Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja jak najbardziej stawiam na lampę białą, te szczotkowane to tylko jako przykład kształtu wkleiłam.

 

A właśnie sobie uświadomiłam, że jako poglądowe zdjęcie z lampami latarniami, możesz obejrzeć moje budżetowe "parkowe" latarnie w przedpokoju. Po 30 zeta za sztukę ;) jako nawiązanie do fototapety na budżetowej szafie

http://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=2378&attachmentid=46366

 

Ale u Ciebie stawiam na białego Rawa, albo białe kulki na listwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, lampa do kitu;) Ten raw , który Anetka zaproponowała pasuje. Jeszcze taki by dobrze wyglądał

 

http://sklep.galeriadomino.pl/sklep/picture_592_big.jpg

 

To kinkiet E z Kartella http://sklep.galeriadomino.pl/sklep/product.html?productId=4882#

 

Sa też takie wiszące, no ale Ty masz już elektrykę inaczej pociagnietą:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, Twosia - zgadzam się, Raw Set będzie pasował ( no chciałam zaoszczędzić, przyznaje się ;)) Aaaaaa chciałam go od początku:bash:

 

Rutinko -dziękować, dziękować. Na pewno kupię krótszy kinkiet, po tej wpadce każda stówa się liczy. Jutro spróbuje oddać w Ikea nieszczęśliwy zakup, ale WĄTPIĘ, by mi się udało;)

 

mróweczce75 też serdecznie dziękuję, miło bardzo słyszeć, że udało się.

 

Mirelko - już nie chcę kombinować, to u mnie źle się kończy. Jak bym Wam opowiadała, jakie wpadki popełniałam podczas budowy domu to Wam naprawdę:jawdrop:

Mam na strychu schowane swoje nieudane....ciii.... Ale wtedy większe pieniądze hulały w obrocie, to tak nie bolało. Jakoś udało mi się ukryć przed mężem swoje pomyłki:rolleyes:

 

krooweczko - tak jak pisałam, postawię na Rawa, ściągam stary kinkiet i całe oświetlenie zostawię na później.

 

mariomili - dziękuję bardzo:hug:

 

Magda34 - no już nie dołuj mnie, pisałam, że wymienię:rolleyes:

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam... wkleję opinię mojej projektantki nadanej na priv

 

"....Ja jestem trochę zarobiona i mało wchodzę na forum;) Łazienka wydaje się doskonale zrobiona, widzę ze przypilnowałaś wykonawców. Dekor wyszedł imponująco:) Co do kinkietu, nie idz w żadnym razie w jakies czarne lampy/retro czy inne cuda, ma byc listwa oswietleniowa pozioma najlepiej dokładnie na szerokosc lustra (mogą byc 2 listwy). Jedynym elementem ozdobnym ma byc dekor, prosta sprawa.

Czekam z niecierpliwoscią na szafki i umywalkę:)..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Natalko, ale mam u Ciebie zaległości.

 

Łazienka wyszła genialnie. Kiedy światło jest zapalone sprawia wrażenie zachodu słońca nad Wenecją :) Bosko! :yes:

 

Co do lampy nad lustrem, zgadzam się z dziewczynami, że warto byłoby ją zmienić. W latarenki chyba bym nie szła - zrobi się ich za dużo i mogą stracić cały urok. Jedna - na płytkowym wzorze - jest jak dla mnie w sam raz.

 

Propozycja Anetki wydaje się bardzo dobra, z drugiej strony myślę sobie, że przy tak prostym lustrze można by jednak pójść w coś ciut bardziej ozdobnego. Niestety konkretnej propozycji nie mam (ale pomoc, co?).

Może coś takiego:

 

http://insp.hplx.pl/produkty/400_300_lampa-scienna_astro_lampa-nad-lustro-cabaret-5_6514310.jpg

 

No sama nie wiem :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakby Anetko, bo nie mam w tej chwili dodatkowych pieniędzy na zakup kinkietu.:( Kazałam wykonawcy ściągać obecny:lol2:

Zapytał czemu? Brzydki- odpowiadam :lol2:

W tej chwili montowane są panele, następnie malowanie i poprawki tynkarskie, we wtorek przyjeżdżają se Śląska drzwi, więc wydatki zaplanowane co do złotówki. Szok, bo korci mnie kupować np. dodatki łazienkowe -reling na ręczniki, uchwyt do papieru itd. A tak nawiasem mówiąc

gdzie kupujecie/kupowałyście te rzeczy do łazienki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...