Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

veka odpada,rozważ jeszcze Jezierskiego.

o jej, a czemu? mógłbyś podac jakieś argumenty przeciwko oknom Veka?

 

Ktos Cie tu robi w "bambuko". Okna Oknoplast Krakow budowane sa na profilach VEKA. Nie slyszalem, zeby VEKA robila sama z siebie okna. Niech sie Jareko wypowie - forumowy spec od okien :)

 

Musisz zrozumiec, ze okna plastikowe generalnie skladaja sie z:

 

1. Profili

2. Okuc

3. Szyb

4. Klamek i dodatkow ;)

 

Veka robi tylko profile. Oknoplast Krakow - nic nie robi, oni tylko skladaja punkty 1-4 do kupy i sprzedaja gotowy produkt :) Mam okna z Oknoplastu i BARDZO polecam - bardzo solidne wykonanie :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.000 roznicy na tym samym profilu? Jeśli dobrze zrozumiałem masz VEkĘ z Oknoplastu i 10 tys tańszą Veke od innego producenta?

Hmmm... wybacz ale sam już odpowiedz powinieneś znać

Albo dealer sprzedający okna ledwo zipie i za chwile zbankrutuje, albo producent, albo zamiast Veki dostaniesz wyrób okiennopodobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie bez komentarza.... Nic dodać, nic ująć.

PS. O wizerunku firmy świadczy nie to, czy są reklamacje, tylko w jaki sposób są one załatwiane...

Dlatego pewne firmy tutaj polecamy a o innych się nie wypowiadamy... Nawet najlepsi producenci okien mają pewien odsetek reklamacji. Posiadają jednak serwisy fabryczne ...i dobre imię, o które starają się dbać jak mogą. Sam znam przypadki kiedy zostały uznane w zasadzie niesłuszne reklamacje (uszkodzenia z winy klienta lub jego wykonawców) tylko po to by klient miał jak najlepsze zdanie o producencie okien. Zasadą jest, że firmy okienne typu CCC mają klienta końcowego (jak i dealera) głęboko w d...ie :evil:

Ale ja tu sobie mogę pisać co chcę a każdy potencjalny klient uważa, że jest mądrzejszy i często wybierze okna tanie, ponieważ "są dobre, bo są tanie i dobre" :lol:

Wykorzystując znane słowa z reklamy powiem, że prawie wszystkie okna są takie same. Prawie czyni wielką różnicę. Zastanów się nad tym potencjalny kliencie zanim dokonasz wyboru. A jak masz wątpliwości to kup sobie browarka w biedronce za 1zł i porównaj do wyrobu za 2,5-3zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem. Z tego co napisaliście i co wynika z artykułu, na podstawie jednostkowej sytuacji atacama uważa, że okna firmy Thermoplast to nędza? Ja miałem super montażystów, bardzo w porządku gościa co doradził podpowiedział itd. Oczywiście bardziej pełną i miarodajna ocenę mogę wystaiwć po kilku latach ale na razie nie ma się do czego przyczepić. Ciekawy jestem czy inni forumowicze mają podobne negatywne doświadczenia z tą firmą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie tak! Przeczytaj dokładnie. Na temat okien Thermoplastu nie mam wyrobionego zdania (uważam jedynie, że ta firma może zaliczać się do ścisłej czołówki). Dlatego sam zdziwiłem się, dlaczego ktoś tak zdecydowanie odradza tę markę.

 

A to co napisałem, po przeczytaniu artykułu, że sposób załatwiania reklamacji przez tę firmę jest żenujący i w moich oczach ją dyskredytuje... Produkt, nawet najlepszy może się jednostkowo zepsuć, mogą go też źle jednostkowo zamontować, ale wtedy trzeba to sprawnie naprawić. A w przypadku tej reklamacji wszyscy dookoła (dealer, centrala) chowają głowę w piasek, unikają kontaktu z klientem (i mediami) i nawet nie starają problemu rozwiązać. W tej sytuacji nie świadczy to dobrze o firmie Thermoplast i jej podejściu do swoich klientów (a nie samych oknach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PostWysłany: Sob, 13 Czerwiec 2009 11:08 Temat postu: Jaki profil okienny wybrac?na co zwrocic uwage itd Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

witam

 

jestem nowy na forum wiec gdyby bylo cos nie zgodnego z regulaminem to prosze nie usuwac tego postu.

