Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Witam

 

szukam producentów okien plastikowych w kolorze z dwóch stron najlepiej z małopolski dobrych i godnych polecenia.

dwa rozne kolory ? znow mi zarzuca ze promuje ale podaje namiary http://www.jezierski.com.pl a ewntualna sprzedaż i montaż http://www.jareko.pl:lol:

 

Promuj, Jareko, promuj. :wink:

Czyżby w Warszawie pracy brakowało ?? :roll: :lol: , że do Małopolski ciągnie?? :wink:

 

Nawiasem mówiąc, jak byś promował coś złego to byś po prostu zje..e zebrał ode mnie i tyle by było :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości poszedłem zerknać na avante i znów mam klina rzeczywiście są to znakomite okna - świetnie zrobione i dluzszej rozmowie wyjda mnie taniej niż jezierski choć byłem nastawioony że będą troche droższe - mam czas do powniedzaiłku wiec musze sie grubo zastanowić... co wybrać !!! AVANTE MAXIMA - super profil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareko moze do Katowic tez sie pofatygujesz w przyszlym roku :lol:

 

O co chodzi z tym poszerzeniem 50mm? Czy to znaczy, ze profil u gory ma byc szerszy od pozostalych o ta wartosc?

 

Raczej bede zmniejszal na 2100, gdyz wtedy beda bardziej ustawne pokoje, tylko czy okno moze byc dwudzielne na takiej szerokosci?

 

A jesli tyczy sie wniesienia to nie ma problemu. Okna wejda bez problemu, a drzwi balkonowe na pietro wniesie sie od zewnatrz, tzn. zrobi sie takie schodkowe rusztowanie z warszawskiego przed balkonem (5 min roboty) i nie ma problemu. Tak wlasnie wnosilem kanape do salonu na gorze. Po wymianie operacja bedzie odwrotna, bo salon bedzie w ... garazu :lol:

W przyszlym tygodniu wrzuce fotki. Domek to stara kostka z lat 80, a bedzie robiony na bardziej nowoczesny.

 

A tak mna marginesie, to zycze wszystkim spokojnych Swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest roboty od cholery ale.... mając już dość znaczną ilość klientów w Poznańskiem ... :)

Polubiłem Wielkopolskę i ciągnie mnie tam :)

 

Jareko ,ciekawi mnie to jak ty to robisz technicznie.Ok, okna zamontowane wszystko działa należycie.Wiesz dobrze,że po pewnym czasie trzeba je przeregulować chyba się z tym zgodzisz.Moje pytanie kto płaci za Twój kolejny przyjazd np. do Poznania.Czyżby tam nie było wykwalifikowanych sprzedawców firmy J.Przecież równie dobrze możesz się nie ruszać ze swojego biura w Warszawie a i tak J. powinien Ci miesiąc w miesiąc odpalać niezłą kasę za reklamę.Jareko daj pożyć innym dilerom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze,że po pewnym czasie trzeba je przeregulować chyba się z tym zgodzisz.Moje pytanie kto płaci za Twój kolejny przyjazd np. do Poznania.Czyżby tam nie było wykwalifikowanych sprzedawców firmy J.Przecież równie dobrze możesz się nie ruszać ze swojego biura w Warszawie a i tak J. powinien Ci miesiąc w miesiąc odpalać niezłą kasę za reklamę.Jareko daj pożyć innym dilerom.
jak to co robię? Wsiadam w samochód i jadę do klienta. Podobnie jadę do Krakowa Gdańska Bydgoszczy Lublina Wrocławia-lubię podróżować ;) Nie moja wina że pewnych montaży jeszcze niewielu potrafi wykonać. A co do działki za reklamę hmmm wyobraź sobie że za te transporty okien poza Warszawę płace z własnej kieszeni-niestety. A przede wszystkim-gdyby mi się nie kalkulowalo to siedziałbym w d... w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze,że po pewnym czasie trzeba je przeregulować chyba się z tym zgodzisz.Moje pytanie kto płaci za Twój kolejny przyjazd np. do Poznania.Czyżby tam nie było wykwalifikowanych sprzedawców firmy J.Przecież równie dobrze możesz się nie ruszać ze swojego biura w Warszawie a i tak J. powinien Ci miesiąc w miesiąc odpalać niezłą kasę za reklamę.Jareko daj pożyć innym dilerom.
jak to co robię? Wsiadam w samochód i jadę do klienta. Podobnie jadę do Krakowa Gdańska Bydgoszczy Lublina Wrocławia-lubię podróżować ;) Nie moja wina że pewnych montaży jeszcze niewielu potrafi wykonać. A co do działki za reklamę hmmm wyobraź sobie że za te transporty okien poza Warszawę płace z własnej kieszeni-niestety. A przede wszystkim-gdyby mi się nie kalkulowalo to siedziałbym w d... w domu

