Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agawi, narendil,Ivy, mróweczko, Agnieszka G. - kocham Was :lol2: normalnie za tyle ciepłych słów.:rolleyes:

 

Myślę, że macie całkowitą rację - i powinnam zrobić szafę prostą z gładkimi lakierowanymi frontami do sufitu.

 

żona m - myślę, że drobiazgami ( np. czekam z westwing na opiekacz biały) zakryję "szpare" . Ale mi ona nie przeszkadza, ja jej nawet nie widzę, po Twoim poście przypatrzyłam się i zauważyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór,

oglądałam zdjęcia w dziale kuchnie i łazienki, łazienka boska po prostu cudna, tylko lampa nad lustrem nie pasuje mi do całosci:no: ale to moje zdanie. gratuluję pomysłowości, wenecja świetnie nadaje przestrzeń. naprawdę 'zazdraszczam' odwagi - wyszło pieknie

a w kuchni to niebieskie światło to przekłamanie zdjęcia, czy zamierzony efekt???

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję, oby się dobrze mieszkało - pomieszkiwało:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko G. -dziękuję, że zajrzałaś. :hug:

Mnie też zdjęcia wydały się jakby zamglone. No i tak jęczałam na prawo i na lewo, ze mam kiepski aparat, że dowiedziałam się dzisiaj przypadkowo, że pod choinką znajdę nowy :lol2: Czemu nie jęczałam o KA?:rotfl:

 

amglad1 - dziękuję za miłe słowa, zgadzam się- kinkiet do wymiany. Ale ja cwaniaczka wymyśliłam, niech powisi ten, póki nie kupię SET RAW. A potem ściągnę i zataszczę stary do Ikei.

Niebieskie światło dają ledy pod szafkowe, wolę chyba niebieskie, niż żółte.

 

mariomili, Vesilko - dziękuję pięknie:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałam się dzisiaj przypadkowo, że pod choinką znajdę nowy :lol2:

Lubię takie przypadki :)

 

Czemu nie jęczałam o KA?:rotfl:

A jak byś nam zdjęcia robiła?

W ogóle nie myślisz o forumowych kuliżankach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Natalia Stanko;5659997

Aguś- ta szafa ma być obok kuchni:

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=128868&d=1343930375

 

 

 

Rozpatruję taką z lakierowanymi frontami:

 

http://s.sklep.meble.pl/gfx/interopal/sklep_oferta/163052/l18530250_jpg_8055988951.jpg

 

 

Kurcze w sumie nie wiem jak by było lepiej, czy wysoka do samej góry, czy niższa.

Ta wysoka, może przez to że wąska wydaje się dużo wyyyyyyyyyyyyyyższa ;)

 

Ale lakier koniecznie - to pewnik :)

 

Co do kwadratów na szafie, to jeśłi te z nad kanapy mają zostać to nie kombinujj :no:

Pierwsze skrzyoce grają płytki, reszta niech będzie dla nich tłem :)

 

Twoja szafa też jest bardzo ładna. Tylko nie rozumiem, będziesz miała tylko półki? A gdzie kurtkę, płaszcz odwiesić?

 

 

Ten na dole to sztuczny podział - także drzwi szafy będą się otwierały na drążki :yes:

 

 

Miłego dnia Natalko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie:lol2: :lol2: ale aparat chyba lepszy od KA- to się naraziłam:rotfl:

nie no Aga ale Pojechałaś:p:P:P:lol2: Kochana juz kilkukrotnie to ustaliłyśmy, że szanująca się pani domu musi mieć KA;) a szanująca się Forumka - aparat foto;) teraz tylko trzeba nad męzami popracować, żeby chcieli mieć i szanujące się forumki i panie domu:P;)

 

 

Natalia faktycznie ikea na Ciebie jakoś dziwnie kusząco działa:pnie ma chyba wyjscia - a ja Ci zamówię tego set rawa;) póki co chyba do 3 razy sztuka....zgadza się Natalko?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narendil, agawi - myślę, myślę, może nawet za dużo:rolleyes: :lol2:

Kiedyś śmiałam się nad koleżanką, która wracając z pracy do domu nie zdejmując płaszcza-włącza kompa.

