Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Natka,

Agnieszka wyczarowała Ci tak cudne wizki znowu????:o:o:o

Pięknie - nowocześnie, lekko, jasno, w kierunku glamour..........

 

Ależ mi się podoba!!!

I wiesz co, ja to piszę po raz pierwszy, normalnie się nie poznaję - bardzo podoba mi się jaśniuteńka podłoga do koloru okien!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odpowiadam po kolei.

 

Ja jeszcze nie zamówiłam stołu, a to dlatego, że wciąż się waham.

Bo:

ten okrągły (wklejony przez Agę) 80cm średnicy jest turecki i na żywo wygląda tak sobie, ;) Ale rozmiarowo byłby OK.

 

Te stoliki pierwotnie zrobił Kartell, mają je ALE ŚREDNICA TYLKO 70CM i TE WYGLĄDAJĄ ŚWIETNIE.

 

Niestety 70cm to za mało wg mnie, jeszcze przy okrągłym, to taki na kawuśkę i na ciasteczko;)

Czyli muszę wybrać między ładnym i niepraktycznym a brzydkim i praktycznym:rolleyes:

 

I mam dylemat, bo przecież jeszcze ten z nogami toczonymi jest wciąż na tapecie.

Na wizce Aga dała go w poprzek czyli krótszym bokiem do ściany. Ja chciałabym go odwrócić i dać dłuższym do ściany, wtedy nie wyjedzie na pokój. Wtedy inna komoda pod TV( krótsza), ale powiem uczciwie-widziałam te komody lustrzane w Ikei i wyglądają beznadziejnie PLASTIKOWO. więc nawet nie planowałam ich zakup. Ale to był dobry pomysł, by dać komodę, bo jej nie mam.

 

Daję sobie dzisiejszy dzień na podjęcie decyzji, nie mogę zwlekać dłużej:sick:

 

Aha, no ja kupiłam ten stolik kawowy z westwingu. :p Ma idealne dla mnie wymiary i podnoszony blat, a nóżki są zabawne. Czuję, że będzie jak ulał.

 

Dziewczyny mam pytanko, a ile potrzebne jest cm na krzesło? W sensie, żeby móc odsunąć go i usiąść wygodnie????? 70 wystarczy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te białe zasłony??? :mad::mad::mad:

 

stoły ku przypomnieniu:

http://s.sklep.meble.pl/gfx/traxbrw/sklep_oferta/198056/msstol_negri_nowosc_198999223.jpg

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/83/40/59/2883405907_4

 

 

Piękny stół, ten drugi, szary, na szczuplutkich nogach - do Ciebie tylko taki:wiggle: I nowoczesne krzesła do tego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak tylko u Agi napomknęłam, żeby twardo iść do końca:rolleyes:

 

samych białych zasłon chcecie zdjęcia?

 

Za chwile jakieś mebelki przyjdą, to wam pokażę;)

 

Dzisiaj, a raczej wczoraj podjęłam decyzję

 

BĘDZIE STÓŁ Z TOCZONYMI NOGAMI, JUŻ ZAMÓWIONY:p

 

No i co?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...