Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

Może się wydać, ze bidetka jest z innej bajki. Ale chciałam taką jak najmniej zauważalną. Bo będzie znajdować się na ścianie z dekorem. Z drugiej strony nie ma większego wyboru bidetek:no:

 

Oświetlenia też nie wybrałam, Agnieszka wstawiła na wizce taką oprawę świetlówkową. Jak zobaczyłam w sklepie jaka tandentna i plastikowa ta "lampa", to humor mi się popsuł. Czy ta którą wstawiłam na początku może być?

 

No zawaliłam was pytaniami:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu, można blat z konglomeratu tylko TA CENA! :bash:

 

Lampę nad lustro chcę minimalnie 120, maksymalnie 150, 2 nie będą ładnie wyglądać:no:

 

Właśnie forma świetlówki z wizki mi się podoba, tylko w Casto,, i tym podobnych świetlówki mają takie brzydkie plastikowe oprawy.

Żeby znaleźć chromowaną i tanią:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślę o czym mówimy -umywalka z tego materiału, co blat jest droga.

Umywalki z dolomitu są tańsze, ale w zbliżonej cenie do ceramicznych. Niektórzy mówią na nie konglomeratowe-nie nie. Konglomerat jest ciężki i wygląda bardzo porządnie, dolomit zalatuje lekko plastikiem, takim akrylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio no to i ja się wpraszam i podglądać będe jesli pozwolisz :)

Zapowiada sie slicznie :)

 

Powiedz mi prosze co to za lampa, która pokazałaś? w poście #8? Bardzo ładna. Może b ym sie na nią skusiła, gdyby producent miał mniejszy wymiar.

Widziałaś ją na zywo?

 

Co do umywalek mam podobny problem. Wolałabym ceramiczną, ale ceramiczne maja kompletnie inne kształty. O tych dolomitowych różne opinie czytałam i tez się ich troche obawiam.

Edytowane przez szocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szocik -lampa stąd:

http://www.aquaform.pl/kinkiety,SET_RAW_KINKIET,p157,polish.html

mają długości 60,90, 120,150 cm

Nie widziałam jej na żywo, bo są na zamówienie i czas oczekiwania 21 dni. Ale firma jest znana i kinkiet wygląda na porządny. Agnieszka też ci zaproponowała świetlówkę, myślałam, że ty mi pomożesz jakąś fajną kupić :lol2:

Jeszcze taką znalazłam, ale ma 90 cm . Nie wiem czy to nie za mało do lustra 165cm: Cena 161zł :o

http://www.lights.com.pl/images/oryginal/16/5616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może w tym tygodniu wybiore się na poszukiwanie oswietlenia. Szczerze mowiąc to zakup ten zostawiam sobie na koniec - jak mi kasy wystarczy :)

Teraz chciałabym je tylko wybrać, zeby facet robiąc mi łazienkę wyprowadził kable w odpowiednim miejscu (podam mu wymiary tej częsci, która przylega do sciany i powinno wystarczyc). Dlatego taka jestem do tyłu z lampami :)

 

Ta ostatnia co pokazała jakoś srednio mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia to aj ze swoimi uwagami...u siebie w łazience górnej tez mam kafle Marazzi ale inna serie, białe, fuga szara, taka sama fuda na grafitowej podłodze. Biała fuga jest piekna ale obawiam się, że Możesz się stać jej niewolnikiem, zwłaszcza pod prysznicem...ja miałam kiedyś niebieskie płytki z biała fugą i na samo wspomnienie mam nerwa...biała fuga wyglada fajnie tylko na początku , i nie Daj sie zwiesć , że sa specjalne do łazienek, które się nie brudza albo impregnaty...bo to nie do konca prawda. ja w kazdym razie bardzooooo bym się nad ta białą zastanowiła.

Świetlówki - mam , moje są z Aquaform - jedną mam w kuchni nad blatem koło zlewu, druga w białej łazience właśnie, są w 2 wersjach błyszcząca i mat, i sa śnieżnobiałe, jak dla mnie ok, choć cena trochę niefajna...

Ze wzgledu na praktycznośc wybrałabym jednak ceramikę ale juz na pewno nie płaska umywalkę, ja mam VB - memento, jak wygram w totka to ta umywalka w pierwszej kolejnosci wylatuje...mega niepraktyczna, dno przez to ze płaskie brudzi się okropnie i woda nie spływa tak jak bym chciała...

