Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

WITAM .Reprezentuję działającą na terenie całej Polski Agencję Ochrony SOLID SECURITY.

Proponujemy montaż profesjonalnych systemów alarmowych różnych marek

np:DSC,SATEL,PYRONIX i innych na terenie CAŁEJ POLSKI (na podstawie

bezpłatnej wyceny) oraz monitoring z przyjazdami grup interwencyjnych.

Mamy w ofercie również KAMERY z podglądem przez internet. W czasie

budowy/remontu a PRZED TYNKAMI WEWNĘTRZNYMI wykonujemy

okablowanie pod przyszły alarm lub kamery. Proszę wysłać mi

swój adres email (ewentualnie nazwę projektu swojego domu) ,a ja odeślę

Państwu wstępną

niezobowiązującą ofertę

firmy SOLID SECURITY .GWARANCJA 24 miesiące na każdy system alarmowy i kamery. Andrzej Przybylski, 0602475262

[email protected] Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu34

Brac Forumowa to dosc specyficzna grupa ludzi ktorych polaczyla wizja wlasnego domu i wraz z nia wymiana doswiadczen.

Wszelkiego rodzaju nachalna reklama jaka zaczales tutaj uskuteczniac zamiast przyniesc Ci profity z zamowien na Twe uslugi - odstrasza. Ba !!! Stajesz sie wrecz niewiarygodny. Solid jest znany i jak ktos chce - zawsze firme jak i przedstawicieli odnajdzie.

Masz cos ciekawego do doradzenia - zacznij sie udzielac i udowodnij swymi slowy ze jestes fachura (jak chocby Zbych) - wtedy sami Cie znajda i z uslug skorzystaja a tak to unikac Cie beda jak ognia i jeszcze przestrzega innych przed takim jednym co Forum zasmieca autoreklama

Do reklamy masz oddzielny watek - tam sobie pisz do woli - od tego on jest

Pozdrawiam i mam nadzieje ze wiesz o czym mowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

czy ktoś zakładał okna robione przez tą fabrykę? profil aluplast.

jak jest ich jakość? i solidność firmy?

pzdr

chodziło mi o Top-plast z Rogowa

 

Ale obok w Jeżowie jest firma IZOPLAST - są the best. Sam u nich kupowałem okna i korzystałem z ich montażu. Wysoka klasa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna PCV mam od tygodnia. Wybrałam M&S ze Słupska kolor orzech plus rolety. Bardzo mi się podobają. :D

Przy balkonowym oknie słupek ruchomy był zarysowany na krawędzi, zauważyłam to od razu przy montażu, po 4 dniach przyjechał serwisant i wymienił na nowy. Nie musiałam ponaglać ani tłumaczyć cokolwiek :o

Sąsiad (te same okna), rolety tez miał, po 2 dniach zauważył pęknięcie na szybie zwen., a przy montażu były OK, - M&S od razu wymiwnili na nową :o

 

Jednak są firmy co traktują klienta przed i po transakcji profesjonalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareko - toc jezd budowlany buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum - cegla idzie w gore, dachowka jest spod lady [jak za komuny] cementu brak [poszedl na autostrady] piasek wywiezli do chin to i szklo podrozalo - co maja byc gorsi - jeszcze stal i mniedz podrozeje i okna beda po 2 kola - pvc podrozeje bo ropy zara zabraknie jak busz na iran wskoczy - a ponoc mu sie kolejna wojna marzy - nie ma zmiluj - ceny mamy unijne a zarobki jeszcze z erwupegie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminy sie wydluzaja :(

ceny rosna :( :( :(

klienci ni w zab pojac nie moga, ze jak podchodza do tematu podaje im sie termin realizacji jaki wtedy obowiazuje - pozniej zwlekaja z podjeciem decyzji, pozniej z przelaniem kasy na zlecenie jakby im sie wydawalo, ze bede w ciemno ich kredytowal by pozniej uslyszec, ze sie rozmyslili - pozniej kasa idzie na zaklad i w odpowiedzi slysze - "Panie Jarku, ale teraz trzeba na okna czekac nie 4 a 8 tygodni" (przerysowanie ale czesto tak jest)

I co ja wtedy slysze od klienta? Jakbym wiedzail podpisujac umowe to bym z Panem nie podpisal. A ze od podpisania umowy do wplaty na konto uplynely dwa tygodnie to co? Zapomnial? I tak, na wlasne zyczenie, w zeszlym roku Inwestor sam sobie strzelil gola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...