Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W sprawie okrągłego stolika - buu. Ale przyznasz, że walczyłam jak lwica:lol2:

Pocieszam się jednak tym obiecanym drewnem:)

 

Stolik 70x70 może być za mały - postawisz talerz z zupą, szklankę i na talerz z drugim daniem może zabraknąć miejsca :lol2:

 

Myślę, że powinnaś wziąć przykład z Agi i zabrać się za wycinanie kartonów:lol2:

Bo znowuż mam obawy, że jak dosuniesz stolik dłuższym bokiem do ściany, to ten regalik na tv już się nie zmieści (chyba że znowu była zmiana?:wiggle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od lodówki ( obudowanej) mam ścianę dokładnie 380cm

Liczyłam tak - 60cm na otwarcie lodówki, 100-stół, 80 - na krzesełko z boku i 140 na regał TV, ten ostatni mogę oczywiście zmniejszyć.

 

Z kartonami może nie:lol2:, ale już ograniczyłam w domu sobie na stole przestrzeń o tej szerokości i usiadłam z 3 talerzami. Wydaje się w porządku. Ale tylko na jedną osobę, na 2 robi się ciasno:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Natalko,

 

tyle się u Ciebie ostatnio dzieje, ze nie nadążam...:no:

Jestem za drewnianym stołem z delikatnie toczonymi nogami.

Podusie podobały mi się bardziej czerwone:p Miały większy pazur.

Lampy, które pokazałaś musiałabym zobaczyć na żywo. Wydają się być ogromne i w ilości dwóch szt mogą być przytłaczające...

Same w sobie są bardzo ładne.

Krzesło z Westwingu tak, ale nie do stołu- gdzieś jedno w kącie. Do stołu jest ono za ciężkie i masywne i raczej go nie wsuniesz:no:

 

Ale się powymądrzałam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko,

A dlaczego jedne zdjęcia są u Ciebie duże a inne małe - się pytam :D. Na tych małych trudno się dopatrzeć i łatwiej powiedzieć "nie" ;).

Cieszę się, że toczona noga jednak ma szanse :D. Będzie ładnie :yes:

Same lampy trudno ocenić, bo małe te obrazki - masz link do tych lamp? I nie do końca pojęłam jak miałyby wisieć. Masz tylko dwa kabelki? Gdzie? :D

A lampę podłogową też planujesz? A kinkiety gdzieś będą?

Przepraszam za tyle pytań, ale wczuwam się czekając na odzew Agi w Twojej sprawie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agawi, Anetko - stół drewniany jest chyba przegłosowany, wycena jest taka 100/80, z buku 1200, 00, a z dębu 1450,00. Ale jakie krzesła do niego? Głowa mnie już od tego boli:sick: Chyba kupię ghosty przezroczyste, a jak nie podpasują-wywalę je na taras.

 

Agnieszka G. - wracaj i odezwij się! Ratuj!:lol2: Chciałabym już zamawiać jakikolwiek stół:rolleyes: Bo na każdy czeka się 4-6 tygodni:o

 

Julianko- na lampę podłogową nie mam miejsca, będę miała nad stołem kinkiet, i na "sprzęcie" na razie tajemniczym;) mogę postawić lampę stołową. I na suficie 2, linka ze sklepu podam na priva. Ta lampa ma 55 cm średnicy i ja obawiam się, ze 2 będą źle wyglądać, a że właściciel sklepu nie zgodził się na "wypożyczenie" lampy i przymierzenie jej choćby na oko, muszę czekać na wizkę Agnieszki :sick:

 

Julianko - a Twoim zdaniem stół 70/70 dla 1-2 osób to za mało?

http://www.cube.waw.pl/product/image/295/top-top-noir-laq.jpg

 

 

 

http://www.cube.waw.pl/product/image/295/images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Natalko :-)

 

Mam ostatnio spore braki na forum, ale może pomogę Ci z decyzją o wielkości stołu:rolleyes: Ja mam w kuchni stół 72x60 cm. No nie jest to super wygodny stół, ale wystarcza dla dwóch osób, więc powiem tak: jeśli masz zamiar tylko postawić na stole dwa talerze , salaterkę z sałatką i dwie szklanki to stół 70x70 cm jest tym minimum. Jesli masz przy tej ścianie wiecej miejsca to taki 80x80 jest już wygodny nawet dla 3 osób. No wiadomo, im wiekszy tym wygodniejszy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Natalko dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, mam miejsce i na 100ke ( już ten mały dziewczyny wybiły mi z głowy), chodzi mi teraz o proporcję- 100/70,100/75,100/80. Żeby taki ładny prostokąt wyszedł:rolleyes:

Chciałabym zamówić ten stół ( z toczonymi nogami), bo czas oczekiwania jest długaśny;)

 

Ale Natalio, pamiętaj, żeby jeszcze było miejsce na odsunięcia krzesła :-) A jak ten stół ma stać względem ściany? Tym węższym bokiem do ściany, tak?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...