Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

do jareko, bwojtek, lekomin - nie mam nic wspólnego z Oknoplastem. Pracuję w budownictwie ale zupełnie inny asortyment.

Sorry - napisałem to o czym mówi prasa tzw. fachowa

Jeżeli chodzi o MS ze Słupska to mam bardzo złe doświadczenie. Mam ich okna od lat 3. W czasie kiedy produkowali moje okna używali okuć, które montowali w oknach tylko przez 0,5 roku. Pierwsza reklamacja była po 3 miesiącach - okna pomimo zamknięcia nie dolegały i nie była to sprawa regulacji lecz braku wymaganej ilości okucia obwiedniowego. Kolejną reklamację złożyłem w XI.2006 r. Po 2 latach nastąpiły trudności z otwieraniem okien, blokowały się rozwórki i haczyło na mikrowentylacji (była to fabryczna wada tych okuć - co stwierdzono przyjmując reklamację). Od tamtego czasu mnóstwo telefonów i e-maile do MS. Po 3 miesiącach przysłali mi pismo, że usterka zostanie usunięta przez serwis, i że serwis sie ze mną skontaktuje - ................................cisza.

Okna sprzeda wam każdy i każde okna będzie zachwalane - to jest marketing - wcisnąć nawet kit i za dobrą cenę.

Dobrą markę poznaje się właśnie po obsłudze serwisowej - jeśli jest taka potrzeba.

Sorry - proszę o pomoc jak wkleić schemat zamocowania okna w ścianie, ewentualnie prześlę na e-maila.[/img]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz.....czasem tak bywa :)

Ale zostwmy to

Przy okazji niejako przypomnial mi sie inny producent ktory dawno, dawno temu w podobnej sytuacji zwlekal z zalatwianiem reklamacji (tam chodzilo o za male skrzydla - jakis bryl w programie czy na produkcji - nie pamietam) nagle, bez ostrzezenia wsztrzymalo kumplowi wydawanie kolejnych zlecen gdyz za te zareklamowane nie zaplacil. Poszlo na udry, sprawa trafila do sadu i...... i kumpel wygral. Nie dosc ze za wadliwy towar nie zaplacil to skosil jeszcze za nieodebrane zlecenia (za ktore nota bene zaplacil w 100%). Ale tego ze imie swe przed klientami utracil...za to juz nikt mu nie zaplacil :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMION - przypomnialo mi sie przy okazji jak po pierwszym wlamaniu do mego domu i rozwalzeniu drzwi tarasowych na kawalki ujrzalem wzmocnienie jakie firma TRAS wlozyla do moich okien (okna zamowione w 1990 roku). Gdzies w domu szlaja sie jeszcze jego zdjecie.

Zgadnij co moglo byc w srodku profila?

Nie zgadniesz - tego jestem pewny :lol:

Kij od szczotki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jakie okna chcesz zamontować w swoim domu: plastiki czy drewniane. Jeśli chodzi o plastiki to niestety ale tylko Oknoplast z Krakowa spełnia wymogi jakościowe.

 

Nie ma co, marketing górą ;)

 

To co napisał cytowany użytkownik to wierutna bzdura.

 

raczej tylko część prawdy :wink:

 

z tym testem to było przegięcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.d. mojego wątku o oknach DREWNIACZKACH nie przedstawia się zbyt różowo.

 

Ile czekaliście zazwyczaj na wycenę okien. Na Urzędowskiego czekam już 5, nie 6 dni :evil: :evil: :evil:. Wysłano zestawienie mojej stolarki do BIELSKA i chyba LICHO je porwało...

Pojechałam więc szukać troszkę dalej.

