Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

cóż....nie ma co ukrywać że wśród fachowców z branży (i nie) tylko faktycznie Schuco w każdej wersji i od zawsze :lol: uważany jest za najwyższą półkę

Producentów jest wielu - net i wyszukiwarka googole jest w ich znalezieniu pomocna

Większość z nich tworzy okna na profilach AS-60 i CT-70 (Premium). Dla wielu Rondo i Eita (Cava) jest zbyt trudna by ładnie to wykonali

Profil realnie nie reklamowany od chyba początku jego powstania ale wiadomo dlaczego :lol: - sam się reklamuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż....nie ma co ukrywać że wśród fachowców z branży (i nie) tylko faktycznie Schuco w każdej wersji i od zawsze :lol: uważany jest za najwyższą półkę

Producentów jest wielu - net i wyszukiwarka googole jest w ich znalezieniu pomocna

Większość z nich tworzy okna na profilach AS-60 i CT-70 (Premium). Dla wielu Rondo i Eita (Cava) jest zbyt trudna by ładnie to wykonali

Profil realnie nie reklamowany od chyba początku jego powstania ale wiadomo dlaczego :lol: - sam się reklamuje :lol:

 

jareko , moze podpowiesz jakiegoś sensownego producenta i handlowca z dobra ekipa montujaca :D w Tarnowie woj, małopolskie

z gory dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okna z Oknoplastu, na razie jeszcze nie mieszkam, ale do tej pory jestem bardzo zadowolona z okien. Są bardzo porządnie i estetycznie zrobione, okleina do złudzenia przypomina drewno (jest lekko chropoawa). Na 13 okien tylko jedno miało ryskę, zobaczyłam ją dopiero po miesiącu od montażu, wysłałam maila z reklamacją i zdjęciem rysy, to wystarczyło do uwzględnienia reklamacji i wymiany skrzydła na nowe, bez zbędnych formalności i wykrętów. Sam montaż też był terminowo, bardzo sprawnie i porządnie zrobiony, okna "chodzą" elegancko itp.

Ceny, które udało mi się wynegocjować były nawet niższe, niż te u mniej "renonomowanych" producentów.

No i jako jeden z niewielu producentów Oknoplast oferuje 7 lat gwarancji na okna i 10 lat na szczelność pakietu szybowego. Do każdego okna jest osobna karta gwarancyjna, z numerem seryjnym okna i wszystkimi danymi technicznymi.

Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam bialych okien, no i jest ich dosc duzo bo dzwi tarasowych jest 4 , a okien jest 13.maja byc bez szprosów i bez słupka w dzwiach i od gory do dolu w dzwiach- cala szyba- bez dzielenia poprzeczką. chyba jest ich 40 m 2

 

do tej pory mal byc avans dal i 35% rabatu, pozniej oknoplast(jeszcze nie gadalem z nimi) a teraz zastanawiam sie nad profilem schuco -tylko nie znam producenta :cry: :cry: :cry: (moze jezierski choc wczesniej o nim nie słyszalem- czy warto???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Oknoplast profil Avans w okleinie dwustronnej orzech od lutego 2007.

 

Co do okuć - szef firmy montującej alarmowe zabezpieczenia stwierdził, że są bardzo porządne w stosunku do innych (mamy WK2) - to na duży plus.

Montaż - profesjonalny (ekipa z punktu na Legnickiej we Wrocławiu), reklamacja (małe uszkodzenie ramy okna przy montażu) - wymiana w ciągu tygodnia.

Wszystko chodzi ok, dopiero teraz przed wprowadzeniem będziemy regulować pierwszy raz od wstawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.

PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO SĄDU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.

PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO SĄDU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.

PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO SĄDU.

 

 

SZUKAM TEJ OSOBU KTÓRA TO NAPIAŁA> BARDZO PILNIE POTRZEBUJĘ JEJ POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam" firmę co sprzedaje okna z meranti z drewna porażonego przez robale [otworki w drewnie] bez impregnacji od strony ościeży, bez gruntu i lakierowane starym lakierem bez utwardzacza [lakier złazi] Okna mają 3 dni.

mam też firmę co nie klei okien drewnianych w narożach a tylko wbija blaszane sztyfty. W fabryce okna są cacy, po wbudowaniu rozłażą się jak stary materiał.

Mam firmę co nie daje w plastikach usztywnień.

To informacje z ostatniego miesiąca.

Kto da więcej.

Tylko jak podać nazwy firm bez obawy o życie.

 

Podaj te firme mnie - bo ja też wqlczę z taką FIRMĄ I MOŻE MI POMOŻESZ!!!!!!!

http://[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...