Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

Mirelko,leaat, Narendil, Twosia, Rutinko- dzięki za wasze głosy.:hug: więcej osób za numerem 2

 

Nikt ani słowa o fornirowanej podłodze? Czy to badziewie jakieś?

 

Decyzję muszę podjąć do jutra, bo dzisiaj dostałam wiadomość, że stolarz wyrobił się wcześniej:eek: i w następnym tygodniu dostawa drzwi z montażem.

Ale jak tu montować, kiedy ja podłogi nawet nie wybrałam jeszcze:sick:

 

Czy wy tez macie problemy z wyborem ostatecznym? Jak wybierałam, to nie miałam wątpliwości zbyt wielu.

Ale jak mam kupować, to masakra. Nie lubię siebie za to niezdecydowanie.

 

Mogę oczywiście zapytać męża o zdanie, ale odpowiedź będzie mniej więcej taka: Co? Biała? Nie lepiej dębowa, w ostateczności mahoniowa? Nie , nie lepiej ( ja) No to po co pytasz?(właśnie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Natalko ja też tak mam że najpierw sie nasiedzę, naszukam, naczytam , naoglądam ale jak mam juz finalnie coś zakupic i podjąć decyzję to zwlekam i wham się. nienawidze tego szczerze:mad::sick:

jesli chodzi o podłoge to ja bym wybrała albo idealnie gładką (np. posadzka żywiczna) albo ze strukturą drewna bliska naturze.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nic nie wiem o fornirowanej, więc nie bardzo tutaj pomogę. Przypominam sobie tylko, że gdzieś czytałam, że ta możliwość cyklinowania to tylko chwyt marketingowy i wycyklinować da się max raz a do tego straszny bałagan przy tym.

 

edit: Co do poziomu zdecydowania to u mnie to samo :lol2: Miałam w tym tygodniu zamawiać drzwi i co... i nic :p tydzień zaraz przeleci a ja dalej zastanawiam się nad kolorem, który miał być za wszelką cenę biały :rotfl:

Edytowane przez TwoOfUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam:D Mnóstwo decyzji podjetych na etapie szukania, a jak przychodzi co do czego, to nie mogę sie zdecydować i kupić. Niewiele jest rzeczy, które kupiłam, tak jak sobie na początku wymyśliłam:)

 

O fornirowanej podłodze nie mam pojęcia, stąd nie komentowałam. Ale i tak jestem za drugimi panelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolku, witam Cię serdecznie:welcome:

 

czemu na Pani? Chcesz mnie zdołować?:rotfl:

 

:lol2::lol2: no co ty ja bym cie miała dołować :D

 

ja tez oddaję głos za 2

 

a z tymi wyborami to ciężka sprawa

 

ja wyszukuje wybieram np 3 opcje i podsuwam mojemu M pod nos a on dokonuje ostatecznego wyboru

inaczej zginęłabym jak Andzia w malinach :sick:

 

[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie problemy z wyborem ostatecznym? Jak wybierałam, to nie miałam wątpliwości zbyt wielu.

Ale jak mam kupować, to masakra. Nie lubię siebie za to niezdecydowanie.

 

Niestety chyba wszystkie tak mamy :rotfl:

 

Co do podłogi - ja oddaję głosik za nr 2 :yes:

 

Komoda FANTASTICO

ja tez taką kcem :( i najlepiej czerwoną :p - tylko nie mam gdzie postawić :p

 

 

Natalko a gdzie układanka z Bardelliego? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, czy te panele to quickstep passionata? pytam, bo ja mam je w calym domu (fuge mam dwustronną-zastanow sie, polecam:cool:)

zdecydowalam sie na nie za namową kanka9)...nie wiem gdzie zamawiasz, ale ja troche sie naszukalam i znalazlam w bardzo korzystnej cenie, wraz z podkladem...jak bys chciala szczegoly, wal na priv :)

 

 

edit: aaaa listwy daję biale, bo niby jakie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolek - ja nie mogę radzić się z mężem, bo on gustuje tylko w retro, i tak mam dom urządzony. Nie przemyciłam nic nowoczesnego-bo jemu to nie leżało:mad: W efekcie mam zmęczenie od tego stylu i dla tego bardzo chcę nowocześnie urządzić mieszkanie. Ty masz dużo dodatków dizajnerskich i dobrze się będziesz czuła u siebie.:yes: Ja uwielbiam taki mix.

 

admete - prawda, że śliczna ta komoda? Firma jest z Dobrodzienia, ale filie ma w całej Polsce. Ja od nich mam prawie cały dom urządzony, więc za jakość mebelków ręczę:yes: http://www.meblonowak.com.pl/

 

Ja pisałam, że wyłożyłam na podłodze płytki, bo jutro wyjeżdżam i majster musi wiedzieć jak to ułożyć. Nie miałam aparatu, ale po powrocie będzie fotorelacja.:rotfl:

Jeszcze raz powiem, że płytki Bardelli cudowne są same w sobie. Aż ci zazdroszczę,że masz je w 2 pomieszczeniach:p

 

leaat- to są panele Quick Step Perspektive Jesion biały U1300. Są białe, ale słoje mają srebrny odcień. też z 2 stronną fugą. Zapodaj swój kontakt, sprawdzę. Bo ja mam w tej chwili ustaloną cenę na 107, brutto ( 119-cena katalogowa) Można byłoby jeszcze tanie, ale muszę u nich brać listwy-a ja nie wiem jakie chcę, w tej chwili :lol2:jestem zdecydowana na NMC, a co bedzie jak zacznę je kupować, to nie wiem. No taka jestem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leat - taką nazwę spisałam w sklepie, ale faktycznie na stronie producenta ten panel nazywa się Wenge Passionata

 

http://www.quick-step.com/handlers/GetPortfolioImage.ashx?materialCode=418527&PictureName=UF1300.jpg

Mirelko-pamiętam o twoich preferencjach:yes: Jednak ten biały panel nr 1 ma takie mini rowki i ja boje się, że zapełnią się szybko kurzem

http://www.quick-step.com/handlers/GetPortfolioImage.ashx?materialCode=418315&PictureName=UVG1394.jpg

nie wiem czy na zdjęciu je widać, ale są :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leat - taką nazwę spisałam w sklepie, ale faktycznie na stronie producenta ten panel nazywa się Wenge Passionata

 

http://www.quick-step.com/handlers/GetPortfolioImage.ashx?materialCode=418527&PictureName=UF1300.jpg

 

 

 

aaaa no to ok, w takim razie bierzesz te same co mam ja...zadzwon sobie tam:

 

KRONODOM

 

Remigiusz Włodarczak

 

tel. 506 200-009, 602 799-800

gg: 19743884

 

 

i zapytaj o aktualną cene, powolaj sie na forum Murator, powiedz, ze masz do nich namiar z forum i jak dostaniesz dobrą cenę jak inni, to ich zareklamujesz na forum;), wiesz, takie tam, handlowe sztuczki:)

ja przy 100m2 zmiescilam sie wraz z podkladem wartosci 15zl

za metr - w 106zl:cool:, to bylo wprawdzie rok temu, ale nie sadze by drastycznie podrozalo...widze na all, ze nie dają teraz podkladu gratis, wiec moze cena bedzie jeszcze korzystniejsza:) czego Ci bardzo zycze, a same panele...szkoda gadac, kupisz to zobaczysz:D no i ukladanie-bajecznie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...