Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

także pchełek ma o nim dobrą opinię. co to oznacza zroumiesz jak prześledzisz historię tego forum

 

ja to wszystko rozumiem i owszem, przeczytałam całe forum i odwiedziłam strony i pchelka i jareko, ale sama rozumiesz, że nie mogę poprzestać na jednym adresie... choćby po to, żeby porównać oferty.

więc, jeśli masz namiary na kogoś jeszcze, to bardzo proszę :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani forumowicze

Wybaczcie ze na ogolnym nie pisze zle o konkurencji - wychodze z zalozenia ze moze to byc zle przez Was odczytane (taki zarzut juz sie pojawil jak Pchelek mnie tu sciagnal) Jestem DEALEREM kilku przeselekcjonowanych przez lata firm i nie bede ich tu zachwalal. Nie zamierzam tez swojej oferty rozszerzac ani zmieniac gdyz to co mam moim zdaniem w pelni powinno usatysfakcjonowac klientow - kiedys byl Aluplast - teraz nigdy go nie bedzie (chyab ze ze Slowacji zaczne zamawiac - ale kto wtedy zaplaci za takie okno?), bylo SCHUCO - ale odkad pojawil sie Salamander a Schuco to juz nie to co kiedys - takze nigdy nie bedzie. Nigdy nie pojawi sie VEKA, PANORAMA, PLUSTEC,TERMOPLAST i kilku innych profil;i moim zdaniem z dolnej polki - i tak powiedzzialem za duzo :( - wiec prosze - nie ciagnijcie mnie za jezyk :)

Dziele sie z Wami swoja wiedza na temat okien PCV jak i kilku drewnianych z ktorymi mialem doczynienia. Nie raz zdarzalo sie ze montowalem okna w profilach ktorymi nie handluje i handlowac juz po tych montazach wiem ze niigdy nie bede - dlaczzego? no wlasnie - napisze otwarcie - zostanie to odebrane ze siebie pod niebiosa wychwalam i tylko zraze Was do siebie - a forum nie temu sluzy jak sadze - glownym celem jest wymiana doswiadczen, wymiana info o producentach, o sposobie montazu, o najczestszych jego bledach - z racji swego lekkiego doswiadczenia zaczalem poruszac jeszcze inne kwestie - solidnosci producentow (tu nie wazne jest czy duza firma czy mala) oraz to w jaki sposob najszybciej i najlatwiej mozna ofetre swa uczynic przez nich atrakcyjna - taki jest moj cel wizyt tutaj - ale jesli ktos chce poznac takze moja oferte - to poza strona na ktorej dowie sie o mnie czegos wiecej wystaczy ze wysle wymiary okien, swoje oczekiwania - ale POWTARZAM - nie po to tu jestem by klientow sobie napedzac zwlaszcza ze zauwazylem iz moje ofery bardzo czesto nie sa atrakcyjne cenowo - sa atrakcyjne z innych wzgledow ale OSTAECZNIE !!! to KLIENT !!! podejmuje decyzje - nie ja

To nie zlosliwosc czy inne wzgledy - po prostu taki jestem :) czy to sie komus podoba czy nie

Jak moge - pomoge - jak nie - odesle do Pchelka - a jesli on nie bedzie wiedzial - znajdzie sie tu nie jedna osoba ktora swymi obserwacjami sie podzieli - po to to forum jest i chwala komus za to ze powstalo - gdyby bylo wczesniej - w latach gdy powstawal Murator z ktorym w reku swoja chalupe osobiscie budowalem - wiekszosc z Was jak i ja nie bladzillibysmy po omacku - ja na wybor okien stracilem rok Wy juz chyba mniej:)

Teraz jest jeszcze trudniej gdyz oferta jest OGROMNA a firm kiepskich (delikatnie to ujmujac) jest zbyt duzo i nie ma metody by je z rynku wyeliminowac - NIESTETY

Czasem zastanawiam sie z Pchelkiem czy takiej czarnej listy nie zrobic - ale my nie mamy prawnikow i tyle kasy by pozniej bronic sie przed zarzutami - no wlasnie o co? o prawde?

