Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

http://sokolkasa.pl/offer-det,pl,2,7

 

60% drożej za okna 88mm w stosunku do 68mm u tego samego dostawcy? Wg mnie niemożliwe (chociaż może lepiej opierając się na słynnym cytacie z Woody Allena powiedzieć "nie pożądane") ;)

zwrot inwestycji nie nastapiłby wczesniej jak 10-12lat. a wtedy to wymienie na inne.

Coś ty kupił, że zakładasz wymianę za 10-12 lat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, duża część inwestorów zakłada że i tak okna wymienią za kilka lat. Też zastanawiam się skąd się bierze takie podejście.

 

z innej beczki - przed chwila przeżyłem lekki szok. Dziś zajrzano na moja stronę 5.330 razy. Największym powodzeniem cieszy się zakładka - poradnik montażysty a w nim o montażu okien i parapetach. Dawno nie oglądałem statystyk i jestem w lekkim szoku :) miłym szoku :) Chyba najbardziej zaskoczyło mnie słowo kluczowe, najczęściej wywoływane - "jareko" hmmm... ciekawe.. ciekawe... i mała ilość wejść ze strony muratora, królują jednak google

Edytowane przez jareko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Sorry ze ponawiam temat ale mam dylemat bo muszę wybrać okna i nie jestem pewien jakie okna wybrac. Potrzebuje duze okna bedą one głównie w miejscu bardzo nasłonecznionym ( od strony południowej i zachodniej). jestem bardziej za drewnem ale męczy mnie to ze trzeba je co pare lat malowac a co za tym idzie pewnie bedzie widac ze sa odnawiane, z drugiej strony plastiki na słoncu mają tendencje do wypatrzenia. Chyba że się mylę. Moze ktos opisac swoje doswiadczenia z duzymi oknami. Również w kwesti finansowej.

ps są to okna

1.5x1.5H

1.5 x 2.3H

2.5x2.3H

ORAZ DRZWI BALKONOWE

0.9X2,3H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Sorry ze ponawiam temat ale mam dylemat bo muszę wybrać okna i nie jestem pewien jakie okna wybrac. Potrzebuje duze okna bedą one głównie w miejscu bardzo nasłonecznionym ( od strony południowej i zachodniej). jestem bardziej za drewnem ale męczy mnie to ze trzeba je co pare lat malowac a co za tym idzie pewnie bedzie widac ze sa odnawiane, z drugiej strony plastiki na słoncu mają tendencje do wypatrzenia. Chyba że się mylę. Moze ktos opisac swoje doswiadczenia z duzymi oknami. Również w kwesti finansowej.

ps są to okna

1.5x1.5H

1.5 x 2.3H

2.5x2.3H

ORAZ DRZWI BALKONOWE

0.9X2,3H

 

przepraszam a gdzie sa te DUZE okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bwojtek,

oczywiście u różnych producentów.

w drewnianych oknach jak producent robi profil to jeden a nie kilka.

No patrz jaka ciekawostka... Też zauważyłem, że czarne samochody są 4x droższe od tych srebrnych. No bo przecież nie chodziło chyba o to, że czarny miał na masce gwiazdę a srebrny coś takiego:

logo-chevrolet..jpg

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bwojtek,

humor Ci dopisuje z samego rana jak widać i przeczytać można.

poaj mi producenta stolarki drewnianej, który ma 2-3 profile w swojej produkcji. nie chodzi mi o handlowców sprzedających róznych producentów tylko bezpośrednio wykonujących.

z tymi co ja rozmawiałem to alo jeden profil albo drugi. a chałupnictwo w tej dzidzinie nie intersował mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bwojtek,

humor Ci dopisuje z samego rana jak widać i przeczytać można.

poaj mi producenta stolarki drewnianej, który ma 2-3 profile w swojej produkcji. nie chodzi mi o handlowców sprzedających róznych producentów tylko bezpośrednio wykonujących.

z tymi co ja rozmawiałem to alo jeden profil albo drugi. a chałupnictwo w tej dzidzinie nie intersował mnie.

- Urzędowski

- Sokółka

- Adpol

- Pozbud

To tak na szybko pierwsze skojarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to, że cos jest na stronie www, nie znaczy, ze produkują takie okna.

Kolejna teoria spiskowa? Nie przesadzaj. Jak masz wątpliwości to zadzwoń do punktów sprzedaży albo do producentów i spytaj o aktualność oferty.

W dodatku nie jest to kompletna lista takich producentów, która jest znacznie dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...