Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Sorry, ale w moim wieku ma się już tego złośliwego Niemca, który wszystko chowa. Moje pytanie było retoryczne, okna Heki znam dość dobrze i jej wysoką jakość, której inni producenci Schuco w Polsce mogą tylko pozazdrościć. Proszę oto zdjęcia w/w podnośnika w skrzydle okiennym i balkonowym.

DSCN0157.jpg

DSCN0159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę zapomina, ze mężczyzna zmiennym jest ! A tak na poważnie to moja negacja dotyczyła bardziej kontroli jakości, która nie popisała się w przypadku mojego okienka, ale tłumaczę to sobie, ze może były imieniny, albo urlopy wśród pracowników. Same okna zawsze uważałem za porządny wyrób. Z oknem Jeziorka i Avante też miałem przysłowiowe trzy światy więc już się pogodziłem z moją karmą. Te są jakieś udziwnione bo pozostałe wyglądają jak u Jezierskiego.

DSCN0160.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ja go pragnąłem, a jednak ... Niestety, z niektórymi rzeczami należy w pewnym wieku się pogodzić. Wracając do kwestii zaczepu to miło mi usłyszeć, ze posiadam najdroższe, choć nie wyobrażam sobie o jakie grosze chodzi. Dopłaciłem trochę więcej do swojego okna by mieć klamki schuco i chowane zawiasy. Z drugiej strony to okno Jezierskiego było droższe,a okazuje się, ze zaczepy tańsze ! Skandal ! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, bez zdjęcia skrzydła możesz tylko odpiąć dźwignię od mocowania w ościeżnicy. Hmmm... jeśli masz dostęp i krótki wkrętak możesz pogimnastykować się by odkręcić dwie śruby mocujące mechanizm w skrzydle - o ile jest to ogranicznik, bo jeśli hamulec sterowany klamką to zdjęcie skrzydła jest już niezbędne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=70545&d=1313580651

 

to sa te legendarne cienkie zgrzewy Heki ???

ale dla mnie to pikus sa mega grubasy ale w miare estetyczne

 

tak jak napisal T12345T dla mnie najwiekszy problem w tym oknie to uszczelki przy szybie za krotkie 1-2mm powinny zachodzic na siebie by bylo szczelnie a tak kto wie czy nie bedzie wialo

tym bym sie najbardziej martwil

 

po tych kilku zdjeciach mysle ze heka to zwykly przecietniak - totalnie zwykly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...