Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobry wieczór. Ale miałam dzisiaj dzień:sick:

Przeziębiłam się, ale nie chciałam iść na L4, tym bardziej,ze dzisiaj mieli dostarczyć ze Śląska drzwi.

Jakoś wytrzymałam w pracy do 12.00, bo nałykałam się pigułek - drzwi były priorytetem;). Miałam zaczekać we Wrocławiu na dostawę do godziny 18.00.

Słaniałam się na chwiejnych nogach po Galerii, co chwila siadałam na ławkach, zaliczyłam 3 kawiarnie. Dzwonię do firmy - czy już są, okazało się, że nie wyjechali przesunęli na jutro.

Pytam się - CZY NIE MOŻNA MNIE BYŁO POWIADOMIĆ???:mad:

Będą jutro-tłumaczy spokojnie Pan. Jessssu, mogłabym go udusić.

 

Julanko - czyli syn niewinny, ja go podejrzewałam, bo kiedyś na moim koncie na Allegro działał:lol2:

 

Anetko - kurcze, może ja źle zrozumiałam z tą szufladą, może to zwykły wkład, dopytam się:yes:

 

Aniu - no chyba mnie wyczułaś :hug:

Ale prawda jest taka, że mogę z salonu mieć kuchnię wcześniej o miesiąc. Jak? Zapłacę kartą kredytową:lol2:, a stolarz chcę zaliczkę w postaci gotówki. I musiałbym normalnie z zamówieniem czekać. No nie dogonię cię, nie mam szans, nawet z kartą:rotfl:

 

agawi - dziękuję za dobre słowo, ty, dobra duszyczko nasza :hug:

 

Anetko - stolarz to zrobi, zgadza się, ale jego wycena tego nie obejmowała. Więc zrobi za dopłatą i finansowo zbliży się do studia.

Wiecie dziewczyny, że ja kuchnię będę robiła 4 raz, przed tym zawsze robili stolarze. I powiem Wam szczerze ( chyba wredna jędza jestem) zawsze miałam się do czego przyczepić...

Dzięki mróweczko -też je lubię, prawdę mówiąc kocham. Ale czy można mówić, ze kocha się płytki?:lol2:

 

Domi87 - kłaniam się niziutko, witaj w moich skromnych progach:hug:

Cześć narendilku kochany:hug: Sorki dziewuszki, dzisiaj ja bez odwiedzin u was, jutro zapowiadam wizytę. Muszę wziąć leki i do łóżka.

 

Może kiedyś, jak kupię porządny aparat zrobię parę zdjęć moich wnętrz domu. Jeśli ktoś jest długo na forum, to kiedyś brylował mój kaflowy kominek, nazywano go wieżą. Pokaże Wam, żebyście zrozumiały dla czego pragnę wnętrz nowoczesnych, Ale to kiedyś....:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorowe dzięki Dziewczyny - jesteście kochane, dobre, wspaniałe :hug::hug::hug:

 

Niestety nie jest różowo, przyplątało się zapalenie krtani, biorę leki, ale infekcja chyba poszła na oskrzela, bo kaszlę okropnie:sick:

 

Wczoraj odebrałam drzwi, ale naprawdę tak źle się czułam, ze nawet je nie obejrzałam. facet coś tłumaczył o zawiasach chowanych, a ja ledwie na nogach stałam, przerwałam mu i pojechałam do domu.

 

Mam nadzieję, ze do soboty wydobrzeję i pojadę zobaczyć, bo zauważyłam kontem załzawionego oka ;) w połowie położoną podłogę.

 

Dziewczyny i chyba moja miłość do NOLTE wygasił stolarz, który robi mi łazienkowe meble, czekałam na jego wycenę i wreszcie dostałam I to on będzie robił mi kuchnie, bo różnica z NOLTE wyniosła ponad 4 tysiące:o A to już dużo:yes:

 

Zastanawiam się nad blatem-czy warto pchać się w granit lub drogi konglomerat? Czy zrobić zwykły laminowany, w końcu to kawalerka. Z drugiej strony aneks kuchenny połączony z salonem jakby wymusza lepszy standard? Różnica 3 tysiące:confused:

 

Co o tym sądzicie? Pyta się zasmarkana Natalia, kończę bo łzy mi lecą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio :hug: Zdrowiej szybko

http://spotmag.pl/wp-content/uploads/2009/12/grzaniec.jpg

 

Różnica w cenie kuchni rewelacja - i jak ułatwia podjęcie decyzji :yes:

Z blatem nie pomogę, bo jestem zakochana w zupełnie niepraktycznym drewnianym ;). AniaS79 pisała chyba dzisiaj o swoim konglomeracie, że dość delikatny i trzeba uważać :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedulko kuruj się szybciutko:hug: Podrzucam Ci troszkę miodku:D

http://showupfitness.com/wp-content/uploads/2012/08/honey-kills-bacteria1-258x300.jpg

 

W sprawie blatu, to wszystko zależy od zasobności portfela i chęci zmiany po paru latach. Z jednej strony blaty powinny być jak najlepszej jakości, bo wiadomo o co chodzi, a z drugiej strony jak dasz takie drogie, to szybko ich nie zmienisz. I pytanie- czy lokum będzie już docelowe, czy planujesz kiedyś przeprowadzkę? Może nie warto inwestować aż tyle... Ja mam np. fornirowane i termoutwardzalne z żywicami produkcji niemieckiej i jestem mega zadowolona. Za kamiennymi za to nie przepadam:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np. fornirowane i termoutwardzalne z żywicami produkcji niemieckiej i jestem mega zadowolona.

 

O! To ciekawe rozwiązanie, o którym jeszcze nie słyszałam (brakuje mi trochę do etapu myślenia o meblach) :). Jak to wygląda finansowo? (chodzi o porównanie od czego droższe, a od czego tańsze :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianko, karolku, agawi - dziękuję Wam raz jeszcze :hug:

 

http://m1.fmix.pl/fmm2203/17b2c7e30006ee0d5065cb8d

 

http://m1.fmix.pl/fmm2854/1859f6d8002bd4a15065e6a0

Dziewczyny-następne pytanie. Takie mam do sufitu okna. Jakie mam zrobić karnisze? Szynowe, na suficie czy zwykłe rurowe zamocowane tez na suficie. Chciałabym zasłonkami zasłonić brązowy kolor okien:rolleyes:

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...