Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Matyldo Kangurzyco:jawdrop: aleś pojechała:D Boski stolik :yes: Chwilę trwało zanim się pozbierałam. Pomysł z tym połyskiem kapitalny.

 

Natalia, znasz tę stronę http://designbyleftovers.se/ Stolik przypomniał mi o tych Szwedkach. Kupić się u nich raczej nie da :cool: , znam ceny (!), ale pomysły mają kobiety extra.

To moje ulubione:

Butterfly-chairs-(Inga-Björk).jpg DesignByLeftovers3.jpg The-Hotel-armchair-3-(Katarina-Hansson).jpg The-Hotel-sofa-1-(Inga-Björk).jpg

A te krzesełka, tylko czarne z białymi siedziskami widziałabym przy Twoim stoliku India-chairs-2-(Anna-Alverhag).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gudosia - witaj krajanko:welcome: Gdzie się budujesz? Mam wykończeniowca super, jak chcesz:cool:

 

pesteczko ( jednak wywołałam Cię do tablicy :lol2:)

Dropku

Oluś

Kamilcia

szocik

 

:hug::hug::hug:

tak się cieszę, że się podoba. Krzesła zamawiam transparentne, jeśli znajdę do lata lepsze, to te pójdą na taras.:yes:

 

Dobra, nie będę zwlekać i podam namiary tu, wszystkie więc pytania odnośnie stołów i konsolek do niego:

 

namiar na niego z allegro: http://allegro.pl/stol-biurko-na-nogach-toczonych-z-szufladka-i2949328722.html

 

ja oczywiście zażyczyłam sobie inne nogi i zrobił bez problemu, jest bardzo elastyczny.

 

Do Pana Bielińskiego też później mailowałam: [email protected]

 

Cena tego cacka to łącznie z wysyłką 1250,00zł:) I CO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...