Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

... robiac "przysluge" tynkarzom :wink: inwestor ma w pomieszczeniu okna gdzie szyby nie sa na rownych wysokosciach ...

To nie do końca jest "przysługa" tynkarzom, jeśli będą naprawdę dobrzy zrobią ci to dobrze - choć to upierdliwa czynność. Z tą różnicą 25 mm też bym polemizował. Poza tym przy takich wysokościach, gdzie pojawia się profil pośredni a nawet obok coś w profilu okiennym to to się nie rzuca tak w oczy jak Ci się wydaje. Hmmm.. tak się zastanawiam czy wszystko masz wymurowane tak pod linijkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że Dobroplast produkuje austriackie okna...

http://www.allegro.pl/item822892266_okna_5_kom_austryjackie_avantgarde_1_5x1_5.html

Podoba mi się fragment opisu:

duża komora wzmocnienia pozwalająca zastosować stalowe wzmocnienia, dające lepszą statykę całego okna,

Pewnie słowo pozwalająca ma oznaczać, że wzmocnienie dostępne w opcji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzicie się ?

No dobra, a ja się z tej aukcji dowiedziałem, że w opinii "speców"z tej firmy zyjemy ciągle w czasach okien 3komorowych (bo ich 70mm jest o 20% lepsze od innych :wink: )

Zaskakujące jest dla mnie, że na zdjęciu "real" okna w złotym dębie przy narożniku jest uszkodzona okleina na skrzydle - tak jakby źle ustawiona była maszyna do czyszczenia naroży.

Tylko że... takie same wady widziałem już na ich różnych, starych zdjęciach - czy nikt nie uznaje tego za wadę i nie szuka przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W projekcie domu okna balkonowe mam o wymiarach 110x210.

Proszę o informację, który z producentów może wykonać takie okna .

Okna mają być w obustronnie w kolorze złotego dębu.

Schuco CT-70 w profilu okiennym jeszcze jest wykonalne, proponowałbym jednak, z racji koloru, wykonanie w profilu tzw pośrednim.

O ile dobrze pamiętam Brungman także takie gabaryty zniesie, Veka może mieć już z tym kłopoty - poczekaj aż stary (szacuneczek dla kolegi) się tu pojawi i dorzuci swoje trzy grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...