Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Poczekaj, Jareko dopiero się rozkręca.
:)

Spokojnie :) rozkręcać się nie zamierzam choć dalej miło będę pisał o Schuco :)

 

.....Jareko nie rob jaj jeszcze ktos w to uwierzy.
I dobrze że uwierzy :) bo taka jest prawda - nieprawdaż Czmirku, że nie ma dwu zdań iż Adams jest o wiele lepszy od okien jakimi sam handlowałeś ? :) Nazwy podawać nie będę bo po coś psuć sobie humor z samego rana ;) no i poza tym to przecież obciach ;) Edytowane przez jareko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie żart a jako, że sprzedaję zawsze towar z najwyższej półki jakościowej (bo u mnie najniższej ceny nie uświadczysz bo dobry towar po prostu MUSI kosztować )

 

jak to siuko nie najlepsze nawet nie 2

a myslalem ze jareko SPRZEDAJE TOWAR ZAWSZE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI JAKOŚCIOWEJ :-)

 

ojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko - ja mam 2 pytania - i bardzo proszę o pomoc. ;)

 

Mam wycenę na okna od jezierskiego. Elita Thermo - w opisie szyby 4/16/4 - k=1,0 do tego dopłata za pakiet trzyszybowy (1000zł.) Po tej trzeciej szybie będzie k szyb = 0,5.

 

Mam też wycenę od HeKA Plast - gdzie od razu mam pakiet trzyszybowy CT70 AS Cava - i tam w opisie szklenia jest - 4-18A-4-18A-4 UG=0,5

 

I teraz moje pytania.

1) czy po dołożeniu do jezierskiego tej 3 szyby opis szklenia będzie jak w HeKa - 4-18a-4-18A-4 ??

2) Mając na całej ofercie okien z montażem różnicę 70zł. więc tak jakby jej nie było - co wybrać Jezierskiego czy HeKę ??

 

Jezierskiego mam przedstawiciela na miejscu, HeKa ma produkcję blisko mnie, przedstawiciel też nie tak daleko - więc to nie gra roli.

 

Okna będę zamawiać za ok. 2 miesiące.

 

Proszę pomóż dokonać wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atika - realnie masz dwa produkty tak samo dobre.

Nie wiem co doradzić - na pewno warto dopłacić do 3 szyby - zwróci się :)

Jest lekka różnica w tym co masz w standardowym wypasie okna - to wskazanie byłoby na Hekę

Jest różnica w okleinowaniu okiem - Jezierski sam to czyni zaś Heka bazuje na profilach okleinowanych od razu przez Schuco - czy to plus czy minus? Realnie bez znaczenia

Jest lekka różnica w dostępności kolorów - ale to chyba już wiesz

Przy ostatecznym wyborze liczyć powinna się ekipa jaka zamontuje ci te okienka

Rzuć monetą ;) bo nie wiem na którego dostawcę wskazać ci jednoznacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to bardziej czytał w kategoriach popularności, a nie tylko jakości.

Ale mogę się mylić ;)

 

Owszem, tym razem się mylisz.. ;) Najczęściej stosowanym profilem wśród producentów okien tworzywowych, co także wynika z tego badania, są nadal, niezmiennie od lat, profile firmy Aluplast. A wszystko to mimo, że nie cieszą się wśród producentow najwyższym uznaniem jakościowym (choć duża część je także chwali...). pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko - ja mam 2 pytania - i bardzo proszę o pomoc. ;)

 

Mam wycenę na okna od jezierskiego. Elita Thermo - w opisie szyby 4/16/4 - k=1,0 do tego dopłata za pakiet trzyszybowy (1000zł.) Po tej trzeciej szybie będzie k szyb = 0,5.

 

Mam też wycenę od HeKA Plast - gdzie od razu mam pakiet trzyszybowy CT70 AS Cava - i tam w opisie szklenia jest - 4-18A-4-18A-4 UG=0,5

 

I teraz moje pytania.

1) czy po dołożeniu do jezierskiego tej 3 szyby opis szklenia będzie jak w HeKa - 4-18a-4-18A-4 ??

2) Mając na całej ofercie okien z montażem różnicę 70zł. więc tak jakby jej nie było - co wybrać Jezierskiego czy HeKę ??

 

Jezierskiego mam przedstawiciela na miejscu, HeKa ma produkcję blisko mnie, przedstawiciel też nie tak daleko - więc to nie gra roli.

 

Okna będę zamawiać za ok. 2 miesiące.

 

Proszę pomóż dokonać wyboru ;)

 

Ja bym wziął pod uwagę jeszcze eurocolor na okuciach Roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Spokojnie :) rozkręcać się nie zamierzam choć dalej miło będę pisał o Schuco :)

 

I dobrze że uwierzy :) bo taka jest prawda - nieprawdaż Czmirku, że nie ma dwu zdań iż Adams jest o wiele lepszy od okien jakimi sam handlowałeś ? :) Nazwy podawać nie będę bo po coś psuć sobie humor z samego rana ;) no i poza tym to przecież obciach ;)

 

z tym ze moi dostawcy nie robili ze mnie i klientow idiotow. dostawy na czas i towar z odpowiedni dopracowanymi zgrzewami ( cos ostatnio Twoj najlepszy producent daje dupy w porownaniu do aluplasta ).

w moim przypadku nie bylo mowy o miesiecznych opoznieniach i zwlekaniem z dostawami.

Jarek wez sie i ogarnij to nie piaskownica, wylewaz zale na publicznym forum, jesli masz racje podaj pana J. do sadu i zalatw sprawe po mesku.

a w ofercie mialem aluplasta, rehau, roplasto i tak zachwalane przez ciebie schuco wiec pokaz czego mialem sie wstydzic ?

wlasnie po co psujesz sobie humor chlopie walisz posta o 6,35 rano czyzby to bylo uzaleznienie ?

rano lepiej wyprowadz psa na spacer, pogadaj z kotem, napij sie kawy no i pomysl o zonie moze jutro lepiej zacznie sie poranek dla Ciebie

Edytowane przez czmirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...