Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny - w kwestii zasłon jeszcze nic nie wiem, jak to u mnie, pójdę na żywioł. :lol2:

Agawi - dzięki za linka, ja wybrałam reling, o taki za 89 zł

http://static.homus.eu/art/wieszak-na-reczniki-pojedynczy-luppui_952_1-art.jpg

z Homus.pl ( Venusce dziękuję :hug:)

 

Adme - no nie obfociłam dzisiaj listwy:sick:, ale ma taką prostą formę jak twoja , którą wklejałaś przy kaflach. Ja wpadłam na chwile bez aparatu, już drobiazgi pozostały, w środę na bank koniec i rozliczenie.

Teraz siedzę nad wyborem sprzętu do kuchni :mad: Wybrałam tylko okap pod szafkowy Bosch DHL 545 S - cichy i wydajny.

http://foto.static-euro.com.pl/foto/0/4598553/bosch-dhl545s,4598553_2.jpgPiekarnik biały czy czarny - dalej nie wiem:mad::sick:

Zmywarka będzie taka sama jak narendilek ma:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz "przymierzyć" próbkę z kolorem frontu do piekarnika ??

Bo jeżeli biel byłaby taka sama ,to wzięłabym biały ,jeżeli odcień będzie się różnił ,to czarny :yes:

Pozdrawiam :bye:

 

To samo pomyślałam:yes: Pewnie biel będzie inna, więc lepszy ciemny. Za czarnymi nie przepadam, a może antracyt?

Reling fajny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio,

Ja już pisałam, że bardzo podobają mi się białe sprzęty, ale u Ciebie myślę, że równie dobrze będzie wyglądał czarny (będzie pasował do płytek :)). Co do sofy, to ja nie potrafię obiektywnie odpowiedzieć, bo to mebelek nie z mojej bajki ;), choć niewątpliwie ładny :yes:. Myślałam, że potrzebujesz czegoś "rozkładalnego"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalja, sprzęty kuchenne dalabym czarne jak radzi Julianna.

 

Te kanapę mogę sobie wyobrazić u Ciebie. Wnętrze w jednym stylu przełamane czymś zupełnie z innej bajki. Może wyjść bardzo ciekawie.

 

A jest wystarczająco szeroka i głęboka, żeby sobie pospać:D Czy może tak Cię zauroczyła, że spanko będzie na dmuchanym materacu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, biały piekarnik jest zdecydowanie w innym kolorze- rzeczywiście wpada w szarość.

Jeżeli zależy Ci na spójności, to raczej go nie bierz. Bo ciemny to zupełnie inna bajka i jestem raczej za ciemnym:yes:

Bardzo piękna sofka- o ile się nie mylę to Beauty ma identyczny model tylko bez pikowań. Bardzo ją chwaliła, że wygodna.:D tylko te boki sporo zajmują, ale jak masz miejsce to super.

Myślę, ze u Ciebie taki mocny akcent bardzo dobrze by się prezentował:wiggle:Piękny ten szary kolorek.

Dobrej nocki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :bye:

 

Piekarnik ciut odstaje kolorem, ale mnie to nie razi :o

I widzę żę wkomponował się w piękne błyszczące fronty :rolleyes:

czemu nie ma fotki z dalszej perspektywy dla Agi :mad:

A swoją drogą takie zdjęcie też byłoby dobre do oceny odcienia bieli tego piekarnika.

Nie masz więcej zdjęć?

A powiedz jak sama go czujesz?. Podobało Ci się z tymi frontami?

Bo nic na siłę :no:

 

 

Chester jest super :yes:, jak Aga napisała Beauty ma takie tylko proste :) i sobie je bardzo chwali.

Nie wiem czy nie wolałabym u Ciebie prostszego :confused: - ale to tylko moja opinia, którą nie należy się sugerować bo właśnie przeszłam maraton kanapowy :bash: i sama wybrałam prostego więc to pewnie dlatego - jestem w ogóle nie obiektywna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny :hug:!!!!!!

 

Piekarnik będzie na 100% czarny.

Po co ja mam się denerwować - czy widać różnicę czy nie. Jeśli mogę dać czarny i mieć spokój. Wydaje mi się, że czarny będzie dobrze wyglądać:rolleyes:

 

Pesteczko - no Ty mnie kochana rozumiesz:wiggle:

 

Bo to byłoby zbyt oczywiste - dać wszystkie meble nowoczesne. Coś musi być z poza epoki :lol2:

 

Żebym tylko nie skręciła za bardzo:rotfl:

 

Admete - no mam zagwozdkę z tę sofą. Muszę się z tym przespać.

A wiecie, ze ona była tak wygodna, że nie chciało mi się z niej wstawać.

 

dla Szarlotki

IMG_2264.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Natalio,

 

widziałam na poprzednich stronach, że wybrałaś okap podszafkowy. Nie chcę Cię martwić, ale ten okap nie nadaje się do szafek górnych. To jest okap do zabudowy nad wyspą. Ma głębokość większą niż standardowe szafki wiszące. No chyba, że zrobisz sobie głębsze szafki górne. :rolleyes:

 

Kanapa ładna, widziałam ją w Domarze. Jest taka retro i pasuje do płytek na ścianie. Ale chyba jest nierozkładana, więc tylko do siedzenia. Fajny element w tym wnętrzu

 

Widok za oknem piękny, :)choć sama nie chciałabym mieszkać w tym apartamentowcu:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...