Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

my właściwie zastanawiamy się nad kupnem okine avante, jest właśnie teraz promocja koloru który wycofują,i płacę za tenn kolor jak przy oknach białych.tylko ze tak sie wlaściwie zzastanawiamy czemu ten kolor wycofują.cena nam sie podoba,oby niewyszło że coś z tymi oknammi jest nie tak.czy ktoś ma okna avante w kolorze toscana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie o zepsutej usłudze budowlanej jest ciekawe. Oglądanie zdjęć ze szczegółami kiepskiego montażu wciąga. Czytanie tekstu, który podyktowały emocje klienta nabitego w butelkę pozwala wczuć się w jego sytuację a często dowartościowuje czytającego.

Niestety nie można tego napisać o przeciwnej sytuacji czyli zachwalaniu wykonawstwa.

Gdyby na podstawie ilości założonych wątków o oszukanych klientach przez wykonawców (na tym forum) szacować jakie jest prawdopodobieństwo trafienia na dobrą ekipę to mogłoby się wydawać, że jak trafienie w lotto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gdyby na podstawie ilości założonych wątków o oszukanych klientach przez wykonawców (na tym forum) szacować jakie jest prawdopodobieństwo trafienia na dobrą ekipę to mogłoby się wydawać, że jak trafienie w lotto.
i tu masz całkowitą racje

Forum to ułamek wszelakich usług budowlanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gdyby na podstawie ilości założonych wątków o oszukanych klientach przez wykonawców (na tym forum) szacować jakie jest prawdopodobieństwo trafienia na dobrą ekipę to mogłoby się wydawać, że jak trafienie w lotto.
i tu masz całkowitą racje

Forum to ułamek wszelakich usług budowlanych

No i trzeba pamiętać, że niezadowolony klient powie o tym fakcie 60-ciu znajomym a zadowolony ledwie 6-ciu (nie czepiajcie się dokładnych liczb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dawno mnie tu nie było a koledzy dzielnie stawiają czoła :lol: Szacuneczek za wytrwałość

..... a zadowolony ledwie 6-ciu (nie czepiajcie się dokładnych liczb).

i to na priv....... :roll:

 

Na jaki priv ???????????????/

 

http://forum.muratordom.pl/post2571875.htm#2571875

 

czy mam wkleić jeszcze kilka innych miejsc ? NO to nie demonizujmy :)

Na priv to telefon, żeby CIę laski obce nie zaczepiały i w głowie nie mieszały :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzasz więc obciąć cen za usługi o 50% od wiosny przyszłego roku, no góra od lata? Tak aby wróciły do poziomu z początku wieku. :wink:

Sporo zawistnych inwestorów będzie szczerze zwiedzionych, że ogólnoświatowy kryzys i globalna zapaść gospodarek nie przełoży się na obniżenie wyśrubowanych stawek polskiej budowlanej kasty krwiopijców. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dawno mnie tu nie było a koledzy dzielnie stawiają czoła :lol: Szacuneczek za wytrwałość

..... a zadowolony ledwie 6-ciu (nie czepiajcie się dokładnych liczb).

i to na priv....... :roll:

 

Na jaki priv ???????????????/

 

http://forum.muratordom.pl/post2571875.htm#2571875

 

czy mam wkleić jeszcze kilka innych miejsc ? NO to nie demonizujmy :)

Na priv to telefon, żeby CIę laski obce nie zaczepiały i w głowie nie mieszały :):)

Neferka

Wiesz dobrze , co miałem na myśli :roll: a na pewno nie siebie.....

Poza tym takich Inwestorów ze świecą szukać, oczywiście znam jeszcze kilku z tego forum- lecz nie miejsce tu na nazwiska czy ksywki.

I nie dlatego, że gdzieś tam mnie czy kogokolwiek chwalili, ale za ogólne podejście do budowy domu oraz szacunek do wszystkiego (prawie :wink: ) co łazi po tym padole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzasz więc obciąć cen za usługi o 50% od wiosny przyszłego roku, no góra od lata? Tak aby wróciły do poziomu z początku wieku. :wink:

Sporo zawistnych inwestorów będzie szczerze zwiedzionych, że ogólnoświatowy kryzys i globalna zapaść gospodarek nie przełoży się na obniżenie wyśrubowanych stawek polskiej budowlanej kasty krwiopijców. :lol: :lol:

Jezier-ze

Zaczynasz gadać jak normalny budowlaniec :lol: :lol: :lol: Chciałbym stosować stawki za okna i montaż z przełomu wieków- niestety dla inwestorów- byłyby one wyższe o 50-100% od obecnych!!! A ja miałbym raj na ziemi. :lol: :lol:

Wiesz zapewne, że okna to chyba jedyna poddziedzina budowlanki, gdzie ceny nie wzrosły w ostatnich latach, a porównując je z końcem tamtego wieku to znacznie jestem w plecy i o mało co nie zaczynam dokładać do interesu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferka

Wiesz dobrze , co miałem na myśli :roll: a na pewno nie siebie.....

Poza tym takich Inwestorów ze świecą szukać, oczywiście znam jeszcze kilku z tego forum- lecz nie miejsce tu na nazwiska czy ksywki.

I nie dlatego, że gdzieś tam mnie czy kogokolwiek chwalili, ale za ogólne podejście do budowy domu oraz szacunek do wszystkiego (prawie :wink: ) co łazi po tym padole.

Bo i takich Specjalistów i Uczciwych Wykonawców - cierpliwych dla blondynek - ze świecą szukac :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...