Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I tak, po łazience Bardelli. Już nie mogę się doczekać :cool:

My też :lol2:

 

Panele kupione, podkład (eco płyta 5.5mm) firmy Steico kupiony.

Też mam ten podkład w obecnym mieszkaniu. Do nowego również kupujemy :)

Zdaniem pana Janka to najlepsze co może być.

A ja słucham mojego majstra :yes:

 

Zastanawiam się nad listwami. W tej chwili do drewnianej podłogi mam drewniane listwy, dobrze się sprawują, nic tam z tynkiem nie odłazi. Ale drewniane listwy do laminowanej podłogi?;) Jakoś tego nie widzę.

Nie przekonują mnie też listwy z MDFu.

Pójdę chyba w te listwy Oraca czy NMC

Czekaj, kto tu ostatnio pisał, że te polimerowe się obijają?

A dlaczego nie przemawiają do Ciebie z MDF-u?

 

przy okazji szukania listew rozmawiałam w sprawie farb i już 2 osoby powiedziały, że ta sławetna PARA jest przereklamowana. No niby co mają mówić. Sprzedają wszak inną. Słyszeliście może o takiej farbie TEKNOS?

My, narendil, nie słyszeliśmy :no:

My pomalowaliśmy wszystko Tikkurilą. Pan Janek był zachwycony wydajnością, jak i łatwością malowania.

 

Jak pierwszy raz z Anią rozmawiałam przez telefon,

pomyślałam to samo co Ty napisałaś ,o jej głosie :lol2:

Hmmm, a czemu właścicielka głosu nic o tym nie wie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może o takiej farbie TEKNOS?

 

Ja słyszałam. :) To fińskie farby. Myślę, że jakoś porównywalna do Pary, choć Teknosem jeszcze nie malowałam. W sklepie, w którym ją sprzedają mają pomalowane ściany różnymi rodzajami tej farby. Nawet byłam bliska wybrania tej farby do swojej kuchni, ale jednak "poszłam" w Parę. Może next time, jak będę remontować duży pokój;):rolleyes:

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak rozmawiałyśmy pierwszy raz, dzwoniłam skołowana sprzed tych wielkich wrót :lol2:

które miały być sklepem z kulkami i nie wypadało wyskakiwać ze stwierdzeniami o seksownym głosie :rolleyes:

No dobra, jesteś usprawiedliwiona

Te wrota rzeczywiście mogły działać deprymująco :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - co to znaczy, że się obijają, zostawiają ślady po butach?

Listwy z MDFu - z kim nie pogadam, wszyscy kręcą nosem, to i ja zaczęłam:lol2:

 

Kurczę, że wyleciała mi z głowy Tikurilla, w tej chwili ją mam i jest super.

 

A tak w ogóle, masz zajefajne ( jak mówi mój syn) POCZUCIE HUMORU. Zawsze jak cię czytam buzia mi się rozdziawia. :D

 

Agawi - zaraz to wszystko ostro wyhamuje z prozaicznego powodu;) Tak że nic się nie bój :p

 

Magda34, wczoraj pytałam się u R. o twoją kuchnię, bo właśnie wczoraj podpisałam umowę na meble łazienkowe. Pan od mebli przyszedł z lapkiem i drukarką:eek:. W trymiga zrobił wizke, wydrukował umowę i ja ją podpisałam:jawdrop:To dobra informacja, zła to ta, że muszę czekać 6 tygodni:rolleyes:

 

Karolku, dziękuję. Ale ta łazienka wcale nie wydaje mi się wyjątkowa, taka po prostu ładna, naprawdę.

 

Twosia - płytki może i zawisną we wtorek, ale kiedy meble:confused: kuchenne? Pod koniec roku chyba. To strasznie duży wydatek.

W dodatku developer znalazł sposób, by zmusić nas do zakupu garaży, na terenach przy budynku wszędzie postawił znaki zakazu postoju. Ja wiem, że miejsce postojowe to fajna sprawa, tyle tylko że u nas po obniżce, chyba drugiej, to miejsce kosztuje 35 000;)

 

KAśka73 - no a jaką ja mam podłogę powiedz jaką??? Plastikową przeca:sick:

 

A gdzie we Wr można zobaczyć fajne drewniane listwy? Nie wiem, kiedyś z deskami w firmie zamawiałam podłogowej.

 

Kanka heloł :welcome: A ty jakie masz listwy do swoich paneli, takie okleinowane z mdfu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - co to znaczy, że się obijają, zostawiają ślady po butach?

Znalazłam :) U Hazelka było.

Niszczą się po prostu.

 

Listwy z MDFu - z kim nie pogadam, wszyscy kręcą nosem, to i ja zaczęłam:lol2:

Ja u siebie stawiam na MDF właśnie.

 

A tak w ogóle, masz zajefajne ( jak mówi mój syn) POCZUCIE HUMORU. Zawsze jak cię czytam buzia mi się rozdziawia. :D

Miło mi :hug:

 

 

W dodatku developer znalazł sposób, by zmusić nas do zakupu garaży, na terenach przy budynku wszędzie postawił znaki zakazu postoju. Ja wiem, że miejsce postojowe to fajna sprawa, tyle tylko że u nas po obniżce, chyba drugiej, to miejsce kosztuje 35 000;)

A to jest zgodne z prawem?

Nie powiem, co o nim myślę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej! Jak mi miło, że tu zaglądacie:rolleyes:

Bo u mnie teraz z czasem krucho, nabrałam dodatkowej roboty, by móc garaż kupić.:bash: I teraz nie wiem za co mam się wziąć;)

 

Twosia - właściwie jutro wybiorę się po sklepach za listwami, może z MDFu wrócą do łask;)

Nie wiem jak u was, ja parę oglądałam to lichawe jakieś, paznokciem zahaczyłam i zdarłam białą powłokę:eek:

 

Admete, Rutinko, Narendil, Oluś - :hug::hug::hug::hug:( dla każdej całuska za pamięć o mnie)

Ja poprawię się, obiecuję solennie.

 

Dzisiaj wparowałam do mieszkania - i muszę powiedzieć serce z radości ma przyspieszyło:rolleyes:.

 

Muszę pożyczyć ( boszsze do czego doszło)od koleżanki aparat, by zrobić zdjęcia łazienki.

 

Jeszcze raz cmok dla wszystkich odwiedzających:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ja parę oglądałam to lichawe jakieś, paznokciem zahaczyłam i zdarłam białą powłokę:eek:

Natalko, a oglądałaś listwy już pomalowane czy tylko zagruntowane do malowania? Bo to różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...