Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A przed budynkiem nie macie parkingów, u nas było to jakoś tak przeliczane , że na każde mieszkanie przypada 1,2 miejsca na parkingu przed blokiem. przeliczając na liczbę mieszkańców miejsc postojowych zawsze jest więcej niż numerów. I to są jakieś standardy i wymogi. Dodatkowo są garaże czyli tzw. miejsca postojowe pod budynkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mróweczko, to ścisłe centrum, miejsc brak.:bash:

 

bluezze no co ty, aż zarumieniłam się:rolleyes: :oops:

Nie nie stanowczo protestuję, tu jest tyle pięknych wnętrz, moje to szaromyszostwo :lol2:

 

Aguś - praca mnie lubi;) Bez wzajemności,

chociaż w domu siedzieć bym nie mogła:no:

Dzięki kochana za to że jesteś:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież musicie mieć miejsca postojowe. Moja ciotka kupiła mieszkanie 1,5 roku temu też w centrum miasta. Deweloper wystawił budynek 6 kondygnacyjny z garażami pod budynkiem ale miejsc postojowych przed blokiem było jak na lekarstwo. Budynek stał gotowy do odbioru przez nadzór budowlany i inne służby ponad rok, bo urząd nie podpisał papierów właśnie dlatego, że było za mało miejsc postojowych jak wymaga prawo.Nikt nie mógł przez 1,5 roku przepisać notarialnie mieszkania bo nie był odebrany budynek.. Niestety musiał dokupić od prywatnej osoby kawałek działki żeby zrobić parkingi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul i inne dziewczęta - dziękuję Wam kłamczuchy jedne:lol2::lol2:

 

Twosia - nie wiem czy taki stolarz będzie zainteresowany paroma listwami, może gdyby było większe zamówienie np. parapety.

 

Dziewczyny! No nie uwierzycie. Ja wariatka dziś rozliczyłam się za łazienkę, bo nie miałam czasu czekać 3 godziny na zakończenie robót :eek:

Kurde mole wyszło LEPIEJ NIŻ NA WIZKACH:wiggle:. Dacie wiarę? Obraz ładnie odbija się w lustrze. W ogóle taki przyjemny nastrój panuje w łazience - jest lekko, czysto, jasno, przestronnie. Oczywiście to zasługa białych kafli, bo łazienka jest ciemna i mała. Była znaczy się.

Zdjęcia będą jak pożyczę aparat od koleżanki ( istnieje też wersja wnerwienia i zakupu na raty);)

Rere79 ja sama jak na igłach, czekam na zamówione mebelki, a czasu na czekanie mam sporo:cool:

 

Mróweczko - no miejsc przy budynku ni ma, za to jest: park, fontanna, plac zabaw dla dzieci i z drugiej strony przystań rzeczna. Nie muszę kupować miejsca, tylko gdzie parkować? Ale dzisiaj dowiedziałam się, że można kupić miejsce postojowe w taki sposób-dzierżawa na 2 lata, a kwota wpłacona będzie odjęta od ceny. To mi da trochę oddechu.

 

Mirelko -a gdzie ty swoje kupowałaś w tym komfortexspa? Szok, bo ja tam nie znalazłam odpowiedniego profilu dla siebie. Robie się wybredna. :sick:

Ania- zaharuje się w tym roku, :bash: już myślę o jakimś wyjeździe. Krótkim chociaż.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!!

 

Mam dwa balkony, jeden prawie 3 metry, drugi 1,5. Mają takie schodki, stopnie. Dumam nad sposobem wykończeniem takiego stopnia. Problem w tym, że okna balkonowe są w kolorze orzecha, ciemno brązowe. W jakim odcieniu zrobić te stopnie? Białe? Czy w podobnym kolorze jak okna? No i ^%$^%$ z czego? Drewno - nie będzie się wycierać? No nie kaflami:no:

Można takim samym panelem. doradźcie, błagam Was....:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od środka, tak?

Ja bym wykończyła panelami. Tylko musiałabyś kątowniki chyba położyć. Może są dedykowane? Wiem, że do droższych paneli są listy dylatacyjne w takim samym odcieniu, to może i kątowniki też.

Albo drewnem na biało.

Jak dla mnie te stopnie są przedłużeniem podłogi i powinny być takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chciałabyś płyt ?np.Libet Venetia ?One są jaśniutkie ,takie szaro-beżowe :yes:.

 

Oooo uwaga na te płyty, ostatnio forumowa reni na nie narzekała. Trudno je doczyścic, bo mają sporo zakamarków, a same płyty podobno nie trzymają linii i powstają różnice nawet do 1 cm. Nie wolno ich też traktowa zagęszczarką, bo popękają- są tylko z betonu. To nie jest prawdziwy kamień niestety. My skutecznie się do nich zniechęciliśmy i wybraliśmy prawdziwy kamień.

 

Natalio, a może poszukaj jakiegoś fajnego kamienia? Co u Ciebie słychać?:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, a czy one są tańsze od kamienia? Kiedyś sprawdzałam i wyszło mi chyba albo to samo, albo niewielka różnica. Kamień jest trwały.

A te płyty niestety wyglądają jak beton, który udaje coś czym nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!:hug:

 

I tak - położyłam swój panel na ten schodek ( uwaga! ja mam schodek w mieszkaniu, żeby wyjść na balkon, to muszę na niego wdepnąć) i nie widzę tego:no: Drewno też nikt nie poleca, a ja mam drewniane te okna balkonowe w kolorze orzecha. Bo wytrze się za chwilę. Konglomerat najpierw chciałam biały, ale też nie, bo się porysuje po 2 dniach:bash: Co tam cholercia dać? Granitu nie dobiorę, bo brązowy jest taki ciapaty i od razu będzie się rzucał w oczy, a ja tego chcę uniknąć.

Ajajaj nie mogę myśli zebrać w pracy, bo o tym myślę:sick:

Czyli problem dalej na tapecie-dobór parapetu w białym mieszkaniu do brązowych drzwi:rolleyes:

 

Dzisiaj wdepłam do mieszkania ( zobaczyć za co zapłaciłam;)) i niestety niedobrze dobrałam kinkiet nad lustro. Jest taki srebrny szczotkowany. Ale u mnie w łazience wygląda na stare złoto:jawdrop: Uwierzycie???? Ponadto widać kinkiet, który oświetla obraz i jest srebrny;)

Dobrze, że tu Zetówna nie zagląda;), zaraz by mnie zjechała za ten dobór sreberka.

 

Niestety wykonawca wyrzucił opakowanie od Ikeowskiego kinkietu i nie mogę go zwrócić. Kto chce? Odstąpię za pół ceny:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...