Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Natalia, bierz tę kanapę.

Ja uwielbiam takie połączenia. Nowocześnie – tak, ale trzeba to czymś przełamać, bo człowiek zamarznie od samego widoku.

 

Poza tym, jest obiektywnie piękna. Dla równowagi postaw może między oknami jakąś konsolkę, komódkę lub sekretarzyk troszkę glamourEFESO-03.jpgEFESO-04.jpg

Albo lampę z ciągnionego szkła dlugą, szczuplą i wiszącą tuż nad podlogą leucos.jpgmurano-pendant-light.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś - może stchórzę i nie pójdę TĄ DROGĄ:lol2:

 

Ale jeśli nie zastosuję jakiegoś myku, to kuchnia wysunie się na I plan. A tego nie chcę:no:

 

Więc kombinuję, i albo kanapa retro lub mocny kolor, albo tak jak PA zaproponowała kolorowe szafki. Coś, co odciągnie uwagę od kuchni.

 

Anetko - z wymiarami właśnie lipa-albo muszę zamówić 260cm albo 210. Boje się, że 210 to za mało nawet na sporadyczne spanie. Głębokość bez poduszek 95, więc spoko 1 osoba się mieści :p Boże jak ja naginam ( tak czuję).

 

Pesteczko - cudowne komódki, dzięki wielkie ty dobro duszo forum. Na taką lampę, to się nie odważę:no:

 

Dropku - dzięki wielkie za pozytyw, :hug:

 

Dziewczyny - czy spotkałyście się z firmą outlet AGD?:rolleyes:

 

Właśnie w Domarze ( naszym meblowym Wrocławskim sklepie) natknęłam się przypadkiem na nią

I facet zaproponował mi całkiem przyjemne ceny za marki typu AEG, SMEG, i inne. Ponoć sprzęty nowe i mają gwarancję, tak jak inne sprzęty w sklepach- a że niby taniej - bo są końcówki serii. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczko ta lampa jest niesamowita, cudna, :rolleyes: a cena pewnie zabija:mad:

 

Nad ceną nawet się nie zastanawiałam, to Murano oryginalne.

Jest taki projektant szklanych cudów - rzeźbiarz Dale Chihuly. Jeśli lubisz szkło to popatrz http://www.chihuly.com/video-venetians-interview.aspx

Pisałam gdzieś na fm, że trafiło mi się przypadkiem być w Wenecji, kiedy gościnnie pracował na Ķurano i jego szkła były instalowane w różnych miejscach w Wenecji. Dotąd żałuję, że nie miałam wtedy czym tego sfotografować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziękuję, że pamiętasz o mnie:hug:.

Myślałam, że odeszłam w niepamięć:(

 

W środę wróciłam z Barcelony i zastałam zainstalowane meble łazienkowe. Niestety jest zonk. Kolorystyczny.

 

Ceramiczna umywalka różni się od białego blatu i jest taka szarawa. Jak kupowałam ją w sklepie, miałam próbnik blatu i nie było aż takiej różnicy:no:

Az wróciłam do sklepu, by porównać, no i w sklepie jest OK, a u mnie różnica jest ewidentna.:mad:

Myślę, że to za sprawą oświetlenia. W Cermagu ta umywalka stoi pod kinkietem. U mnie oświetlenia górnego jeszcze nie ma, tylko boczne, rozproszone. I zaczynam zastanawiać się czy nie dać oświetlenia tylko nad umywalkę, może ta różnica zniknie/zmniejszy się.

Może taki:

http://swiatswiatla.pl/images/product_images/info_images/11438_0.jpg

Uprzedzam, że nie chodzi mi o oszczędności. Kosztuje prawie tyle co listwa wybrana wcześniej.

Chodzi o to, że da światło tylko na umywalkę i może rozjaśni ją??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Natalko :bye:

Myślałam wczoraj o Tobie, gdzie tak długo się podziewasz :rolleyes:

A Ty wycieczkowałaś się tak długo :cool:

 

Co do kanapy- skoro tamta taka droga może skusisz się tak jak ja Aga i Karola na kanapy od pani Joli?

