Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Brugmann taki porządny,że np.Jezierski swego czasu po 3 albo 4 miesiącach szybko się z tego profilu wycofał.Ja osobiście zamontowałem parę okien właśnie z tej produkcji i do tej pory nie mogę śmiało spojrzeć swoimi klientom prosto w oczy.No ale czasy się zmieniają i może teraz to całkiem niezły profil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny zaskoczony zostaje

szerokość 5750mm wysokość 2400mm

jak myślicie - co sobie wymyślił architekt?

no co?.....

Czy ludzie naprawdę choć odrobiny wyobraźni nie maja?

to ma być jedna wielka tafla szklana - FIX !!! w jednym kawałku !!! . 13,8 mkw !!!!

A w uwagach jest tylko sugestia - proponuje wykonać w wersji z szyba bezpieczną. PROPONUJE ?! Kretyn po prostu KRETYN !!!

A ja mu proponuje by się udał do lekarza - choć obawiam się, że i tak jest już za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczekasz się a jakże :) O ile wiem nie ma pospiechu wiec inne pilne sprawy czynię :) Poza tym od tego jest priv :) nie sądzisz miła Pani? :)

Miły Panie, gdybym wstręty Panu czynić chciała z tego powoodu to pewnie na priv by poszło, a tu to tylko przypomnienie, że istnieję, coby Miły Pan o mej skromnej osobie nie zapomniał ;) A skoro inne sprawy pilniejsze to poczekam... Byle nie długo bardzo, bo kosztorys domq policzyć potrzebuję. A może napiszcież Miły Panie po prostu kiedy spodziewać się rzeczonego mogę (może być na priv :D)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością mogę doradzić, że jeśli zdecydujecie się na okna drewniane to polecam okna Milewski . Ich stronka http://www.milewski.com.pl

Jestem już długoletnią posiadaczką tych prześlicznych okienek, są piękne i działają bez zastrzeżeń.

Natomiast jeśli wybierzecie PCV to polecam profile Salamander - moja siostra jest ich szczęśliwą posiadaczką. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy ktoś moze polecić sprawdzonego producenta okien PCV z Krakowa?

Zależy mi na tym aby wykonać okno jednoramowe o wymiarach 150x150-czy powinnam do tej wielkości szukać okien z jakis konkretnych profili?

Drugie pytanie-szukam okien w okleinie w kolorze bardzo jasnego drewna-coś jak dąb bielony,lub zblizony (np.jasny klon)-niestety po przejrzeniu ofert w internecie nie trafiłam na taki kolor u żadnego producenta :cry: . Czy ktoś mógłby doradzic? Z góry dziękuję :)

 

edit:okna będa wstaione do mieszkania w bloku, nie mamy indywidualnego rozliczania energi, wiec pod względem energooszczednosci nie mam wielkich wymagan-chodzi mi raczej o komfort uzytkowania i zeby mi sie okna nie wykrzywiły za parę lat i zeby sie nie niszczyły "wizualnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich serdecznie!

Nie ukrywam, że pierwszy raz jestem na forum, ale mam nadzieję,że wszystko będzie okej. Przeczytałam już chyba z milion postów między innymi te tutaj od samego początku prawie do końca ii...nadal nie wiem nic..

Chodzi mi o okna Jezierski/Eurocolor/lub inna dobra.. Nie ukrywam,że Jezierski zaprezentował się dobrze, ale co za tym idzie za niezłą sumkę. Nie ukrywam, że jestem za biedna by tanio budować no ale to już jest samochód średniej klasy :) Ostatnio wyczytałam też,że Euro-color jest dobry i ma jakieś pierwsze miejsca w rangingu energooszczędności i jakieś tam inne wyróżnienia, a Jezierskiego nie spotkałam w tym rankingu.. Z kolei tutaj znów przeczytałam, że Euro jest daremne w montażu i wciskają gorsze okna porównując je do Jezierskiego.. Wiem, że pewnie będziecie mnie odsyłać do starszych postów itp itd ale ja już je wszystkie przeczytałam i NIC NIE WIEM... Po za tym moze są jakieś aktualne notowania co do dobrych firm w wykonaniu i montażu do których jeszcze nie dotarłam.. Pytałam o okna 6-cio komorowe z potrójnymi szybami, P2/P4 i ciepły montaż.. Podobno między innymi oczywiście :wink: Jareko jest tutaj fachowcem więc miałabym ogromną prośbę: chociaż troszkę rozwiać wątpliwości...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam o okna 6-cio komorowe z potrójnymi szybami, P2/P4 i ciepły montaż..

 

GoblinII2g jeśli o takie okna pytałaś to pewnie wiesz dlaczego :D. Mnie Twoje pytania skłaniają do zainteresowania czy i jakie masz wyliczone roczne zapotrzebowanie na energię dla domu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie ciepłych okien to za kilka dni premiera "bluEvolution" koncernu Brugmann/Salamander na targach w Norymberdze! Ten profil ma szanse zamieszać na rynku jeżeli cena okaże się przystępna.

Mają ciekawą reklamę:

http://www.youtube.com/watch?v=IHvimVrv1tU&feature=player_embedded

Można zaszklić to wkładem nawet 60mm czyli np. czteroszybowym U=0,3W/m2K!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie ciepłych okien to za kilka dni premiera "bluEvolution" koncernu Brugmann/Salamander na targach w Norymberdze! Ten profil ma szanse zamieszać na rynku jeżeli cena okaże się przystępna.

Mają ciekawą reklamę:

http://www.youtube.com/watch?v=IHvimVrv1tU&feature=player_embedded

Można zaszklić to wkładem nawet 60mm czyli np. czteroszybowym U=0,3W/m2K!

Zaczynam sobie powoli ostrzyć zęby na niego :lol: , chyba, że cena powali na kolana.

ps. jedzie który na te targi ??? Ja jeszcze się waham :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny zaskoczony zostaje

szerokość 5750mm wysokość 2400mm

jak myślicie - co sobie wymyślił architekt?

no co?.....

Czy ludzie naprawdę choć odrobiny wyobraźni nie maja?

to ma być jedna wielka tafla szklana - FIX !!! w jednym kawałku !!! . 13,8 mkw !!!!

A w uwagach jest tylko sugestia - proponuje wykonać w wersji z szyba bezpieczną. PROPONUJE ?! Kretyn po prostu KRETYN !!!

A ja mu proponuje by się udał do lekarza - choć obawiam się, że i tak jest już za późno

 

ale o co Ci chodzi ?

 

Na dzien dzisiejszy produkuje się takie szyby w Polsce i montuje przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

 

Jareko - jak nie ogarniasz to najpierw popytaj w towarzystwie o co kaman :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...