Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Natalko, pomimo średniej jakości zdjęć :p, jest na co popatrzeć!

I super, że jesteś zadowolona z wykonawcy. Lepiej, żeby zrobi wolniej, ale dokładniej :)

Z niecierpliwością czekam na postępy!

 

Jak delikatnie to ujęłaś Aniu. Pierwszym zakupem po wykończeniu mieszkania będzie właśnie aparat fotograficzny. Chcem taki jaki ma admete, żeby kolorki wyciągać.

Ja co prawda dzisiaj dowiedziałam się, że dostałam nagrodę Kuratora Oświaty, i najpierw pomyślałam właśnie o

-aparacie, następnie o

-czymś do mieszkania, ostatecznie jednak postanowiłam przeznaczyć całość na

-wyjazd tam, gdzie mnie jeszcze nie było :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo Natalio taki wykonawca to skarb! no to czekamy na finish;)

 

tak, muszę przyznać, że jest skarbem. Ja np. kazałam mu tylko pomalować sufit, a on do mnie mówi ( podświetlając nierówności na nim), że on go wygładzi, nie chcę za to pieniędzy :eek: Bo samo malowanie to nie ukryję. :jawdrop:Byłam w lekkim szoku.

 

Nie wiem jak wysyłać w jednym poście kilka odpowiedzi z cytatem, przed chwilą próbowałam i skasowało mi całą odpowiedź:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete- Ty też masz Marcinów superaśnych, swoją drogą zastanawiałam się jak w takiej drobince jak ty kryje się taki niski, seksowny głos:rolleyes:

 

Dropku - jakaś ty ładna, ja byłam przez tydzień w Sarbinowie. I o dziwo natrafiłam na słoneczną pogodę. Jeden dzień tylko był deszczowy. Nawet stroju nie chciałam kupować nowego, bo byłam przekonana, że plażowania nie będzie. Kupiłam,bo przypomniałam sobie, ze jest kryty i otwarty basen.;)

 

Pepejeans heloł:welcome: Miło mi cię gościć!

 

Twosia - dobrze, dobrze że u ciebie pada:P

A pomysł z płytkami ewaluował tak - najpierw był pomysł z tapetą na centralną ścianę. Taka lepsza na fizelinie, zmywalna kosztowała 1100zł, wzór w mniejszym niż teraz wymiarze 1500, I to mnie przekonało. Następnie PA zaproponowała na całą ścianę. No i postanowiłam-poszła krowa, pójdzie i ciele zapłacić. Nie żałuję:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

zajrzałam do wątku i wsiąkłam :)

na poważnie zaczynam rozważać ścianę w łazience z widokiem, Twoja koncepcja zaparła mi dech, jakość wykonania jest wysoka, to szczęście trafić na tak dokładnego wykonawcę, takich to teraz ze świecą szukać. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak pięknie ściana się prezentuje. Mam trochę obawy, czy w mojej zdecydowanie mniejszej łazience będzie coś podobnego tak dobrze wyglądać, jak u Ciebie. Gdzie zamawiałaś płytki ? dostarczałaś same płytki i robiono obraz, czy jak to się odbywało ? jak długo czekałaś na realizację ?

 

pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Znów potwierdza się klasa bieli i czerni. Widok na Weneckie gondole- strzał w dziesiątkę. Pewnie już czuć delikatne kołysanie się :) Tylko zamknąć oczy i pomarzyć. Ale ja nie zamykam. Nie mogę się napatrzeć. Trzymam kciuki za rychły finał tego weneckiego przedsięwzięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia,

Nie wierzę, że Twoja łazienka JUŻ się realizuje :). Niesamowicie cieszą tacy fachowcy jak u Ciebie i Narendil. Serce rośnie :yes:

Widok wenecki już teraz robi wspaniałe wrażenie. To będzie zdecydowanie jedna z piękniejszych łazienek na FM :yes:

 

Multicytaty (odpowiedź kilku osobom) wykonuje się klikając na cudzysłów (w dolnym prawym rogu każdego postu, który chcesz cytować). Przy ostatnim poście do cytowania klikasz "odpowiedz cytatem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Znów potwierdza się klasa bieli i czerni. Widok na Weneckie gondole- strzał w dziesiątkę. Pewnie już czuć delikatne kołysanie się :) Tylko zamknąć oczy i pomarzyć. Ale ja nie zamykam. Nie mogę się napatrzeć. Trzymam kciuki za rychły finał tego weneckiego przedsięwzięcia.