Milego weekendu zyczac ma nadzieje ze moje stannowisko wyjasnilem w sposob jak najbardziej czytelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareko - kto chce zrozumie, kto nie zrozumiał....jego strata :( ,

swego czasu, gdy potrzebowałem informacji to właśnie TU ją zdobyłem... :p :p :p

TO NAJLEPSZY TEMAT NA TYM FORUM... :wink:

Dzieki Krystian - sadzac po ilosci postow - weteranem jestes :) tym bardziej mile to dla mnie slowa

A by do konca uzupelnic to co napisalem - chyba tylko naiwny sadzilby ze mozna tu pozyskac taka rzesze klientow by z niej "wyzyc" - wybaczcie za szczerosc

Bywam tu by pomoc Wam tak jak Pchelek, Czmirek, Gosciu i jak sadze jeszcze wielu innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko odnośnie tego "wyżycia " to się zgadzam w całości

Natomiast co do profilu okiennego Veka to mam całkiem odmienną opinie że to profil z dolonej półki sprzedaje okna na tym profilu i nie mam problemów z reklamacjami

moze zle ujalem - profile z dolnej polki - to cala reszta wynalazkow w stylu np. Plastmo - oni wciaz tylko rynny powinni robic, czy taki bez nazwy z Legionowa - jakbby modyfikacja Poltrocal - z zalozenia bez wzmocnien inne.....ktorych nazw nie pamietam lub chcialem zapomniec ;)

Te ktore nazwalem po imieniu jak i inne ktorych nazw nie sposob spamietac ( w koncu wszystkich jest ponad 70 ich jest) uwazam ze sa hmmm....srednim segmentem rynku (TO JEST MOJA OPINIA!!)

A z reszta - wiekszosc montowanych okien ma takie wymiary ze raczej role odgrywaja wzgledy estetyczne niz ich statyka i ograniczenia ciezaru i gabarytow

O-34 czy w Knippingu, KBE, Vece, Deceuninck, Thysen, Brugman, Gealan czy Komerlingu i innych zachowywac sie bedzie identycznie - pod warunkami nie raz powtarzanym przeze mnie - PRODUCENT PRODUCENT i jeszcze raz PRODUCENT no i ten ostatni w szeregu M O N T A Z Y S T A ! ! ! od ktorego zalezy czy dobre okno okaze sie szmelcem juz po roku czy po 100 latach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow.

Rozpoczynam kolejny dzien dyskusji na temat okien.

Jak tu wybrac dobre okna. :roll: :roll:

Czy ktos moze mial doczynienia z firma GEBAUER.

Interesuja mnie okolice Warszawy.

Wyczytyalem, ze firma jest dobra, profil tez. Maja dwie firmy w okolicach Warszawy, z ktorymi wspolpracuja.

Wadex /Milanowek, Grodzisk/, oraz OCULUX /Warszawa/.

Czy ktos moze cos slyszal na temat tych firm.

 

Zycze wszystkim milego dnia

 

ZIGI :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pojawi sie VEKA, PANORAMA, PLUSTEC,TERMOPLAST

I tylko o to mi chodziło. Jak widzisz Jareko, aby uzyskać odpowiedź musiam Cię sprowokować. Niestety o profilach z górnej półki typu Salamander nikt w mojej mieścinie nie słyszał albo może inaczej nikt by za nie nie zapłacił. U nas górna półka to veka Jezierskiego i od kilku tygodni Oknoplastu. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko ?

 

Czy może ktoś wie czy możliwe jest zainstalowania systemu drzwi HS /przesuwne, na taras/ w profilu z PCV. Chodzi mi o takie wykonanie progu aby wystawał minimalnie nad posadzkę. Według uzyskanych informacji z klilku firm taka możliwość istnieje tylko w przypadku okien drewnianych. Czy to prawda czy nie :roll: :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oferty z firmy Techmaprojekt - Veka Perfectline, Mark-Bud - Schuco Corona CT-70, Gebauer - profil Softline Deceuninck /tylko czy oni maja na ten profil aprobate, bo nigdzie na jego temat nic nie moge znalezc/, Plastoma /Schuco CT 70, 5 komorowe/, Mazowieckie Fabryki Okien /Veka Perfect Line/ i czekam na oferte z M&S.

 

Ktora firme wybralibyscie zakladajac, ze maja podobne ceny i wszystkie profile sa 5 komorowe.

 

Chodzi mi o profil Veka / Techmaprojekt czy Mazowieckie Fabryki Okien/ czy Schuco / Plastoma czy Mark-Bud/ czy moze Deceuninck z Gebauera.

 

Czy to mozliwe zeby szyba P3/P4 - ANTYWŁAMANIOWA miala taki symbol - 44.4/12/4. Jakie tu musi być minimum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...