Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Avante to marka firmy tak samo jak Oknoplast z Krakowa. To wielki plus dla tych firm że promują swoją markę a nie profil, który nie jest bez znaczenia. Avante to Deceuninck Zendow a Oknoplast to tylko Veka. Według mnie jeszcze dużo czasu upłynie zanim Oknoplast wypuści na rynek produkt choćby porównywalny do Avante.

Pozdrawiam

 

 

Hihiiii,dawno tak się nie uśmiałem dzięki Tatko :lol:

 

Rozumiem że Ty masz oknoplast i dlatego są the best jak pewnie wszystko inne. Może trochę wiecej argumentów merytorycznych, z przyjemnościa dowiem sie jakie badziewie ja kupiłem, wtedy uznając że zostałem wprowadzony w bład przez sprzedawcę będę miał argumenty w rozmowach z nim. Proszę podziel się z nami swoją wiedzą na temat tych okien, bo to co na razie napisałeś zupełni mi nic nie daje. .

 

Oknoplastu nie kupiłem tylko Jezierskiego,chodź brałem też pod uwagę Oknoplast,ponieważ zależało mi na dobrych profilach i zwracałem również uwagę na grubość stali po przekroju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avante to marka firmy tak samo jak Oknoplast z Krakowa. To wielki plus dla tych firm że promują swoją markę a nie profil, który nie jest bez znaczenia. Avante to Deceuninck Zendow a Oknoplast to tylko Veka. Według mnie jeszcze dużo czasu upłynie zanim Oknoplast wypuści na rynek produkt choćby porównywalny do Avante.

Pozdrawiam

 

 

Hihiiii,dawno tak się nie uśmiałem dzięki Tatko :lol:

 

Rozumiem że Ty masz oknoplast i dlatego są the best jak pewnie wszystko inne. Może trochę wiecej argumentów merytorycznych, z przyjemnościa dowiem sie jakie badziewie ja kupiłem, wtedy uznając że zostałem wprowadzony w bład przez sprzedawcę będę miał argumenty w rozmowach z nim. Proszę podziel się z nami swoją wiedzą na temat tych okien, bo to co na razie napisałeś zupełni mi nic nie daje. .

 

Oknoplastu nie kupiłem tylko Jezierskiego,chodź brałem też pod uwagę Oknoplast,ponieważ zależało mi na dobrych profilach i zwracałem również uwagę na grubość stali po przekroju :)

 

Ale dalej nic nam w tym wątku nie wyjaśniłeś. Dlaczego oknoplast to mercedes a avante to skoda. Proszę o szczegóły a nie zdawkowe wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordian - mów swoje. Ja wiem swoje.

Różnice miedzy okuciami dla użytkownika są pomijalne i nie maja wpływu na to o czym piszesz.

To ze producent który Ci sprzedał okna nie potrafi okuć montować to inna bajka.

GU - mówisz ze nie sa markowe?

Widzisz jesteś w błędzie bo o takich zapewne wcześniej nie słyszałeś.

Podobne opinie slyszy sie o Maco - tez niewiele osób o nich słyszało i gada później głupoty.

Schuring tez zapewne nie jest Ci znany a firma zajmuje sie okuciami chyba tak samo długo jak Roto Frank.

Nie wypowiadaj sie kategorycznie w temacie Ci do końca nieznanym - ok?

Ja też wiem swoje. Nie wiem czy masz okna z okuciami GU bo jeżeli nie no to czysto teoretyczne dywagacje mnie nie interesują. Ja mam te okucia w swoich oknach, użytkowuje je na codzień i na tej podstawie mam swoja opinie.

To nie jest to.

I wcale nie chodzi o to czy o czymś słyszałem, czy produkt posiada dobry marketing czy nie. Chodzi o same właściwości produktu a te nie spełniają moich oczekiwań ( GU).

A wracajac do tematu piszcie merytoryczne wypowiedzi poparte własnymi doświadczeniami a nie badziewie w stylu Ten to Mercedes a ten to Skoda" i nic pozatym. To niczego nie wnosi. Interesujące są wypowiedzi posiadajacych, uzytkowujacych lub nawet innych ale wnoszących coś do tematu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może powiem tak - by zakończyć te idiotyczna polemikę

Trafił Ci sie producent który coś spierniczył przy montażu okuć i od razu wyrażasz OBIEKTYWNA i jedynie SŁUSZNĄ opinie na temat okuć GU

Jak wiesz zajmuje sie oknami i to nie rok czy dwa ale już ponad 11 lat i z GU miałem i mam dość często do czynienia (choćby stosowane przez jednego z zaprzyjaźnionych producentów okucia do przesuwek) i wiem co mowie

I chyba wiem lepiej od Ciebie na temat okuć GU w skali globalnej a nie tylko jednostkowego - Twojego wypadku

A co do profili

Wszystko zależy jakiej wielkości masz okna - wtedy realnie wychodzą różnice miedzy profilami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec sezonu nadchodzi - chyba się nie powtórzy tak ciepła zima jakiej rok temu doświadczaliśmy :cry:

Dziwne, bo ja w stosunku do grudnia ubiegłego roku odnotowuję znacznie większe zamówienia niz rok wcześniej (a wtedy tez nie narzekałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o opinię na temat okuć firmy ROMB.

 

Producent zrobił mi wycenę z ROMB'em w standardzie, a za ROTO lub MAKO jest dopłata 3000 zł - cała kwota stolarki około 25000, więc te dodatkowe 3000 to sporo, ale i tak raczej skłaniałbym się ku temu, żeby wziąści te droższe.

 

Z góry dziękuję za wasza opinie i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o opinię na temat okuć firmy ROMB.

 

Producent zrobił mi wycenę z ROMB'em w standardzie, a za ROTO lub MAKO jest dopłata 3000 zł - cała kwota stolarki około 25000, więc te dodatkowe 3000 to sporo, ale i tak raczej skłaniałbym się ku temu, żeby wziąści te droższe.

 

Z góry dziękuję za wasza opinie i podpowiedzi.

Jareko, Złotow sie moze obrazi ze sprawadzasz ich do opinii "jaka cena taka jakość" ;)

Na miejscu Seblo zapytałbym Producenta co poza ceną przemawia za okuciami Romb? W koncu to producent bierze(?) na siebie odpowiedzialnosc za koncowy produkt.. jednak przy zamówieniu na 25 tys i ja nie kombinowałbym z niepotrzebnymi oszczednosciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko, Złotow sie moze obrazi ze sprawadzasz ich do opinii "jaka cena taka jakość" ;)...

Hmmm...

coz....

no wiesz...

sam rozumiesz....

hmmm....

to chyba jasne ...

jak słońce :)

Ok, nie bede stawiał Cię w trudnej sytuacji. Okucia obwiedniowe Romb odkąd pamiętam uchodziły za tanie zamienniki i cena stanowiła ich największą zaletę. Za to w okuciach prostych (np. zawiasy i zamkii do drzwi) nie widzę by były gorsze niż rozwiazania zachodnie.

Ale tez.. ostatnio ktos na forum oknonetu wyraził sie ze Złotów bardzo poprawił sie w okuciach.. moze cos w tym jest? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...