Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kinia

agawi

Julianko

admete

vesilko

nihiru

mrówka

Anetko

malkul

:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:

 

po stokroć dziękuje za Wasze rady!

Agawi - ja chcę zamawiać zasłony, te z Ikei to takie tymczasówki, lepsze niż gołe okna.:rolleyes:

Ale te zasłony muszę skrócić, bo uszyte ze sztywnego materiału i brzydko się układają

 

Oto one

http://i3.fmix.pl/fmi601/36947248000ee8e550c8cf08

 

Odebrałam tez sofę. Bez szału...;)

 

 

http://i3.fmix.pl/fmi1488/a850f594001764a050c8cfd5

 

zbliżenie

 

http://i1.fmix.pl/fmi21/2ae5b260001907bc50c8d050

 

Coś straciłam zapał, nic mi się już nie podoba, mam doła:sick:

 

jest na sali psycholog?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko przyszłam rozweselić Cię troszkę http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_clown.gifhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_clown.gif:hug:

Zgodzę się z dziewczynami, ze sofka jest bardzo ładna i czerwone poduchy to świetny pomysł.:wiggle:

Co do zasłon to uważam, że po prostu u Ciebie nie pasują. Osobiście nie przepadam ani za wzorami, ani przelotkami, ale te zasłony u Ciebie wprowadzają taki niepokój...:confused: Dobrze, że to tymczasówki;)

Reszta super i znowu do przodu. :wiggle:Co wymyśliłaś z krzesełkami?:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianko - widziałam krzesełka,trochę pająkowate - nie widzę ich u siebie.

 

Venusko - o o o, Ty mnie zrozumiałaś. Elegancji potrzebuję choć trochę, Tylko że miejsca na stół mam niewiele - tak 70-80-90 cm góra i nie wiem czy znajdę taki mały "antyk" A może taki stół a la antyk

 

http://www.meblonowak.com.pl/images/meble/b_mini_291_a_lista_pro.jpg

 

mogę zamówić z tapicerowanymi krzesłami jak na zdjęciu. Tylko z szarą/ czarną /czerwoną tapicerką:confused:

 

 

Vesilko - oddam w &^%&65te zasłony, bo mnie też drażnią:sick:

 

Kinia - to jest sofa Smart z funkcją spania codziennego, w tej tkaninie ( najdroższej) koszt 3345,00

Ale czy Ty potrzebujesz spanie codzienne?

http://www.arismebel.pl/pol/oferta,cat,0,prod,38,,sofy_i_fotele,,smart.html

 

ivy - no widzisz, nie ma nic za darmo. Piję darmochę, potem podniecam się i kupuję jakiś szajs.;) A następnie jadę zwracać tracąc na paliwo forsę dużo większa niż kawa. Ale mają tam fajne drobiazgi - ja ostatnio kupiłam koszyk na przyprawy/zupy w proszku za 9,99zł i muszę pojechać dokupić jeszcze takie 3. Są sztywne i błyszczące i w szafce wyglądają bosko.

 

Aguś - nigdy nie miałam zasłon na przelotkach:rolleyes: Twoją tkaninę oglądałam w sklepie, jest super, ale to Francja-elegancja. Nie wiem czy będzie dobrze u mnie wyglądała. Ale w Eurofiranach spodobała mi się tkanina z takimi perforowanymi kółeczkami na końcu, ciekawe czy Twoja krawcowa ma dostęp do niej,bo w sklepie 160zł/mb;) ponadto szycie w EF 2 zasłon kosztuję z przelotkami prawie 700zł:mad: Skandal:)

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Natalio,

 

bardzo ładna, elegancka sofa. Ślicznie odszyta i będzie wnętrzu nadawać szyku :)

 

Ja krzesełka wolę takie nieażurowe, ponieważ zawsze mi te prześwity wietrzą albo plecy albo pupę ;) Inii natomiast taką wentylację preferują...

 

Proszę powiększ to ostatnie zdjęcie. O ile pamiętam, czy takie meble nie zakłamują całej idei Twoich wnętrz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla - witam Cię i kłaniam się niziutko. Zawsze miło, jak ktoś Nowy i Ważny wchodzi do domu:)

 

To ostatnie zdjęcie niestety nie da sie powiększyć, tak sprytnie firma zrobiła na swojej stronie.

 

No i masz rację. To nieco przekształciłoby modernizm całości. Tak żem narzekała na retro w moim domku, ale najwyraźniej kocham stylizowane wnętrza, gdyż teraz czegoś mi brakuję, coś jest zupełnie nie tak - puste, chłodne i bez duszy:rolleyes:

 

jeszcze w dodatku ta wszechobecna biel zaziębia dodatkowo wnętrze;)

 

Zadaje sobie pytanie - czy ja musiałam w tak drastyczny sposób przekonać się, ze te wnętrza to nie moja bajka?:confused:

 

No nic, pozostaje mi iść w pierwotnym kierunku i cieszyć się, że nie zamieszkam tam na stałe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia tyłek Ci przetrzepię zaraz;) jest super a jak juz wszystko dopieścisz to będzie fantastycznie, zobaczysz, daj szansę temu mieszkaniu ;)

Zabraniam kategorycznie chodzić do Ikea, Masz szlaban na ten sklep do końca roku a potem się zobaczy;) cieszę się, że zasłony wróca skąd przyszły bo niw eidzą mi się u Ciebie. Sofa bardzo fajna - uniwersalna. kochana jesli Uważasz , że jednam to mieszkanie jest zbyt "modern" to poszalej z dodatkami. pomysł Venuski jest świetny, dodaj trochę elementów retro i zobaczysz, że Poczujesz się lepiej. stół , który wkleiłaś fajnie by się wpasował , do niego tapicerowane krzesła, szare;) zobaczysz Będzie dobrze, dołożysz cudny pled, podusie, ramki, zegar i inne bibeloty i poczujesz się lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to nie ja jedna zdołowana :p

 

Zasłonki oddaj. Podobają mi się, ale nie u Ciebie :)

Za stołami ludwikami nie przepadam, ale skoro masz na taki ochotę, to sobie spraw.

