Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Gość M@riusz_Radom
niestety zakupilem subaru za 85 tys - dlaczego - ano dlatego by nie kupowac dwa razy i by nie stac stale w warsztacie -

 

Przewrotnie przy takim wyborze polecam Tobie wykupić jednak karnet na usługi serwisowe ;) Mogłeś kupić Skode Octavię 2 albo Superb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 okien w tym 3 małych do piwnicy, 3 drzwi balkonowych, - wszystkie 5 komorowe z PCV, po jednej stronie inny kolor niz po drugiej, 12 drzwi wewnętrznych i 1 zewnętrzne drzwi metalowe antywłamaniowe, wszystko z montażem koszt całkowity 15 tys zł brutto. Czy to ok. cena??? Propozycja od Firmy produkującej okna i mającej lokalnie dużą renome.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 okien w tym 3 małych do piwnicy, 3 drzwi balkonowych, - wszystkie 5 komorowe z PCV, po jednej stronie inny kolor niz po drugiej, 12 drzwi wewnętrznych i 1 zewnętrzne drzwi metalowe antywłamaniowe, wszystko z montażem koszt całkowity 15 tys zł brutto. Czy to ok. cena??? Propozycja od Firmy produkującej okna i mającej lokalnie dużą renome.

cena pewnie stosowna do produktu,

za mało danych,

a sądząc po ilości drzwi wewnętrznych to cena raczej bardzo niska, :D

ale produkt widocznie tyle wart :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kolegów forumowiczów o rozwiązanie moich wątpliwości, a mianowicie czy przy montażu kontaktronów wpuszczanych w ramę okna tracimy gwarancję na te okna. Dodam, że chodzi o okna PCV.

zalezy od producenta - w wiekszoci wypadkow jesli zrobione z glow to nie (nie wolno wiercic w obrebie zgrzewu - mam na mysli czujki inercyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chyba roto produkuje takie okna okna uchylno-obrotowe na poddasze - czy opłaca sie je kupować? - jest konkurencja z normalnymi oknami veluxa albo fakro, ale oni nie mają chyba tego typu rozwiązań - czy jakość korzystania jest jakoś specjalnie różna w tych przypadkach?? oglądaliśmy zwykłe okna na poddasze i one otwierają się tak "w połowie" - trzeba się schylać żeby przez nie wyjżeć - te okno roto widzieliśmy tylko w jakimś katalogu - czy warto sie kosztować na tego typu okna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem okien i utknąłem w martwym punkcie. Wybrałem juz dwie najtansze oferty i kazdy bedzie mnie pewnie przekonywal zeby wybrac cos lepszego jednak takie mam fundusze a poza tym kupuje okna do mieszkania w bloku ktore i tak sprzedam za kilka lat.

 

Co do okien to pozostaly dwie oferty model Avantagrde 7000 z Dobroplastu i Ideal 4000 round line z Okna Rąbień. W sklepie powiedzieli mi ze okna z dobroplastu maja lepsze wzmocnienia i sa trwalsze i mniej jest na nie reklamacji ale naczytalem sie duzo złych opini o nich. Z kolei okna ideal 4000 maja okucia r-u które podobno są kiepskiej jakości. Wiec nie wiem.Proszę szybką o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz popelniasz maly blad

jesli idziesz w minimalizacje nakladow i na dodatek okna maja byc w bloku to po czorta pchasz sie w profile 5 komorowe ? Zaoszczedzisz jeszcze z 10-20% fundujac sobie okna w profilach 3 komorowych np. wspomnany Aluplast tyle ze Ideal 2000

najlepsze nawet okucia okaza sie najgorszj jakosci jesli nie bedziesz ich konserwowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...