Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

...Nawet czytajac tu niektore posty dochodze do wniosku, ze teksty tu zamieszczane, przestrogi, uwagi, zamieszczane w wiekszosci przez osoby z "branzy"o firmach o ktorych maja niepochlebne zadanie maja sie nijak do podejmowanej decyzji - w koncu jak mozna zaoszczedzic 100? 200? 1000? zl to po co sluchac?

Ja też szukam, czytam, czytam i szukam i ... i jest ciężko. Zdecydowałem się na profil 5k Veki bo solidny, a ceny koloru mają konkurencyjne. Za mój zestaw w wawie w dużej ogólnopolskiej firmie zaśpiewano mi ok. 5500, za to samo w innej firmie sprzedającej okna producenta znad wschodniej granicy, o którym mimo chęci nic nie mogę się dowiedzieć, ani w internecie, ani telefonicznie, chcą o 1000 zł mniej. Różnica duża, ale do póki nie znajdę jakiś informacji na temat producenta, na pewno z ich oferty nie skorzystam. Raczej wybór padnie na ten warszawski, może jeszcze jakiś rabat wywalcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem pewne uwagi do firmy jareko.

W celu uzupełnienia dodam, że mają najlepszą wycenę, od strony technicznej, z jaką się spotkałem. Wszystko jasno, estetycznie, równocześnie dla wszystkich profili. Żadnych karteczek i szperania po jakiś zeszytach. Pełen profesjonalizm.

Do innych handlowców: zachęcam do ich odwiedzenia, podpatrzenia i nauki.

A może jareko opchnie komuś prawa do tej kalkulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem pewne uwagi do firmy jareko.

W celu uzupełnienia dodam, że mają najlepszą wycenę, od strony technicznej, z jaką się spotkałem. Wszystko jasno, estetycznie, równocześnie dla wszystkich profili. Żadnych karteczek i szperania po jakiś zeszytach. Pełen profesjonalizm.

Do innych handlowców: zachęcam do ich odwiedzenia, podpatrzenia i nauki.

A może jareko opchnie komuś prawa do tej kalkulacji?

:) :) :) :) no coz ...... nic dodac nic ujac a co do kalukulacji - to banalnie proste ale trzeba samemu do tego dojsc ..... praw autorskich nie udostepniam ;)

Hmmmm.....wiem ze u mnie byles Qura ale czy to my bezposrednio rozmawialismy? czy trafiles na pracownika?

Wyslalem ci na poczte wycene - ale jakos sie jeszcze tutaj nie lapie - zapisalo mi w wiadomosciach do wyslania a nie w wyslanych - daj znac czy dostales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

 

Na liście bardzo mało informacji znalazłem o firmie Drutex. Czyżby to co oferują było tak kiepskie?

Właśnie zastanawiam się nad oknami drewnianymi tej firmy. Profil Softline + okucia MACO.

Czy ktoś ma doświadczenia z produktami tej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

 

Na liście bardzo mało informacji znalazłem o firmie Drutex. Czyżby to co oferują było tak kiepskie?

Właśnie zastanawiam się nad oknami drewnianymi tej firmy. Profil Softline + okucia MACO.

Czy ktoś ma doświadczenia z produktami tej firmy?

Jedno co moge powiedziec to to ze okucia MACO sa dobre - by nie powiedziec bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu już pytał o Suwalską Fabrykę Okien Euro Okno, ale chyba nie dostał odpowiedzi. Mam ich ofertę: Spectus 4 komorowy, okucia Maco, szyby P2, 4 zaczepy antywyważeniowe na skrzydło. Czy ktoś ich zna? I czy ten Spectus jest dobry? W tym wątku Pchełek pisał, że dopominać się o słówko antywłamamiowe, a nie antywyważeniowe, a Pan ze składu fabrycznego mi tłumaczył, że nie ma atestów na antywłamaniowość, są tylko atesty na antywyważeniowość. To jak to jest? I jeszcze jedno- jak się pytam o zabezpieczenia przez rozwierceniem klamki z kluczykiem, to wszczyscy patrzą na mnie dziwnie. Czy ja coś pokręciłam? A może stosują je tylko nieliczni? A czy ktoś zna Euro-color z Pyskowic ( Rehau Brillant Design, okucia Roto)? Ktoś już też się wcześniej o nich pytał i też nie dostał odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałam się i mam małą, malutką prośbę... :wink:

Zdecydowaliśmy się na REHAU - Brilant, czy ktoś może mi podać namiary na producentów/dilerów w okolicy Warszawy, którzy mi te okna zrobią i wstawią?

Już dziękuję :lol:

proponuję włąśnie jareko, bardzo się na tym forum udziela i wyglada na solidnego handlowca, także pchełek ma o nim dobrą opinię. co to oznacza zroumiesz jak prześledzisz historię tego forum. możesz do jareko przeslac zapotrzebowanie na priva to ci je wyceni.

 

Jareko nie odpowiada na pytania dotyczące innych firm oraz profili którymi nie handluje. Lojalność czy złośliwość?

Może lojalność, może nie chce wypowiadać się na tematy, w których nie czuje się kompetentny, a może nie chce pisać źle o konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...