Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Jareko

Posłuchałem Twoich rad i poprosiłem o wycenę u Jezierskiego. I trochę mnie zatkało. Czy te okna są aż takie wspaniałe że za ten sam komplet oknoplus wyliczył 12800 a jezierski 15200 i do tego bez 5 kwater RU? Przecież dokładam do tego tysiaka i mam drewno np urzędowski?

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sobie sprawdziłem i na samym montażu netto mają 700zł drożej

Jak jest az taka roznica to moze sprawdz jeszcze innego dealera. Jezierski nie narzuca swoich cen sprzedaży detalicznej, wiec mogą wystąpić rozbieżności. Nawet znaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sobie sprawdziłem i na samym montażu netto mają 700zł drożej

Jak jest az taka roznica to moze sprawdz jeszcze innego dealera. Jezierski nie narzuca swoich cen sprzedaży detalicznej, wiec mogą wystąpić rozbieżności. Nawet znaczne.

u mnie ywszło prawie 10 tys różnicy na oknach jezierskiego :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wstawili i u mnie okna. w kolorze. no i się zastanawiam nad tą jakością i montażem. co myślicie o 2 załączonych niezbyt profesjonalnych opisach???"

 

1) kotwy zamontowane na gwoździach - sprzedawca powiedział że gwoździe do betonu komórkowego są najlepsze, a kołki są do cegły ????

2) w rogach większości okien i zawsze na zewnątrz (pozioma część rogu stykająca się z szybą) mam niedociągnięcie warstwy okleinowej i przez to powstaje 3mm rowek z przejściem do warstwy okleinowej poprzez stopiony plastik (jak trzeba to załączę zdjątko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co powie inny sprzedawca. Bo faktycznie dość to dziwnie wygląda. Jakby gościu szukał jelenia. Każda wycena na montaż to około 1300 - 1400 brutto a ten nagle 2100 netto.

 

No to mnie powaliło - kolejny wycenił na 17000. Wydaje mi się że pewnie okucia są pozłacane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem przed ostateczna decyzja z czego drewniane okna i... mam wybór pomiędzy sosna, a mahoniem z czego ten drugi to 50% droższa historia tam gdzie zamawiam okna

 

z dobrych rad wiem tyle: sosna bo lepiej mieć okna z tego co rośnie wokół, mahoń bo trwalszy-bardziej wytrzymały...

 

Przepraszam, ze być może dubluje pytanie ale nie sposób przeczytać takiej ilości treści w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko

Posłuchałem Twoich rad i poprosiłem o wycenę u Jezierskiego. I trochę mnie zatkało. Czy te okna są aż takie wspaniałe że za ten sam komplet oknoplus wyliczył 12800 a jezierski 15200 i do tego bez 5 kwater RU? Przecież dokładam do tego tysiaka i mam drewno np urzędowski?

p.

jak wspomniał Finlandia sa różnice miedzy dealerami ale praktycznie nie przekraczają 5% - jeśli więcej hmmm.... to temat na priv a nie na ogólny

A porównywać - wybacz - nie będę gdyż często okazuje sie później - w praniu - ze aż takich różnic nie ma, zwłaszcza po pomiarach i jak dochodzi do ostatecznej oferty i umowy

A co do montażu - wybacz ale cena tutaj jest istotna dla końcowej jakości prac - poczytaj o gwoździach w Ytongu :lol:

Poza tym tez nie ma co porównywać Veki (o ile dobrze kojarzę na tym robi Oknoplus) z Schuco

Tu sam materiał wyjściowy do produkcji jest droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wspomniał Finlandia sa różnice miedzy dealerami ale praktycznie nie przekraczają 5% - jeśli więcej hmmm.... to temat na priv a nie na ogólny

A porównywać - wybacz - nie będę gdyż często okazuje sie później - w praniu - ze aż takich różnic nie ma, zwłaszcza po pomiarach i jak dochodzi do ostatecznej oferty i umowy

A co do montażu - wybacz ale cena tutaj jest istotna dla końcowej jakości prac - poczytaj o gwoździach w Ytongu :lol:

Poza tym tez nie ma co porównywać Veki (o ile dobrze kojarzę na tym robi Oknoplus) z Schuco

Tu sam materiał wyjściowy do produkcji jest droższy

 

Oknoplus robi na Brugmannie - to wtakim razie co lepsze Brugmann czy Veka. Bo jak mam wywalić 3 tyś więcej na 12 oknach za osławione Schuco to dzięki. A ztym montażem to przy 6 wycenach które miałem tylko od Jezierskiego nagle o 700 więcej, czyli o 50%. Czyżby aż tak fantastycznie montowali w porównaniu z innymi. Jak chcesz to wyślę na priva wycenę i zobaczymy jak wyjdzie u Ciebie. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...