Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

To co pisalem wyzej to nie jest zadna krypto reklama.

Poprostu chwale firme, bo warto i takich firm niestety jest malo na naszym zasmieconym rynku.

Rozumiem was ze mozecie nie wiezyc, ale takie sa fakty i znajac doswiadczenia moich znajomych ktorzy sie budowali, chcialam poprostu pomoc wam znalezc cos godnego polecenia.

Kto jest zainteresowany to prosze o wiadomosc a podam namiary na firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chodzi o wysokie na 2300 drzwi tarasowe ( te ze słupkiem ruchomym ( ale pewnie przy szerokości skrzydła ok. 800mm nie bedzie problemu z M&S -owym wzmocnieniem termicznym

 

Zycze powodzenias przy naprawach - przeciez to sie bedzie gielo jak cholera.

No ale jak MS robi tak duze drzwi i wstawia usztywnienia z wlokien szklanych - niech wstawia. Bedzie co naprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz nie znając producenta okien mówic, że najlepszym wyborem będzie Schuco????

Odpowiedz jest prozaiczna - Schuco to najlepszy system. I nawet slaby producent jak to popieprzy to w innych systemach dawno to bedzie podwojnie popieprzone.

Tylko schuco ma klasy sztywnosci usztywnien. I tylko oni maja usztywnienia podwojnie zaginane.

Oni po prostu sa najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście chodzi o wysokie na 2300 drzwi tarasowe ( te ze słupkiem ruchomym ( ale pewnie przy szerokości skrzydła ok. 800mm nie bedzie problemu z M&S -owym wzmocnieniem termicznym

 

Zycze powodzenias przy naprawach - przeciez to sie bedzie gielo jak cholera.

No ale jak MS robi tak duze drzwi i wstawia usztywnienia z wlokien szklanych - niech wstawia. Bedzie co naprawiac.

Powiedz mi czy tak sobie rzucasz oskarżenia bo tak się tobie wydaje czy masz na to jakieś dowody? Jak by nie patrzeć oczernisz tutaj jednego z najbardziej znanych producentów okien w Polsce.

jak możesz nie znając producenta okien mówic, że najlepszym wyborem będzie Schuco????

Odpowiedz jest prozaiczna - Schuco to najlepszy system. I nawet slaby producent jak to popieprzy to w innych systemach dawno to bedzie podwojnie popieprzone.

Tylko schuco ma klasy sztywnosci usztywnien. I tylko oni maja usztywnienia podwojnie zaginane.

Oni po prostu sa najlepsi.

Spodziewałem się po tobie choć trochę obiektywnego spojrzenia ale rozczarowałem się :cry: Napisz jeszcze jaki jest najlepszy producent okien w Polsce na "jedynym słusznym systemie" do kompletu i całe forum stanie się zbędne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz nie znając producenta okien mówic, że najlepszym wyborem będzie Schuco????

Odpowiedz jest prozaiczna - Schuco to najlepszy system. I nawet slaby producent jak to popieprzy to w innych systemach dawno to bedzie podwojnie popieprzone.

Tylko schuco ma klasy sztywnosci usztywnien. I tylko oni maja usztywnienia podwojnie zaginane.

Oni po prostu sa najlepsi.

 

A mi się wydaje że albo masz jakiś interes aby takie bzdury pisać, albo liczysz przynajmniej na jakiegoś gratisa. Normalnie żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisalem wyzej to nie jest zadna krypto reklama.

Poprostu chwale firme, bo warto i takich firm niestety jest malo na naszym zasmieconym rynku.

Rozumiem was ze mozecie nie wiezyc, ale takie sa fakty i znajac doswiadczenia moich znajomych ktorzy sie budowali, chcialam poprostu pomoc wam znalezc cos godnego polecenia.

Kto jest zainteresowany to prosze o wiadomosc a podam namiary na firme.

 

Droga Pani Karolino 30, tak na moje oko, po zapoznaniu się ze stroną internetową tej rzekomo tak świetnej firmy, ze smutkiem stwierdzam, że jeśli to wszystko co tam napisano, to wszystko i na dodatek to prawda, to takie okna nie powinny w ogóle znajdować się w obrocie, na razie nawet w okolicach Zawiercia :D :D :D

 

Przy następnych zakupach lepiej by było, aby zechciała Pani chociaż zmieniać treść swoich postów na różnych forach, bo ciągle takie samo zadowolenie z jednego zakupu jest... hm? Mało wiarygodne? Nawet dla siedzącego (za paserstwo) świstaka. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz nie znając producenta okien mówic, że najlepszym wyborem będzie Schuco????

Odpowiedz jest prozaiczna - Schuco to najlepszy system. Oni po prostu sa najlepsi.

Tylko schuco ma klasy sztywnosci usztywnien. I tylko oni maja usztywnienia podwojnie zaginane.

 

System może i rozbudowany, to prawda, ale żadna firma nie stosuje na co dzień podwójnie zaginanych wzmocnień, to raz, a dwa, większość producentów i tak pewnie klepie okienka na B - klasowej wersji Corony CT 70 z najlichszym wzmocnieniem jaki można wsadzić w kształtownik zasłaniając się "obliczeniami statycznymi" i taka jest prawda.

Do tego tegoroczna zmiana kierunków sprzedaży spowodowała, że Schueco trafiło i do garaży. Czy one staną się od tego mniej garażowe, nie wiem, ale widzę, że dopadł tę markę odwieczny dylemat, mieć czy być? W schueco wyszło, że... mieć, a trochę szkoda, bo już nie są marką jaką byli.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz jest prozaiczna - Schuco to najlepszy system.

Oni po prostu sa najlepsi.

 

Powiedzmy że się z tobą zgodzę. Ale tylko jeśli chodzi o systemy "SOLARNE", a nie systemy okienne. :lol:

 

PS: Rozumiałbym, gdyby Jareko pisał że jest to najlepszy system. Ale ty ?? Czyżby SCHUECO pozyskało nowego pracownika w dziale reklamy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko oni maja usztywnienia podwojnie zaginane.

 

Co do usztywnień podwójnie zaginanych. Mam dylemat.

 

Co z tego że SCHUECO takie wzmocnienia ma w swojej ofercie , skoro ich największy producent nawet na swojej stronie pokazuje wzmocnienia zagięte pojedyńczo??

 

Z drugiej strony takie wzmocnienie podwójnie zaginane można odczytac jako "słabośc" profila.

 

VEKA na przykład na targach w Norymberdze pokazała system "XXL" z ściankami zewnętrznymi o grubości 4mm. Chyba żaden producent w Polsce nie wykonał jeszcze okna z tego profilu.

 

Pchełek,

 

nie jest ważne co "JAKAKOLWIEK" firma ma w swojej ofercie. Ważne jest CO sprzedaje. A wzmocnienia są najmniej sprzedawanym dodatkiem przez systemodawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Rozumiałbym, gdyby Jareko pisał że jest to najlepszy system. Ale ty ?? Czyżby SCHUECO pozyskało nowego pracownika w dziale reklamy??
Nie jestem zatrudniony na etacie w Schuco :)

Choć po latach szlajania się po różnych profilach powróciłem do Schuco - to prawda

 

Nie miałem w tym przypadku Ciebie na myśli :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...