Będziesz miała kolor jaki chcesz, fakturę jaką chcesz i kształt i wymiary , dokładnie takie jak sobie wymyślisz?

 

Nowy kinkiet - fajny :yes: - myślę że będzie pasować :yes:

 

Pokaż nowe zdjątka :popcorn:

 

Miłej niedzieli :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz babo placek.

Ja się na oswietleniu nie znam kompletnie - stad moja duża ilośc pytań we własnym wątku.

Ale logicznie mysląc to na co pada swiatło wydaje się jaśniejsze. Jak doswietlisz umywalke, a nie zrobisz oswietlenia nad blatem to powinny sie kolory wyrównać (albo chociaż zbliżyc) - ale głowy to ja sobie uciąć nie dam, za ten wywód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, możesz kombinować z temperaturą barwową lamp doświetlających. Są światła białe, ale ciepłe, czyli lekko żółte i zimne, czyli wpadające w niebieski. Te zimne silniej świecą od ciepłych przy takiej samej mocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wklejony przeze mnie może być? Ja nie będę mogła go oddać, więc muszę być pewna.

 

Malkul - dzięki za wsparcie, ja jestem przerażona całością. Bo mnie skręca w retro, wszystkie wybory idą w tym kierunku. Załamka, ja już nie wiem, czy chcę mieć nowocześnie. Dacie wiarę?

 

Pesteczko-ja dzisiaj wklejoną przez Ciebie lampę widziałam na żywo. Nawet fajna, ale ten długi sznur był okropny:lol2:

 

Mariomili - a to słychać, że mam łazienkę skończoną i nie mam odwagi Wam ją pokazać;). Najpierw spróbuję kinkiet zainstalować. Jak nie wyjdzie, to powiem Wam, że idąc z duchem czasu zafundowałam sobie szarą umywalkę:lol2:

 

Amglad1 - ciesze sie, że Tobie pomogła, bo widzisz sobie nie potrafię pomóc:rotfl:

 

Aguś - kanapa czyli drzazga w sercu nie daje mi spać. Niestety na rynku są sofy z funkcją spania SPORADYCZNEGO. Czyli mają takie łóżka polowe.

Jeśli jest funkcja spania codziennego - to forma sofy jest delikatnie mówiąc obrzydliwa.

 

Szocik - jednak teraz kupiłabym umywalkę dolomitową, a tak cieszyłam się z ceramicznej głuuupia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - czy spotkałyście się z firmą outlet AGD?:rolleyes:

 

Natalio, dowiedz się ile dają tej gwarancji na ten sprzęt, bo jak 3 m-ce to nie ryzykuj. Natomiast, jeżeli gwarancja jest normalna to bierz. Dobra okazja, żeby zaoszczędzić:yes:

 

Fajnie, ze już jesteś:D A będą foty z Barcelony?:popcorn::popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi - właśnie outlet ma skrócony okres ważności, więc mam ich w nosie. Będę za 200zł różnicy martwić się???!!!!

 

Zdjęcia z Barcelony będą później, ja zapomniałam aparatu:bash:, muszę czekać aż przyjaciółka mi zgra na płycie wszystkie zdjęcia.

 

Venusko- ja mam płytki większe, niż Aga, no i dekory ciut inne.

 

Tak sofa jest za duża, ale do spania też się nie nadaje. Nie będe ukrywać, że mam męża:lol2: I nie mogę kupić sofki nie rozkładanej. Było bardzo trudno takową znaleźć. Ja dzisiaj zamówiłam sofę. Nie pokażę, bo nie mam co. Tkaninę zmieniłam, co nieco poprawiłam. Będzie podobna do Twojej, tylko z funkcją spania codziennego, z bardzo dobrym mechanizmem. Powinna być przed Świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...