Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

....a tak na powaznie...

szyby to szyby... cena mniej więcej taka sama u wszystkich...

okucia WINKHAUSA ACTIVPILOT ... chyba to samo......

Chyba a to samo to ogrooooomna różnica. Możesz mieć odpowiednio skonfigurowane okucia - możesz też mieć wersję "oszczędną". Możesz mieć wzmocnienie zgodnie z zaleceniami systemodawcy - możesz też mieć blachę z puszek od konserw bądź wogóle nic nie mieć. Możesz mieć szyby bądź wyrób szybopodobny etc etc etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie - daj sobie spokój. Naprawdę dajmy już sobie spokój z uświadamianiem klientom błędów jakie chcą popełnić. Ich kasa, ich okna i ich ból. Ja już mam serdecznie dość tego tłumaczenia - spójrz, co chwila powraca własnie taki sam temat - najtańszych ofert a dlaczego są najtańsze? Wnioski są po najmniejszej linii oporu (czytaj - myślenia) Bo producent w rok chce kupić wieże Eifla a my w sezon wybudować sobie pałace. Nie zmienisz mentalności Narodu. Maile o wskazanie oferty jaką ktokolwiek ma wybrać od razu lądują już u mnie w koszu bez słowa odpowiedzi. Mogą mi mówić, że jestem cham, że słoma z butów itp ale ja już po prostu mam dość.

Gdyby nie ta "mądrość" Narodu już dawno z rynku zniknęłoby co najmniej 2.000 producentów wyrobów oknopodobnych.

Spójrz choćby na reakcję anyski (bez urazy - przytaczam jako przykład bo innych szukać mi się nie chce) na tej stronie, na reakcje wielu odwiedzających FM i szukających tylko jednego - potwierdzenia ich przekonania iż robią najlepszy interes swojego życia, a reszta jeleni przepłaca za swoje okna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie dziwicie cenie 7000 za 21 okien - to normalna cena juz jest - skad nie wiem - niskie koszty produkcji, profile bez faktur, okna bez usztywnien.

Wy tu wydziwiacie a moja macierzysta firma wybrala najtansza oferte wymiany okien - Avantgarde 7000 i nawiewniki po 20 zeta sztuka. Dali mi do oceny - odmowilem mowiac ze badziewia nie oceniam. Ponizej mojej godnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........ciągle nie mogę niczego sie dowiedziac n/t profili S 8000 IQ...

Wymieniona wersja profili Gealan występuje w dwóch wersjach: jak o 4- i jako 6- komorowy - obie o głębokości zabudowy 74 mm.

Osobiście przedkładam sztywność nad termiką i wolę wersję czterokomorową o zdecydowanie lepszej statyce. Owszem, kombinacja 6-komorowa jest cieplejsza, lecz bardziej podatna na wypaczenia, zwłaszcza w kolorze i większych wymiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz choćby na reakcję anyski (bez urazy - przytaczam jako przykład bo innych szukać mi się nie chce) na tej stronie, na reakcje wielu odwiedzających FM i szukających tylko jednego - potwierdzenia ich przekonania iż robią najlepszy interes swojego życia, a reszta jeleni przepłaca za swoje okna

 

Nie jest prawdą jareko jakobym chciała robić to, co mi imputujesz. Nikomu nie chcę nic udowadniać, ani też się sprzeczać- ale zostałam wywołana do tablicy, więc odpowiadam. Tak w ogóle, to gdzie ja napisałam, że mam już wybraną ofertę, która niby jest najlepsza?

 

Btw. Nie ma najmniejszej linii, jest najmniejszy opór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponieważ otrzymałem praktycznie 2 identyczne oferty z Oknoplastu, różnica jest tylko w rubryce opis szyby - czym się różnią szyby top-glas od thermoline? (współczynnik U=1 w obydwóch przypadkach, w obydwóch ofertach jest termoramka). Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...