Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

nic właściwie się nie dzieję, czekam na

szafę

regał( %$#%$ pospieszyłam się z nim, teraz jest promocja, dużo taniej)

lampę

stół

 

W drugi tydzień ferii wyjeżdżam na narty, więc stół odbiorę po powrocie. Ciekawa jestem sama jak wyjdzie:rolleyes:

 

Aha Aleksandra_alex -na jaką zniżkę mogę liczyć? W zamian za reklamę na moim wątku?;) Pytam serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nic właściwie się nie dzieję, czekam na

szafę

regał( %$#%$ pospieszyłam się z nim, teraz jest promocja, dużo taniej)

lampę

stół

My też czekamy :hug:

 

W drugi tydzień ferii wyjeżdżam na narty

Komu dobrze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziewczyny - proszę o pomoc!

 

Dostałam zdjęcie i wymiary stołu i mam problem,

 

Otóż wysokość stołu do poprzecznej deszczułki ( nie wiem jak się nazywa poprzeczna deska pod blatem) wynosi 63 cm, cały stół ma odpowiednią wysokość-74 cm.

 

Czy to nie za mało, chodzi mi o to, że nie założę nogi na nogę?????

 

Mogę kazać wydłużyć nogi, tylko żeby blat nie był za wysoko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, to też zależy od tego jakiej wysokości będą krzesełka.

 

Wydaje mi się, że wysokość jest ok, ale kurcze nawet nie mam w domu "normalnego" stołu, żeby porównać :(.

Biurko mam na wysokości 67 (do spodu blatu), a siedzisko fotela na 44 cm. Jest dużo miejsca, ale to fotel regulowany i ustawiony na najniższą wysokość. Dziewczyny na pewno zaraz sensownie doradzą :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Natalko,

 

standardowa wysokość stołu to max 80 cm. Ja mam 77, a wys siedziska krzeseł to 45cm. Raczej nie podnoś za bardzo stołu, bo będziesz miała problem z krzesłami.

Nogi na nogę na pewno nie założysz, bo przy jadalnianym stole tego się nie robi z założenia.

Nie wiem czy Ci pomogłam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczce, Juliance, Agawi serdeczne stokrotne dzięki. :hug::hug::hug:

masz racje Agnieszko - nie zakładam siedzenia godzinami i zakładania nóg ( no lubię siedzieć w ten sposób;)) przy stole obiadowym. Oczywiście kupiłam miarkę i zaliczyłam parę knajp w Karpaczu dyskretnie mierząc stoły:cool: Za czwartym razem trafiłam na mój rozmiar, wygodnie było, ale nogi nie dało się założyć;)

Zapłaciłam i czekam na mebelek:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: na garaż nie zbieram, chciałabym do lata umeblować się chociażby :yes:

 

Czemu mnie mało? Wichrowe wzgórza w życiu,gorący okres w pracy, a jeszcze taki sobie Net sprawiłam mobilny, co pół godziny stronę otwiera:bash: Z banku mnie wylogowuje, poczty nie otwiera, zareklamowałam jakość, ale okazało się, że kupiłam pojemność, a nie szybkość. Tą pojemność wykorzystuje w ciągu 3 dni. Muszę sprawić stacjonarny, ale dostawca łączy te usługę ( w moim budynku) z TV, więc na razie nie podpisuję umowy.

 

Teraz na nartkach byłam, pogoda dopisała, śniegu pod dostatkiem. Ale w poniedziałek znów praca;) Cóż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dostałam zdjęcie stołu.

http://i3.fmix.pl/fmi2297/c41381d10025b3d45115485e

 

http://i3.fmix.pl/fmi2485/d43e44ab00059d815115484e

 

Jak wam się podoba?

 

Do tego będą takie 2 krzesła, bez podłokietników ( ażeby zmieściły się rzecz jasna)

 

http://www.momastudio.pl/products/m_krzeslo_lor_clear.jpg

 

Pan wyślę stół w poniedziałek, tak więc pod koniec tygodnia będę jadła na siedząco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - namiarem chętnie się podzielę, po zobaczeniu stołu w realu.:yes: Bo na razie tylko na zdjęciach go widzę. Ale coś czuję, że będę bardzo zadowolona:D

Znalazłam po prostu producenta nóg toczonych, poprosiłam o wykonanie dla mnie próbek, po zobaczeniu zdjęć - nogi w czarnym lakierze zamówiłam stół nie rozkładany w wymiarze 100/70. Jest z brzozy, z wysuwaną szufladką. Wykonawca jest bardzo dobrym fachowcem, wyczułam to z rozmów.

 

Cenę powiem na priva ( wiecie jak to jest, jak powiem drogo-wykonawca się obrazi, jak powiem tanio - wykonawca podniesie ceny:cool:) Dla mnie rewelacja, pobiłam Venuskę:p

 

Trochę glamourowato wyszło, ale czarny mat nie chciałam ( miałam dziwne skojarzenia)

 

Pan w poniedziałek wysyła, więc niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...