Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powiem tak - nie przeszkadza mi ta delikatna różnica, dojdzie kinkiet i jeszcze zminimalizuje tę różnicę.

 

Teraz chyba bym kupiła umywalkę z konglomeratu, nie miałabym tej różnicy. No ale mówi się trudno;)

 

Kinkiet dalej nie wybrany, kandydat nr 1 to Raw. Ale on da rozproszone światło. Potrzebuję chyba kinkietu, który oświetli tylko umywalkę i da mocne zimne światło,

Czyli dalej jestem w lesie z kinkietem, może ten dać, ale on nie jest na ledy

http://www.kopalniaswiatla.pl/userfiles/products/f/1325591066_d3e7ff108e1880c6ba701030b88223c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio,

 

bardzo, ale to bardzo podoba mi się Twoja łazienka. :wiggle:

Wolę wersję dzienną, ale wierzę, ze fotki mocno przekłamują kolory;)

Co do kinkietu, który pokazałaś- będzie bardzo pasował, a to że nie ma ledów jest dla mnie atutem,;)

Jesteś pewna, ze chcesz ledy nad lustrem, przed którym być może będziesz robić makijaż, czesać się? U mnie mąż wymienił w górnej lampie łazienkowej żarówki na ledowe i zrobiło się fatalnie:eek: Skóra wydaje się zielonkawa...:sick:

Ledy jak dla mnie sprawdzają się tylko w kuchni pod szafkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oluś - nie, ja tam nie mieszkam, zanocowałam parę razy, więc kosmetyki zostawiłam jakieś tam-żeby w razie noclegu mieć czym nazajutrz buzię umyć:p

 

Agawi - dziękuję bardzo za komplementy, mówisz, ze pasuje ten srebrny:rolleyes:

 

mróweczko - pralka musi być, nie przysłoniła niczego ważnego, kawałek pomostu. Pralka ma 30cm głębokości, bardzo płytka, szafki mają 40cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko,

Kinkiet mi się podoba. Pasuje najbardziej z tych, które pokazywałaś :yes: Ładnie zgra się z uchwytami szuflad :D.

Różnica kolorów na blacie mnie nie razi :no: Tak naprawdę, to bardziej rzuciła mi się w oczy biel pralki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adme - ja ci na priva napiszę ile kosztuje biały - to może Ci przejdzie....;) Są w salonach Kler, ja widziałam swój we Wrocławiu

 

Tu masz taniej niż w Kler, tam biały 6,5 tys

http://www.calligarisshop.pl/magic-j-stol-rozkladany-regulacja-wysokosci.html

 

Ło Matko :jawdrop:

 

 

A z umywalką chyba nie jest tak źle :no:

U mnie to taka szarosć która faktycznie pasuje do zdjęcia na płytkach :)

 

Buziaki niedzielne :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...