?

No bo: psują się części jedna po drugiej - no, z wyjątkiem tego, co było popsute od początku, być może zaraz urwie się jakiś element i np. dziecko przygniecie, koszt całego zlecenia to są setki tysięcy złotych - suma niebanalna - a nie dostałem za to towaru zgodnego z zamówieniem, nie ilościowo, ale JAKOŚCIOWO, wykonawcy unikają rozwiązania problemu - co z resztą można powyżej przeczytać.

I teraz proszę o poradę:

Wykonawca - nie jest już tajemnicą, że to Jareko - dwoi się i troi, aby sprawę załatwić, ale producenci mają go w nosie - pracownicy Jezierskiego w ciągu 5 miesięcy byli 3-krotnie i wykonali tylko 90% napraw (mam wykonane fotki jako dowody), Alutechnika od rolet dwukrotnie zatelefonowała, nie przyjechała ani razu, raz złożyła propozycję przyjazdu po ciemku... (może chcieli mnie zamordować?)

No więc na kogo mam naskarżyć w prokuraturze:

1) Jareko - z nim mam umowę, ale facet się stara

2) Jezierski i Alutechnika leją na to, ale z nimi nie mam żadnej umowy

Nie chcę zrobić uczciwemu krzywdy - co mi radzicie?

A tak na marginesie - to przypomina to trochę wątek Mieczotrinixa z przed lat, kiedy to mu pewna znana firma od blachy zrobiła na dachu blachę falistą zamiast gładkiej :-) też mówili, coś w rodzaju, że silnik jest źle podłączony - odsyłam do lektury - wątek na tym Forum

 

Drodzy Forumowicze: NA KOGO NASKARŻYĆ: tego z umowy co się stara, czy tego co zrobił źle, ale nie mam z nim nic na piśmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja ide na pierwszy strzal gdyz ze mna masz podpisana umowe i w sporze to ja - nikt inny - jestem dla Ciebie strona. Pozniej ja bede skarzyl Jezierskiego jesli oczywiscie nie dojdziemy do porozumienia. Nie moge Alutechniki gdyz sa dla mnie nikim. Dopiero Jezierski od nich moze domagac sie roszczen - taki fajny lancuszek

Oficjalnie - przed Forumowiczami bo osobiscie juz nie raz - pragne Cie przeprosic za stres, za jakosc "towaru", za wszystkie klopoty jakie JA Ci zgotowalem

Przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjęte, choć nawet to nie jest potrzebne - zobacz w moim nicku - nie ma napisu Jareko mnie skrzywdził - więc, wierz mi, doceniam Twoje starania. Natomiast wydaje mi się, że zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa mogę w prokuraturze złożyć na każdego od Prezydenta po Kloszarda. Powiem więcej, jeżeli wiem o przestępstwie, a tego nie zgłoszę, to i mnie można zgłosić. A tu robi się coraz niebezpieczniej - kwota duża, coraz więcej elementów się rozpada - NO BO TA DZISIEJSZA LISTWA CO ODPADŁA (wiem, bo silnik jest żle podłączony - dlatego prowddnice się rozpadają) TO JUŻ PRZELAŁA MIARĘ.

 

A teraz oświadczenie dla wszystkich: JAREKO STARA SIĘ ROZWIĄZAĆ PROBLEM I NIE OCENIAJCIE GO ŹLE myślę , że znalazł się w złym miuejscu o złym czasie - czego nie mogę powiedzieć o całej reszcie, której to przedstawiciel (Lekomin) zarzuca mi tu,na tym Forum, że kłamię. No bo on wie lepiej , jakie szyby mi przysłał, i jak naprawił uszczelki, i dlaczego rolety się rozpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamlin - subaru impreza kombi 2,0 - fakt te nasze drogi skandaliczne sa - ale ja szybko smigam i nad dziurami przelatuje w mig ":

tak na marginesie [chociaz to temat glowny - jesli lekomin chrzani robote to ja wymiekam - komu zaufac - ostatnie bastiony solidnej roboty padaja - nie dziwie sie - no bo przy takiej dzikiej konkurencji cenowej dobrzy wypadaja lub obnizaja jakosc - no ale lekomin ??????????????????????????//

jareko widzialem twoich ludzi pracujacych na WSC - w sobote !!!!!!!!!!!!!!!! o 6 wieczorem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i smieci wynosili !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - skad ty masz takie solidne ekipy - przeca do Anglii wszyscy wyjechali

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjęte, choć nawet to nie jest potrzebne - zobacz w moim nicku - nie ma napisu Jareko mnie skrzywdził - więc, wierz mi, doceniam Twoje starania. Natomiast wydaje mi się, że zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa mogę w prokuraturze złożyć na każdego od Prezydenta po Kloszarda. Powiem więcej, jeżeli wiem o przestępstwie, a tego nie zgłoszę, to i mnie można zgłosić. A tu robi się coraz niebezpieczniej - kwota duża, coraz więcej elementów się rozpada - NO BO TA DZISIEJSZA LISTWA CO ODPADŁA (wiem, bo silnik jest żle podłączony - dlatego prowddnice się rozpadają) TO JUŻ PRZELAŁA MIARĘ.

 

A teraz oświadczenie dla wszystkich: JAREKO STARA SIĘ ROZWIĄZAĆ PROBLEM I NIE OCENIAJCIE GO ŹLE myślę , że znalazł się w złym miuejscu o złym czasie - czego nie mogę powiedzieć o całej reszcie, której to przedstawiciel (Lekomin) zarzuca mi tu,na tym Forum, że kłamię. No bo on wie lepiej , jakie szyby mi przysłał, i jak naprawił uszczelki, i dlaczego rolety się rozpadają

 

 

Prowadnice się rozchodzą bowiem pancerz nie jest nawijany czy rozwijany symetrycznie - kto robił MONTAZ tej konstrukcji ? Co ma do rozjeżdżania się prowadnic silnik liniowy (mam nadzieję, że f-my SOMFY bo najlepszy) - wałek krzywy to jeszcze bym zrozumiał.

Jak to prowadnice odpadają - tzn, że co - przyklejone do muru? Powinny tak mocno trzymać aż pancerz się zablokuje i ani w górę ani w dól.

 

Ktoś coś ściemnia - Inwestor popatrz na to z boku a najlepiej wezwij na rozmowę kogoś nie zaangażowanego w sytuację a znającego się na rzeczy !!!

 

Narra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie, przeczytaj dokładnie, co napisałem, że odpadło. Z tekstu, nie z wyobraźni. Piszę, że taka niby uszczelka-szczotka-taśma z włoskami czy diabli wiedzą co, po czym chodzi roleta. W szafie suwanej to się nazywa szczotka przeciwkurzowa. To odpadło od prowadnicy.

Związek z silnikiem - to był żart - bo skoro producent wszystko podciąga pod zły montaż silnika, to może i to :-)

Charlie, czy Ty jesteś z ALUTECHNIKI? Oj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...