Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Otrzymale dzisiaj okna firmy GORAN z meranti w kolorze lazur "stara sosna".

Badzo mi sie podoba jakosc tychze okien, czyste obrobki i odcien.

 

Znajomy przechodzac wpadl na chwile i zagadnal: "ladne te okna debowe" :smile:

 

Na okna otrzymalem rabat "zimowy" 25%, transport w cenie okien.

Kupilem okna w przedstawicielstwie firmy, w hurtowni dawali upust 12%.

 

Pozdrawiam

Zbyniu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-04 07:23, buleczka_77 wrote:

Tez szukam okien :smile: , a raczej dobrej firmy, która mi je zainstaluje i sprzeda).

Wybrałam system VEKA - jest u rodziców w mieszkaniu i sprawuje sie nienagannie. Może polecicie jakąś niedrogą firmę z dobrymi montażystami.

Dzięki

Bułka

PS. Ile średnio można dostać rabatu przy zakupie okien ? ( a gdybym tak jeszcze brała paraperty...)

 

W jakim rejonie szukasz. Odradzam stanowczo firme OKPLAST Z Miedzyrzecza. Nawet sytem VEKA nie wystarczy aby byc zadowolonym. Dzieki tej firmie

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-06-05 11:49, Danajot wrote:

Plonskij,

prośba do Ciebie o podanie namiarów na sprawdzoną firmę z oknami(system VEKA) w Poznaniu lub(najchętniej)okolicy : Oborniki,Wągrowiec,Rogoźno.

Pozdrawiam Danka

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Danajot dnia 2002-06-05 11:51 ]

 

W jakim rejonie szukasz. Odradzam stanowczo firme OKPLAST Z Miedzyrzecza.(Maja chyba tez filie w Poznaniu.) Nawet sytem VEKA nie wystarczy aby byc zadowolonym. Dzieki tej firmie

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełku poratuj trochę niegramotną forumowiczkę - próbowałam posłużyć się oknonetem, żeby znaleźć bliskich wykonawców moich okien. Pojawiają się ogromne ilości (rzędu 196 firm). Może źle coś zaznaczam....Wybrałam profile Rehau Brillant, albo Veka Topline z okleiną ( pamiętam, że wskazywałeś też Gealan), dom powstanie pod Grodziskiem Maz. Czy są w okolicy "atrakcyjni" producenci do których powinnam się udać?

Z góry dziękuję ufając, że pomożesz i nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

- Najlepiej wysmarować nogi czekoladą

- Impregnacja drewna okien znana jest już od XV wieku

- Ramki z tworzyw mają lepszą izolacyjność - nie ma tak "mocnego mostka" i roszenie [ewentualne] zachodzi rzadiej

- Zbyniu masz super okna

- obydwa systemy są dobre - ta baza faktycznie jest rozbudowana - spróbuj wpisać nazwę swojego miasta. Okna VEKA produkuje firma z Łowicza - Samopomoc Chłopska bodajże.

Nic mi nie chodzi po głowie odnośnie innych firm

Może wybierz kilka i podaj ich nazwy to Ci coś pomoże,my [my Forumowicze]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma, uzytkuje, cos wie na temat wyzej wymienionych firm, a raczej ich okien z drewna ( konkretnie z sosny, w kolorze bialym}?Bylem zdecydowany na Drutex, ale przeczytalem pare niepochlebnych opinii na ich temat, mowiacych, ze daja podlej jakosci drewno i jestem troche w rozterce.Wyglad, cena, okapniki, gwarancja, brak mikrowczepow wydaje sie ok. Ich okucia Aubi tez sa krytykowane, ale bez racjonalnych argumentow, jak je plasowac w porownaniu do np. Roto, Siegenia, Winkhaus? Ferno sa dosc tanie, ale na mikrowczepy.MS ciut, ciut drogie.A moze lepsze sa Dziadek lub Majewski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: mikrowsczepy mają wszyscy - to taka technologia produkcji ram

Sprawdź w DRUTEXIE skąd mają drewno na ramy [tzw. klejonkę] i podaj to na Forum. Musi mieć klejonka certyfikat [trochę nie po polsku]. Jeśli chodzi o okucia to wszytko jest to samo.

Jakościowo te firmy są zbliżone.

Majewski - sprawdź go dokładnie.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: pchelek dnia 2003-02-20 09:16 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Maszrol i Pentra[?] nie znam. Jakie to systemy [rodzaje] okien

Ta w Olsztynie to ta co się mieści przy zakładach oponiarskich - dosyć duża ]nazwa mi z głowy wyleciała]. Masz jeszcze firmę w Barczewie [nazwa też mi uleciała].

Chyba napiszę w weekend elemantarz zakupu okien - o co się pytać by się nie nadziać na rafy i rekiny.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: pchelek dnia 2003-02-20 09:24 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...