Witam cię, :welcome:mam nadzieję nie zawieźć Waszych oczekiwań;)

 

 

 

Natalia,

Nie wierzę, że Twoja łazienka JUŻ się realizuje :). Niesamowicie cieszą tacy fachowcy jak u Ciebie i Narendil. Serce rośnie :yes:

Widok wenecki już teraz robi wspaniałe wrażenie. To będzie zdecydowanie jedna z piękniejszych łazienek na FM :yes:

 

Multicytaty (odpowiedź kilku osobom) wykonuje się klikając na cudzysłów (w dolnym prawym rogu każdego postu, który chcesz cytować). Przy ostatnim poście do cytowania klikasz "odpowiedz cytatem" :)

Julianna16 -normalnie zaczerwieniłam się od komplementów, gdzie mnie do Waszych pięknych łazienek:rolleyes:

Spróbuję za twoją radą multi cytat utworzyć.

Udało sie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wspaniałe pomysły, łazienka już wygląda rewelacyjnie, podglądam z ciekawością:yes:

 

Widzisz Mróweczko mamy wspólne zamiłowanie do czerni i bieli :yes:

 

witam!

zajrzałam do wątku i wsiąkłam :)

na poważnie zaczynam rozważać ścianę w łazience z widokiem, Twoja koncepcja zaparła mi dech, jakość wykonania jest wysoka, to szczęście trafić na tak dokładnego wykonawcę, takich to teraz ze świecą szukać. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak pięknie ściana się prezentuje. Mam trochę obawy, czy w mojej zdecydowanie mniejszej łazience będzie coś podobnego tak dobrze wyglądać, jak u Ciebie. Gdzie zamawiałaś płytki ? dostarczałaś same płytki i robiono obraz, czy jak to się odbywało ? jak długo czekałaś na realizację ?

 

pozdrawiam serdecznie :D

 

Witam się cieplutko!

Same płytki zamawiałam w Marazzi, natomiast nadruk w firmie http://www.domdruku.lublin.pl/druk_na_szkle. Wzór szukałam sama, wysłałam zdjęcie firmie, zapłaciłam za zdjęcie około 40zł ( ta kwota jest dla autora zdjęcia o bardzo wysokiej rozdzielczości). Czekałam trochę, bo firma zrobiła mi nadruk w sepii, ja odmówiłam przyjęcia. Więc firma na własny koszt dodatkowo kupiła płytki i wydrukowała w czerni i bieli. Także możesz kupić od nich ten nadruk w sepii. Wymiar całości 6,5mkw. Kafelki mają wymiar 15/15

 

Mnie również baaardzo się podoba!!!!:yes:

 

Rutinko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjuta - najlepiej nadruk wygląda na dużych kaflach, ale u mnie odpadł ze względu na docinki, trzeba było docinać prawie wszystkie kafle. Ale na tych małych wzór wygląda też dobrze:wiggle: Tak że przede wszystkim porozmawiaj z PA jakie formatowo dla ciebie byłyby najlepsze kafle, żeby było jak najmniej cięć. No i koniecznie pokaż potem swoją łazienkę.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete- Ty też masz Marcinów superaśnych,

 

 

:yes: tfu tfu nie zapeszajmy :)

 

swoją drogą zastanawiałam się jak w takiej drobince jak ty kryje się taki niski, seksowny głos:rolleyes:

 

No nie opowiadaj :rotfl:

Ale to co napisałaś skojarzyło mi się z Anią - narendil http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif

 

Czyli pan niedługo skończy łazienkę :)

A potem Bardelli ? :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co napisałaś skojarzyło mi się z Anią - narendil http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif

Nie kapuję, Ania też tak ma czy to samo ci powiedziała?:)

 

Jutro pomiar, podpisanie umowy na meble łazienkowe, to zobaczę ile zostało mojemu wykonawcy. Z jednej strony chcę, by szybciej skończył. Ale z drugiej nie chcę go popędzać, by robił byle jak ino szybko.

 

I tak, po łazience Bardelli. Już nie mogę się doczekać :cool:

Panele kupione, podkład (eco płyta 5.5mm) firmy Steico kupiony.

Zastanawiam się nad listwami. W tej chwili do drewnianej podłogi mam drewniane listwy, dobrze się sprawują, nic tam z tynkiem nie odłazi. Ale drewniane listwy do laminowanej podłogi?;) Jakoś tego nie widzę.

Nie przekonują mnie też listwy z MDFu.

Pójdę chyba w te listwy Oraca czy NMC

 

przy okazji szukania listew rozmawiałam w sprawie farb i już 2 osoby powiedziały, że ta sławetna PARA jest przereklamowana. No niby co mają mówić. Sprzedają wszak inną. Słyszeliście może o takiej farbie TEKNOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...