Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

okucia maco multi matic...

,,,okucia maco multi trend.

I tu pojawia się moje pytanie - czy jest jakaś różnica między nimi? to znaczy zauważalna dla zwykłego użytkownika?

To zależy od wymagań użytkownika. Oba rodzaje okuć spełniają podstawowe zadanie: pozwalają otwierać i zamykać okno. Różnice są w technicznych rozwiązaniach i możliwości doposażenia okuć w przeróżna opcje. Multi Matic to model o klasę wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tak się wetnę...

 

Proszę o poradę- chodzi o drzwi balkonowe dwudrzwiowe ( wnęka szerokość 1,80 x wysokość 2,35)

CZY musi być w nich ta pozioma podziałka na około 1/3 ich wysokości szyby.

Dzisiaj usłyszałam od sprzedawcy Drutexu że ta podziałka musi być, bo jeśli z niej zrezygnuję to utracę gwarancję na te właśnie drzwi.

Osobiście podobają mi się okna o jak największych powierzchniach/ bez podziałów/ szprosów.

A użytkownicy takowych drzwi/ bez podziałki czy coś się z nimi może dziać ? Proszę o pilną poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od wymagań użytkownika. Oba rodzaje okuć spełniają podstawowe zadanie: pozwalają otwierać i zamykać okno. Różnice są w technicznych rozwiązaniach i możliwości doposażenia okuć w przeróżna opcje. Multi Matic to model o klasę wyższy.

 

dzięki za szybką odpowiedź! mam jeszcze tylko wątpliwość czy warto się domagać tych multimatic, czy może pozostać multi trend. Sprzedawca tłumaczył, że po doposażeniu multi trend w dwa grzybki anty wyważeniowe mamy multi trend także niby na jedno wychodzi - jak jest naprawdę?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie do osób zorientowanych w temacie czy takie umieszczenie uszczelki jak na zdjęciu jest prawidłowe http://fotohub.pl/show/72a1d0377988fb489f3f7c2680909391/211485 i http://fotohub.pl/show/72a1d0377988fb489f3f7c2680909391/211486

chodzi o stronę zewnętrzną skrzydła a dokładnie po opadach woda nie spływa a gromadzi się w luce miedzy szybą a ramą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stanowczo błąd. Profil uszczelki jest źle dobrany i do tego uszczelka jest niedbale założona.

 

brass dzięki za informacje, wszędzie mam takie uszczelki a firma mów że to normalne napisałem temat o tym problemie lecz nie ma chętnych do dyskusji z jednej strony rozumiem bo większość ludzi handluje wiec nie chcą się wtroncać ale z drugiej to chyba co mnie spotkało to jakieś nieporozumienie i chciałbym poznać fachowe opinie na ten temat bo jak narazje panowie z formy wmawiają mi że to moje fanaberie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brass dzięki za informacje, wszędzie mam takie uszczelki a firma mów że to normalne napisałem temat o tym problemie lecz nie ma chętnych do dyskusji z jednej strony rozumiem bo większość ludzi handluje wiec nie chcą się wtroncać ale z drugiej to chyba co mnie spotkało to jakieś nieporozumienie i chciałbym poznać fachowe opinie na ten temat bo jak narazje panowie z formy wmawiają mi że to moje fanaberie

Fakt, tupet i zbywanie klienta nadaj jest modne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie do osób zorientowanych w temacie czy takie umieszczenie uszczelki jak na zdjęciu jest prawidłowe

 

Już wiesz, że nieprawidłowe. Teraz pozostaje ustalić dlaczego, ta uszczelka wpada we wrąb szklenia.

 

wszędzie mam takie uszczelki a firma mów że to normalne

 

To jest mocno nie normalne i niemoralne, że tak mówi:-). Ta firma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...