Przyniosłam Ci LINK do samych nóg. Może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio dla mnie zbyt prowansalski ten stół, ja bym pewnie poszła w elegancki brąz np na toczonej nodze/nogach. Krzesła fajne, ale nie wiem już czy nie za bardzo królewskie ;) - nie ma co pstrokacić w jednym kącie.

 

Chcesz jeszcze trochę elegancji? :) Kup zdobioną ramę np srebrną, pomaluj środek (tło) na czarno lub szaro i na środku przyklej zwykły prosty zegar. Umieść na ścianie dobrze wyeksponowanej.

 

Lampy dałabym proste, mimo że te które pokazałaś są bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko stół chyba lepiej prosty - bo nadal planujesz tą czerwoną komodę na uciekających nóżkach?

Jeśli tak to ona powinna być tym stylizowanym akcentem :yes:

Lampa teraz tak patrząc na wizkę musi być muchą albo czymś podobnym - prostym w formie.

 

Kanapa idąc tym tropem ładna bo prosta w formie.

 

Jak czujesz że jesteś zmęczona, daj odpocząć myślom i zrób kilkudniową przerwę z poszukiwaniami i wyborami.

Ja tak miałam z kanapami w pewnym momencie, dałam na chwilę spokój, a potem rozwiązanie przyszło szybciej niż myślałam.

 

Duże buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś - nigdy nie miałam zasłon na przelotkach:rolleyes: Twoją tkaninę oglądałam w sklepie, jest super, ale to Francja-elegancja. Nie wiem czy będzie dobrze u mnie wyglądała.

Dzięki Natalko.:wiggle: Wszystko mam przeciętne, to chociaż zasłony są eleganckie, a co!:D:lol2: Tam jest cała góra materiałów- na pewno coś wybierzesz:rolleyes:

 

 

Ale w Eurofiranach spodobała mi się tkanina z takimi perforowanymi kółeczkami na końcu, ciekawe czy Twoja krawcowa ma dostęp do niej,bo w sklepie 160zł/mb;) ponadto szycie w EF 2 zasłon kosztuję z przelotkami prawie 700zł:mad: Skandal:)

Moja krawcowa ma dostęp do WSZYSTKIEGO co jest w EF- łącznie z mechanizmami do rolet.:wiggle:

Ona ma umowę z główna hurtownią EF w Żywcu. Ale tkaninę sobie wybrałaś, 160zł:jawdrop::jawdrop: Na pewno u niej będzie taniej. Cena uslugi w euro jest chora i nie mówmy o tym więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla - witam Cię i kłaniam się niziutko. Zawsze miło, jak ktoś Nowy i Ważny wchodzi do domu:)

 

 

 

Jeszcze nie mogę dojść do pionu po takim powitaniu :rolleyes:

 

Bo ja naprawdę ani nowa, ani ważna nie jestem.....

 

 

Widzę, że wpadłaś w jakiś nieciekawy nastrój wykończeniowy - co się prawie każdemu z nas zdarza...

 

 

Przechodzę prawie codziennie te same katusze co do decyzji wyboru i już wiem, że pociągają mnie nowe trendy, ale jednocześnie nie potrafię zrezygnować z klasyki....Dlatego z pewnością połączę te dwa światy, oby z jak najlepszym skutkiem i smakiem ;)

 

Dodatki mają swą magiczną moc, a na przykład tapicerowane krzesła przy nowoczesnym stole bardzo mi się podobają. Odwrotnie także...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amtla - Nowy gość to taki, który raz pierwszy u mnie, Ważny dla mnie każdy kto spędził kawałek życia na FM, to jak Stara Gwardia:D ( nie znalazłam dziennika, są tylko komentarze?)

anetko - naruszyłam zakaz, bo musiałam zwrócić zasłony, ale nie nawet nie weszłam do środka, zakaz to zakaz:cool:

 

Venusko - no pogubiłam się trochę, widzicie-myśląc "nowocześnie i prosto" coś innego sobie wyobrażałam. A wychodzi PROSTACKO, serio:yes: I to po sofce się tak zrobiło, firanki przypieczętowały ten efekt:sick:

 

adme - nie będzie czerwonej komódki. W zamian stanie regał, o taki:

http://www.damnet.pl/media/com_hikashop/upload/74599.jpgJest płytki, zmieści się parę książek, płyt. zaprojektowana półka nad TV jest za wysoka, nie sięgnę do góry, bo ja z tych "wysokich inaczej":mad:

 

Oluś -dzięki za pocieszenie, ale prawdą jest to, że nic mi się nie podoba, i już sama nie wiem CO CHCĘ. Okropne uczucie.

 

Agawi - kupiłam tymczasowe zasłony, tym razem w LM:lol2: Byłam też w Euro firanach, by spisać symbol materiału i tak się zakręciłam, że w końcu wyszłam bez. Oglądałam takie piórka, wyglądają bardzo zabawnie, może u mnie (nieśmiało się pytam????)

 

...były piórka...

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...