Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Natalko, piekarnik wzięłabym czarny.

 

Co do płyty, to może się ośmieszę, ale mnie się ona nawet podoba :p

Gdyby mieli z Berlinem, to bym ją u siebie rozważała.

Z tym, że nie w każdym wnętrzu się odnajdzie.

Ale u Ciebie, Natalio, raczej nie pasuje :no: Nie przy płytkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admete, kjuta, venusko, agawi, twosia -pozdrawiam i :hug:mocno ściskam.

 

Szarlotko :mad: Ty już zachwycałaś się moimi drzwiami, a teraz pytasz czy już są?

Rozumiem, ze radość z własnych pięknych wizek zaćmiła co nieco:lol2:

Co za wtopa....:lol2:

No pewnie, że już byłam, widziałam, komplementowałam te cudne drzwi!!!

SORRY!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz setny aneks kuchenny

 

[ATTACH=CONFIG]141520[/ATTACH]

 

Dzisiaj zamówiłam meble kuchenne.

Czyli chciał nie chciał muszę zabrać się ostrzej do wyboru sprzętu:mad:

 

Da się kupić tanie i dobre?? Wiem, albo jedno, albo drugie:sick:

 

 

powiedz proszę w jakiej cenie są te plytki i gdzie je można kupić. szukam w necie kolekcje znalazłam ale są bezcenne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarlotko - wybaczam i tak to Door Concept, Są dosyć elastyczni, z transportem zapłaciłam 1650,00 za skrzydło z ościeżnicą, do tego klamka z Castoramy za 70zł i montaż ( po mojej stronie, bo taniej wyszło) Drzwi bardzo solidne, dębowe, z chowanymi zawiasami. Bałam się, bo zamawiałam na ślepo. Ale jestem mega zadowolona.:yes:

 

mrówka75 - to piekarnik Siemens HB 33 AB 650 i ma wygląd bardzo elegancki, a ten model ma białą ramkę - Siemens HB33GB250

 

Narendil - no ciesze się, bo myślałam, że zaćmienia dostałam. Masz racje, buźki i wzorek to za dużo w jednym miejscu;)

 

beata.i - no to nie są tanie kafle, ja liczyłam się z tym. Mi akurat kupiła moja forumowa koleżanka admete:hug: Ale w necie można kupić tu:http://online.homefashion.pl/plytki/123-fornasettiana-20x20.html

 

Rutinko - no nie zrobię sobie tego obrazku, wygłupiłam się. :cool:

 

Venusko, agawi - na 99% wybrałam czarny. Ale jutro muszę podjechać do salonu mebli kuchennych, gdzie ponoć jest ten z białą obwódką. To jeszcze looknę na niego i SRU! Zamawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venusko - ja tez uważam,iż nie przepłaciłam za płytki, a miałam jeszcze taniej, bo Aguś miała mega zamówienie i uzyskała spory abat. A ja z niego skorzystałam:p Teraz mam inny problem z rodzaju "bardzo drogie" Zobaczyłam w sklepie stolik calligaris, o taki

http://www.kler.pl/upload/galleries/towar_843_2.jpg

 

i jestem chora.... Z chęci posiadania.... Rozkłada się do sporych wymiarów, podnosi się do wysokości stołu obiadowego( za pomocą małego przycisku). Myślę, żeby właśnie jako obiadowy postawić z 2 fotelami, a przy sofie jakiś mały stoliczek, w razie gości stół wędruję przed sofę, opuszcza się i rozkłada. Ten jest z drewna lakierowanego, a ja widziałam z czarnego szkła. Mówię Wam obłęd. Kosztuję fortunę, nie nie powiem ile. Biały jeszcze droższy od czarnego. Albo się wyleczę, albo go kupię. Wtedy szafę z Ikei sobie strzelę, żeby udawać,że mieszczę się w budżecie.:rolleyes:

 

A widziałam ten czarny

http://www.kler.pl/upload/galleries/towar_843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...