Teraz sama tak robię:cool:

 

anetko - coś muszą w Ikei do kawy wsypywać;), normalnie wracam do domu i wątpliwości mnie nachodzą. Za to w sklepie jestem przekonana, że dokonałam dobrego zakupu:sleep:

 

admete - właśnie na mojej wizce szafa wygląda jak słup :sick:

A czy szafki nad kanapą zostaną - tego też jeszcze nie wiem. Wolałbym jakieś półki na książki.

Sztuczny podział mówisz? Jak to się robi?

Może to pomysł, by poszerzyć wąską szafę ( 100x265):rolleyes::confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

poszerzyć niestety nie :rolleyes:

 

Co do tego podziału żeby nie było sama na to nie wpadłam :lol2: - Agawi i Karola mi to podsunęły przy lodówce i zamrażarce.

Obie są wysokie na 173 - a drzwiczki mam podzielone na 2 fronty :) - tylko wizualnie

- dzięki temu mam ładnie zgraną całą wysoką zabudowę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natali cudna kuchnia :rolleyes: Płytki nadają jej charrrrakterku a proste fronty pozwalają im grać pierwsze skrzypce. Pięknie wyszło :yes:

 

Szafę bym dała taką jak w projekcie, prostą, wysoką i białą w połysku. Zleje się wtedy stylistycznie z szafkami w kuchni i nie będzie niepotrzebnie ściągała na siebie uwagi. Mnie w ogóle nie przeszkadza jej wysokość/smukłość :no: za to dodatkowe kształty i wysokości wprowadzą niepotrzebne urozmaicenie a przecież z tej strony to chyba Twoja szałowa kanapa na przyciągać wzrok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twosia - dzięki za opinię, ale czy myślisz, że podział ( wizualny) na 5 części wysokiej do sufitu szafy (265:5= 53) będzie źle wyglądał?:confused: Szerokość szafy będzie 120cm

 

Oluś-a gdzie prezent? :lol2:Byłam grzeczna:rolleyes:

 

admete - a mogłabyś mi pokazać wnętrze tej szafy, którą chcesz w przedpokoju:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, znów proszę o pomoc!!!

 

W sklepie zobaczyłam stół, musiałam go zarezerwować:p Jak myślicie czy będzie pasował??? Właściwie chciałam kwadratowy, a natknęłam się na okrągły 90. Porobiłam zdjęcia z różnymi krzesłami ( dodam tylko, że tachałam je z innego sklepu;)) Najbardziej spodobał mi się stół z czarnymi krzesłami, z ażurową górą. Kupiłabym takie 2 i okrągły stół.Te z łezką mają fajne nogi, ale wyglądają mocno plastikowo ( siedzenia)

Czy mam szukać kwadratowy stół?????

 

Taka kombinacja z 2 krzesłami

 

http://i1.fmix.pl/fmi699/ef3bc1e20028f09050c227bf

 

tu z 2 różnymi

 

http://i3.fmix.pl/fmi1247/809ae1d000170b1150c2272e

 

a tu z białym ghostem, dodam, że oryginałem:

 

http://i1.fmix.pl/fmi897/69a490e20029543050c22689

 

Ta ostatnia kombinacja najmniej do mnie przemawia:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką lampę zobaczyłam na żywo i bardzo mi się spodobała

 

http://i1.fmix.pl/fmi938/1bb6f1f5000099ac50c22c26

 

ma średnicę 55 cm, jest tez mniejsza 45. Ja będę potrzebowała 2, jedna blisko szafek kuchennych, druga 1 m od balkonów.

 

Czy nie za duże te lampy do mnie ??????

Czyli na suficie długim 5,40mb wisiały by dwie 55 i 45:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...