 

jareko napisz ile US placi za kilometr ( zwrot kosztow paliwa za uzywanie samochodu prywatnego ) oraz to ze koszty paliwa i tak wrzuca sie w koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Wszystkim forumowiczom zyczę Wesołych Świąt.

 

Podjęłam decyzję. Ponieważ znalazłam baaardzo dużo pochlebnych wypowiedzi na temat okien Avante odnalazłam punkt sprzedaży tych okien i pojechałam zobaczyć te okna.

Okna są fajne, jeżeli chodzi o parametry to właściwie wszystkie okna oferowane przez firmy ktore odwiedzałam są podobne (oknodom, oknoplast, jezierski, avante) ale ........ (oczywiście to moje subiektywne odczucie) okna avante nie wydały mi się tak solidne jak sie spodziewałam po wypowiedziach przeczytanych na forum.

 

Jeżeli miałabym pozycjonować to:

1.Jezierski -elite thermal

2.Oknoplast - platinum (niestety nie ma możliwości aby w tym profilu zamontować 3 szyb)

3.Oknodom = Avante

 

I teraz najważniejsze..............:)

 

 

Wraz z mężem zrobiliśmy sobie prezent gwiazdkowy i zamówiliśmy okna Jezierskiego Elite Thermal w pakiecie z 3- szybowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna, okna..okna....

mam pytanie do WAS, - czy to normalne objawy że aż tak zamraża nam okno od WEWNĄTRZ????

mamy okna Urzedowskiego, dom ogrzewany na minimum, temp. około 12- 15C w tym pomieszczeniu, nikt tam ani nie przebywa ani nie nocuje (wiec nie wytwarza pary!!)

a okna podczas przedświątecznych przymrozków- w nocy -22C, wyglądały TAK:

 

czy to znaczy że za niska temperatura ogrzewania czy że coś jest niepoprawnie wykonane, tylko pytanie CO???

 

 

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/9a3101db1e16d89f57552fa052eb830b,21,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie powinno się pokazywać każdemu, kto ma wątpliwości czy warto zainwestować we wkłady 3-szybowe!
to prawda Panocku :) Przy trzyszybowych i podanych temperaturach takie zjawisko nie miałoby miejsca... choć możliwym jest ze przy PVC i aluminiowej ramce dystansowej w mniejszym stopniu ale jednak by wystąpiło

Tak naprawdę to zdjęcie to idealna reklama dla tych co nie chcą nie tylko wkładów trzyszybowych ale oszczędzają na dopłacie do cieplej ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareko

o co chodzi z tym poszerzeniem?

szerokosc otworu masz 3210 wysokosc zas 2550 wiec na pewno jedno musisz zrobic - dac 50 mm poszerzenie od gory by zmiescic sie w wysoksci 2500 - maksymalnej w jakiej mozna wykonac okna PVC a reszte... mozna poszalec

 

Czy tzn., ze profil u gory lub na dole jest 5cm szerszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...