 

Wiktoryczyk Czarków całkiem niezłe okienka, najpiękniejsze szprosy na tej ziemi ale czekam 3 dzień :evil:

 

Skusiłam się nawet na wycenę PCV ale tylko z tej wyższej półki - OKF Mikołów - No i muszę tu przyznać rację PANOM JAREKO UKŁONY Śliczne te Schucco, Mój luby zakochał się w pięciokomorowych, obustronny niepowtarzalny kolor. Świetne okucia. Dotknęłam, zobaczyłam, uwierzyłam. Ale musiałabym zrezygnować ze szprosów bo wiadomo współczynnik U tandetny a i szprosy między szybami nie są w moim guście. ALE Tu też oczywiście nie zrobiono mi wyceny na miejscu i czekam już 3 dzień :evil:

 

Może to standard ale, ale, ale DLACZEGO w takim razie obiecano mi, że wycena BĘDZIE NA DRUGI DZIEŃ :evil: i to w dodatku do domku mailem?

 

Pozdrawiam wszystkich budujacych. Jutro niedziela - TRZA WYLUZOWAĆ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do drzwi tarasowych przesuwnych klamke koloru białego z siegenia aubi, chciałam ja wymienić na klamke srebrną, sprzedawca mi mówi, że te klamki są tylko białe. Troche mnie to dziwi, czy to możliwe że nie ma srebrnych klamek z siegenia?

a co ma klamka do okuc? Pojedz sobeo do VBH i wybierz taka ktora ci sie podoba w dowolnej kolorystyce ale..... sprawdz tylko jakiej srednicy masz otwory w profili (suwmiarka po wyjeciu zamontowanej bialej klamki - sa czasem inne niz zwykle - rozstaw zas jest znormalizowany)

Wybierz klamki Hoppe - co prawda do przesuwki i kolorze to koszt minimum 25 Euro ale warto

to chyba tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.d. mojego wątku o oknach DREWNIACZKACH nie przedstawia się zbyt różowo.

 

Ile czekaliście zazwyczaj na wycenę okien. Na Urzędowskiego czekam już 5, nie 6 dni :evil: :evil: :evil:. Wysłano zestawienie mojej stolarki do BIELSKA i chyba LICHO je porwało...

Pojechałam więc szukać troszkę dalej.

 

Wiktoryczyk Czarków całkiem niezłe okienka, najpiękniejsze szprosy na tej ziemi ale czekam 3 dzień :evil:

 

Skusiłam się nawet na wycenę PCV ale tylko z tej wyższej półki - OKF Mikołów - No i muszę tu przyznać rację PANOM JAREKO UKŁONY Śliczne te Schucco, Mój luby zakochał się w pięciokomorowych, obustronny niepowtarzalny kolor. Świetne okucia. Dotknęłam, zobaczyłam, uwierzyłam. Ale musiałabym zrezygnować ze szprosów bo wiadomo współczynnik U tandetny a i szprosy między szybami nie są w moim guście. ALE Tu też oczywiście nie zrobiono mi wyceny na miejscu i czekam już 3 dzień :evil:

 

Może to standard ale, ale, ale DLACZEGO w takim razie obiecano mi, że wycena BĘDZIE NA DRUGI DZIEŃ :evil: i to w dodatku do domku mailem?

 

Pozdrawiam wszystkich budujacych. Jutro niedziela - TRZA WYLUZOWAĆ! :D

 

SłOMIANA - oni wszyscy tak długo myślą nad ofertami dla Ciebie bo chcą Cię oszukać.

Słuchaj - jak już dostaniesz CYFRY to od razu wal maila i pisz o 50% RABATU.

 

Ty jesteś waleczna babka i na pewno Ci się uda. Strzelaj i nie żałuj sobie.

 

Narra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a co ma klamka do okuc? Pojedz sobeo do VBH i wybierz taka ktora ci sie podoba w dowolnej kolorystyce ale..... sprawdz tylko jakiej srednicy masz otwory w profili (suwmiarka po wyjeciu zamontowanej bialej klamki - sa czasem inne niz zwykle - rozstaw zas jest znormalizowany)

Wybierz klamki Hoppe - co prawda do przesuwki i kolorze to koszt minimum 25 Euro ale warto

to chyba tyle w temacie

Myslalam ze skoro okucia sa sigienia to klamka tez?

a tak na marginesie to ta klamka wcale nie wchodzi mi w te dwa dziurska pod i nad klamką. Jade wiec wyjasnic te sprawe i chcialam wymienic na kolor srebrny. Czy to mozliwe ze w profilu sa zle nawiercone te dziury na klamke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...