Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Nikt Ci nie powie czy to dużo czy mało nie znając zestawienia stolarki, kolorystyki, typu rolet itd

 

A o profilu Platinium-Evolution2 możesz poczytać np. tutaj:

- http://www.oknotest.pl/OKNOPLAST-Platinium-Evolution2-Za-a-nawet-przeciw.php

- http://www.oknotest.pl/1/news/artykuly/OKNOPLAST-Platinium-Evolution2-Za-a-nawet-przeciw-.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Czy ktoś ma zamontowane okna firmy Hohensee?

Ostatnie pozytywne :-) wpisy o tym producencie są sprzed kilku lat i nie wiem czy przez ten czas jakość się nie popsuła.

Drugie pytanie mam do specjalistów od okuć.

Wg producenta okien firma Winkhaus w systemie HKS nie ma okucia w standardzie WK, jednak ilość grzybków jest taka jak w WK2. Czy tak jest rzeczywiście i to tylko kwestia nazewnictwa, czy sprzedawca usiłuje mnie "przekonać" do swojego produktu?

 

Z góry bardzo dziękuję.

Edytowane przez dorsay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byłem dzisiaj u dystrybutora w swojej miejscowości okna OKNOPLAST PLATINIUM EVOLUTION 2 z roletami,napęd,montaż wycenili na 19300 zł. Jak jest z napędami w Oknoplascie psują się ?? do końca roku jest promocja 40%.

 

...a po Nowym Roku będzie standardowy rabat, czyli pewnie 35 - 38% hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to nie oznacza końca firmy..

Bo producent we właściwym czasie zrobiła "krok do przodu" i przeniósła się do innej spółki o nazwie U...D...

Nie jestem dumny z takiego obrotu sprawy, bo to tylko wyraz "rynkowego cwaniactwa" ale jest to pokłosie "próby wrogiego przejęcia" jaką ujawniono niedawno. W tej sprawie toczą się procesy sądowe.

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to nie oznacza końca firmy..

Bo producent we właściwym czasie zrobiła "krok do przodu" i przeniósła się do innej spółki o nazwie U...D...

Nie jestem dumny z takiego obrotu sprawy, bo to tylko wyraz "rynkowego cwaniactwa" ale jest to pokłosie "próby wrogiego przejęcia" jaką ujawniono niedawno. W tej sprawie toczą się procesy sądowe.

Ale czy "dystrybucja" posiada maszyny i hale do produkcji okien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy - zobaczymy

Mimo wszystko sądzę, że marka "Urzędowski" pozostanie na rynku

Wojtku, kto co ma.. to chyba wie tylko sam Urzędowski.

 

Takie marki nie upadają. Przechodzą tylko ze spólki do spółki itd.. Żaden powód do chwały. Nie zapowiada się spokojny rok, ale póki co zamówienia dostaję systematycznie (chocby dziś). Dla "niedowiarków" / wątpiących powstają konta powiernicze: zaliczka ląduje w banku. Nie będzie zamówienia w terminie - na moj wnisek wraca do dealera, jak się zrobi i podpiszę WZ bank wyśle kasę do Urzedowskiego. Bezpieczne dla Klienta, bat na terminy (bo teraz za jednodniowe opóźnienie oznacza, że fabryka może zostać z niedokończonym zamówieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...