Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

ja mam uniclic plus... podklad, uwazam, ze to bardzo wazna rzecz, nie ma co oszczedzac, glupotą jest walic kase na porządne panele, zapominajac o prawidlowym podkladzie...musisz sama sobie okreslic jaki potrzebujesz...

jak? musisz wiedziec, jakie masz nierownosci podloza (ile mm), jak bardzo zalezy Ci na wygluszeniu dzwieku odbitego/transmisyjnego, co z wilgocią, itp/itd...

no i potem sobie dopasujesz juz odpowiedni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny!

 

Jutro z rana wyjeżdżam nad Bałtyk, ma tam być Internet, ale chciałabym nieco odpocząć ( nie od was:no:, od tego laptopka, którego włączam zanim się kawy napiję i wyłączam, gdy już na oczy nie widzę:lol2:)

 

jeszcze nie dawno byłam przerażona, że będę kierować akcją na odległość, ale teraz myślę, że niech się dzieje Wola Boska:rotfl:

 

i dobrze, że wyjeżdżam, a po powrocie zastam Wenecję w całej krasie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam, że wyłożyłam na podłodze płytki, bo jutro wyjeżdżam i majster musi wiedzieć jak to ułożyć.

 

 

Ooooo czyli Bardelli już niedługo na ścianie :wiggle: :popcorn:

 

 

Natalko wszystko będzie dobrze, panu wyjaśniłaś co i jak :yes:

także teraz tylko http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Pory%20roku/Lato/032.gif

 

 

WYPOCZYWAJ I ŁADUJ BATERIE!!!!

 

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dotarłam - dlaczego dopiero dzisiaj pojęcia zielonego nie mam :confused:

Twoje plany jednak na szczęście już troszkę znałam z wątków projektowych :). Pięknie będzie bez wątpienia :yes:. Obyś całkiem nie zapomniała o swoim domku ;).

Widzę, że właśnie urlopujesz się Natalio, więc mam chwilkę by nadrobić :D.

Udanego wypoczynku :cool:. W moim przypadku nie miałam dostępu do netu, więc było ciężko, ale głównie przez pierwsze dni :).

 

Uff... przejrzałam - ale dużo się działo, a wątek założyłaś tak niedawno :).

Mozaika z "przystanią" super :D (a pomyśleć, że chciałaś tam paski i kwiatki ;). Nie martw się przycinkami - i tak widok będzie przyciągał wzrok. Podłogi podobają mi się obie i też zaczynam się łamać nad taką jaśniutką. Nie wiem co w końcu wygrałaś z piekarników? Ja cały czas marzę o białym, tylko uświadomiłyście mnie w różnicach kolorów :(.

Widok za oknem... boski :D.

Edytowane przez julianna16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianko witaj! Też ze śmiechem myślę o swoich niedoszłych paskach w łazience ;)

Niektóre rzeczy pozostaną w marzeniach, może i dobrze

 

Admete, Oluś - dziękuję za życzonka, wpadłam na chwilkę, bo Internet jest tylko w holu. Po powrocie odrobię wszystko:)

 

Piekarnik - nie wybrany.

Julianko, jeśli chcesz biały, to pamiętaj, że białe szkło, które jest w piekarnikach Gorenje i Whirpoola ( produkt dla Ikea) przy białych meblach daje inny odcień bieli ( wpadający w zieleń) Zależy, z której strony światło będzie padać na piekarnik.

Inaczej sprawa wygląda z piekarnikiem Boscha, ale ta cena...

Nie wykluczam opcji z czarnym piekarnikiem, choć dziewczyny namawiają mnie na biały. Odkładam tę decyzję na później.

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, już wróciłaś? Czy na urlopie tak się za nami stęskniłaś?

 

Internetu nie miałam w pokoju, ino w holu :eek:

Wróciłam dziś, a tęskniłam bardzo, a to bardzo!:yes:

 

Ale urlop się przydał, było wyjątkowo ciepło jak na Bałtyk, nawet opaliłam się:lol2:

 

Jutro z lekkim niepokojem pojadę zobaczyć co tam u mnie w mieszkaniu słychać :rolleyes:

 

Oluś,zaraz ci poszukam ten namiar i wyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku, Anetko, admete - :hug::hug::hug:

 

No cóż, byłam w mieszkaniu, ale prace stanęły w połowie. Nie wiem co się stało,powinno być wszystko skończone, a nie jest.:(

Dzisiaj niedziela, oszczędziłam więc telefonu do wykonawcy;), ale jutro z ranka rozmowa będzie przeprowadzona:yes:

 

Jest zrobiona połowa łazienki, wygląda to tak:

DSC02564.jpg

DSC02565.jpg

DSC02566.jpg

DSC02567.jpg

 

jest też połowa podłogi i fugi są zgrane

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, prace stanęły, bo wykonawcę te puzzle łazienkowe wykończyły :bash:

Troszkę słabe zdjęcia, ale chyba jest dobrze:yes:

 

Bo aparat mam dziadowski, a lepszy kosztuje 2-3 tys.;)

 

Wykonawca niestety musiał równać ściany dlatego wszystko się wydłużyło. Ale jest bardzo dokładny, baardzo:sleep:Z tego się cieszę:yes:

 

Admete - ta ściana w realu -wierzcie mi -wygląda super. Nie wiem czy wypada siebie tak zachwalać :cool:

 

Mariomili, Anetko, Aantenko - dziękuje za komplementa:hug:

 

Dziewczyny wybaczcie mi moją małą aktywność, powoli odrobię zaległości.

Zaczęłam pracę, a mam takie szczęście;), ze muszę dodatkowo w domu do niej solidnie przygotować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, pomimo średniej jakości zdjęć :p, jest na co popatrzeć!

I super, że jesteś zadowolona z wykonawcy. Lepiej, żeby zrobi wolniej, ale dokładniej :)

Z niecierpliwością czekam na postępy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...