Nadruk na kaflach rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko dotarłam wreszcie :lol2::wiggle:

Moje trzy grosze:

Kafle w kuchni - szachownica o niebo lepiej sie będzie prezentowała

Umywalka-tylko ceramika (względy praktyczne i finansowe tzn. trwały materiał, nie rysuje się, nie żółknie).

Potwierdzam to co mówi Anetka że też nie bierz płaskiej bo jej główna wada to brudzenie się , mam dwie takie i masakra, wiecznie trzeba pucować.

Jesli chodzi o lampę to spróbuje zadzwonic do firmy która robi litery świelne lub kasetony i zapytaj czy na wzór tej z Aquaformu nie zrobiliby ci na wymiar. To żadne filozofia dla nich. wiem bo mój M. będzie dla nas do górnej łazienki robił SET RAW KINKIET. już robił nad tarasem na wzór BEAM KINKIET z Aquaforu i wyszły piękne a ma też gotowe dwie przy kominku na wzór wspomnianego Aquaform kinkiet BASET (nie wpsominając o kosztach-czyli tanio jak barszcz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko-wszystkie uwagi są mile widziane :yes:

 

Fakt, masz w łazience srebrną fugę, ale i rozmiar kafli masz inny, dużo większy niż moje 15/15. Jak dam srebrną, to moja ściana będzie wyglądać jak zeszyt w kratkę :rotfl:

Tak czy inaczej, zostawiam to sobie na później. Wykosztuje się ;) na 2 fugi i będę próbować

 

Ale świetlówkę w kuchni masz rewelacyjną. To 148cm, prawda? Nie widziałam, że robią w połysku. Nie znalazłam takiej informacji na ich stronie:no:

Powiedz jeszcze, gdzie ją zamówiłaś ?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul- witam:hug:

 

Też myślę, że funkcjonalność powinna stać nad estetyką. Może i stanie na tej ceramicznej Luna 80. No nie leżą mi te dolomitowe, nawet w dotyku są jak brodziki akrylowe. Jeszcze przy zamawianiu mebli łazienkowych podpytam o umywalkę z rausolidu, bo z tego będę mieć blaty. Może jakoś przeżyję koszt.

Na informacje w sprawie kinkietu będę niecierpliwie czekać:rolleyes: Chciałabym oprawę mieć, taką jaką ma Aneta S w kuchni ( biały połysk) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się dzisiaj z ewentualnym wykonawcą-jeśli dojdziemy do porozumienia w kwestii finansowej ;), 20 sierpnia zaczynam od łazienki.:wiggle:

 

Nie omieszkałam wstąpić do paru sklepów ( budowlano- wnętrzarskich i AGD) Lamp łazienkowych nie znalazłam, będę musiała zamówić tę długą rynienkę z Aquaform. Muszę wam powiedzieć jedną rzecz, widziałam niektóre lampy wybrane przeze mnie w sklepach internetowych jako "do rozważenia". Niektóre są badziewiaste, chrom to srebrny plastik itd.

W outlecie Almi Dekor kupiłam pieprzniczkę i solniczkę po 7,50 :p z buźkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelecialam Natalia :wiggle:

Podoba mi się generalnie. Szczególnie łazienka jest ślicznej urody, a Wenecja na ścianie budzi we mnie wspomnienia, wspomnienia:rolleyes: wspomnienia ;)

Malkul słusznie prawi.

Popatrzę jeszcze jutro spokojniejszym okiem, może coś mi przyjdzie do głowy.

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, trzymam kciuki za porozumienie finansowe!

 

Z internetowymi zakupami tak to już jest :rolleyes: Na zdjęciu wszystko pięknie wygląda, a na żywo...

Tym bardziej pozostaje się cieszyć, że masz możliwość weryfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podobałoby się monochromatycznie, tylko z dodatkami kolorowymi.

 

Np. tutaj – styl wprawdzie inny, ale kolory główne to biel i czerń. Dodano agresywny czerwony jako trzeci kolor

large1.jpglarge2.jpglarge3.jpglarge5.jpglarge10.jpg

 

Ja bym jeszcze zrobiła w tym wnętrzu podłogę z szarych desek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...