Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Witam, a dlaczego nie powinno sie stosowac nawiewnikow tam gdzie sa kratki wentylacyne?

Jest jakas ogolna zasada umieszczania takich nawiewnikow,

, u mnie bedzie wentylacja grawitacyjna(nie mechaniczna)

prościej i szybciej :) zakładając nawiewniki tam gdzie jest kratka wentylacyjna powodujesz ze obieg powietrza jest tylko w tym pomieszczeniu a chodzi o to by zasysało powietrze z innych pomieszczeń i tym z kratka wylatywało przez komin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a dlaczego nie powinno sie stosowac nawiewnikow tam gdzie sa kratki wentylacyne?

Jest jakas ogolna zasada umieszczania takich nawiewnikow,

, u mnie bedzie wentylacja grawitacyjna(nie mechaniczna)

prościej i szybciej :) zakładając nawiewniki tam gdzie jest kratka wentylacyjna powodujesz ze obieg powietrza jest tylko w tym pomieszczeniu a chodzi o to by zasysało powietrze z innych pomieszczeń i tym z kratka wylatywało przez komin

 

Widzę Jareko, że przed urlopem szczególnie dużo chęci do pomocy :-)

 

Piszę "szczególnie", bo "dużo" chęci to Ty zawsze masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania klientów o klasę profili to kolejny efekt niezbyt mądrej kampanii reklamowej "tylko klasa A". Faktycznie dla klienta końcowego przy białych oknach nie ma znaczenia czy okna są w klasie A czy B. Żeby było ciekawej to firma, która tą kampanię prowadziła pomimo zapewnień w reklamach miała (i pewnie ma) profile także w klasie B. Tak samo jak firma promująca okna bez ołowiu teraz trzaska okienka z tym pierwiastkiem i jakoś przestał być szkodliwy :lol:

Co do platinium to jego największą wadą jest brak możliwości zapięcia wkładów 3-szybowych.

Natomiast trochę mnie dziwi, że Jezierski produkuje okna na profilach w klasie B bo jak sobie dobrze przypominam to lekomin chwalił się kiedyś tu na forum, że robią tylko na klasie A a nie tak jak inni na B...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suwmiarka wszystko zmierzy :) ale jeśli dokładność za mała możesz Czmirku użyć mikrometru - wyjdzie może o 0,01 mniej a może i więcej? Jak mniej to klęska :p ale jak więcej to co ? :)

 

chcialem tylko uscislic ta porazajaca dokladnosc do 0.01

czy chodzi o reklame czy o prawde? tak jakos naszlo mnie podczas dzisiejszego swieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy poradźcie bo zwariuje!

 

Dostałem ofertę na SCHUCO ct70 5 komór trzy szyby bo takie chciałem po przeczytaniu wielu opinii ale gdy doszło do podpisania umowy zakupu padła jeszcze propozycja DRYTEX-U też 5 komór trzy szyby ale cena 30% niższa co o tym sądzicie?

 

Opinie o drutexie bardzo mizerne ale są one stare, chodzi o czas zamieszczenia może ktoś w tej chwili je użytkuje i coś powie!

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat temu jakość okien pcv była na zupełnie innym poziomie. Producenci robili zgodnie ze specyfikacjami. Okna były dobre i bardzo dobre jeśli w ogóle tak można mówić o pcv. Obecnie w pogoni za ceną firmy tak potrafią ,, odchudzić" okno że włos się jeży. Oczywiście nie wszystkie. Przy wyborze okien najbardziej pomocny monter który montuje okna kilku firm. On wie które są dobre. Sprzedawca wiadomo będzie zachwalał swoje nawet jak to będzie D czy D.

Życzę trafnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam okna drutexu juz ponad pół roku i nie widzę sensu kupowania droższych. Świetny nwowczesny wygląd i jakość okien nie pozostawia żadnych niedomówień.Dodatkow omam spore przeszklenia balkonowe i nie dzieje się z oknami nic kompletnie. Naprawdę polecam. ddatkowo fachowa obsługa monetrów jak i super podejście już po samym montazu naprawdę godne pochwały. Pan który sprzedaje te okna d otego stopnia jest pewny swoich produktw ze sam po pół roku do mnie dzownił zebym potwierdzil czy nadal jestem zadowolony. Pelna profeska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam okna drutexu juz ponad pół roku

Opinię o oknach to można wyrazić po 5-10 latach użytkowania a nie po pół roku. To nie pieczywo, które kupuje się na 1-2 dni! Okna mają służyć kilkadziesiąt lat a wady potrafią się ujawnić po kilku latach w np. ekstremalnych warunkach letniego słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... podczas dzisiejszego swieta
a jakież to święto? Ja za kilka godzin odetnę sie od świata w tropikalnej głuszy i to dla mnie będzie święto ale 8 grudnia??? nie kojarzę

 

nie musisz kojarzy to hiszpanskie swieto narodowe. wiec sobota wolna i niedziela i poniedzialek i wtorek a juz jutro do roboty.

uuuuuuuuuuuuuuura krolewscy wygrali z zabojadami z marsylii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...