 

Wiec sprawa wyglada nastepnujaco jestem na etapie kupna okien.Bylem w kilku niedaleko mnie zlokalizowanych sklepach/serwisach z oknami oraz zaciągłem troche wiedzy z roznych forow.

Wiem ze nalezy zwrocic uwage na to czy serwis daje gwarancje,na to ile komór powinno byc, na wspolczynniki akustyczne i termiczne.

Czytałem również o profilach VEKA ze to jest najlepszy wybor lecz w innym punkcie z oknami proponowano mi profil KBE.Teraz mam jedna wielka niewiadomą.Ponieważ jak kazdy z nas chce miec produkt najlepszej klasy a ze moja inwestycja wiaze sie z wieksza suma wiec zalezy mi na tym aby produkt byl jak najlepszy.Licze na wasza pomoc.

Dziekuje z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie tak! Przeczytaj dokładnie. Na temat okien Thermoplastu nie mam wyrobionego zdania (uważam jedynie, że ta firma może zaliczać się do ścisłej czołówki). Dlatego sam zdziwiłem się, dlaczego ktoś tak zdecydowanie odradza tę markę.

 

A to co napisałem, po przeczytaniu artykułu, że sposób załatwiania reklamacji przez tę firmę jest żenujący i w moich oczach ją dyskredytuje... Produkt, nawet najlepszy może się jednostkowo zepsuć, mogą go też źle jednostkowo zamontować, ale wtedy trzeba to sprawnie naprawić. A w przypadku tej reklamacji wszyscy dookoła (dealer, centrala) chowają głowę w piasek, unikają kontaktu z klientem (i mediami) i nawet nie starają problemu rozwiązać. W tej sytuacji nie świadczy to dobrze o firmie Thermoplast i jej podejściu do swoich klientów (a nie samych oknach).

 

Ok wszystko jasne - mam podobne zdanie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pewne firmy tutaj polecamy a o innych się nie wypowiadamy... Nawet najlepsi producenci okien mają pewien odsetek reklamacji. Posiadają jednak serwisy fabryczne ...i dobre imię, o które starają się dbać jak mogą. Sam znam przypadki kiedy zostały uznane w zasadzie niesłuszne reklamacje (uszkodzenia z winy klienta lub jego wykonawców) tylko po to by klient miał jak najlepsze zdanie o producencie okien. Zasadą jest, że firmy okienne typu CCC mają klienta końcowego (jak i dealera) głęboko w d...ie :evil:

Ale ja tu sobie mogę pisać co chcę a każdy potencjalny klient uważa, że jest mądrzejszy i często wybierze okna tanie, ponieważ "są dobre, bo są tanie i dobre" :lol:

Wykorzystując znane słowa z reklamy powiem, że prawie wszystkie okna są takie same. Prawie czyni wielką różnicę. Zastanów się nad tym potencjalny kliencie zanim dokonasz wyboru. A jak masz wątpliwości to kup sobie browarka w biedronce za 1zł i porównaj do wyrobu za 2,5-3zł...

Oj jest różnica i to straszna - pić sie tego nie da brrrrr a jednak znajdują sie nabywcy wrrrr zgroza

bwojtku - nasza tu edukacja i tak jest psu na budę. Drut... Ther... Ger.... Por... i jeszcze kilku producentów by się spokojnie znalazło co ceny maja niższe gdyz.... nie maja serwisu - bo po co? Serwis kosztuje :) wiec wicie....rozumicie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...