Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Julianna16, malkul!

Dziękuję za odwiedziny - nie powiem,smutno mi się zrobiło po tych kontrowersjach z dywanem.

Ja rozumiem, że można być przeciwniczką skór, ale na całej rozciągłości.

Myślę jednak, że większość przeciwniczek toleruje skóry na rękach, nogach, tułowiu, pod siedziskiem, ale nie na podłodze. Ciekawe.

Pomyślałam sobie, że dobrze, iż nie miałam Galerii podczas wykańczania 300 m domu. Robiłam tak jak chciałam i bez ciśnienia:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak :lol2: :hug:

 

Ps. A dasz się jeszcze troszkę zaszantażować w kwestii wprowadzenia jakiegoś drewna u siebie:D? Do tego dywanu świetnie by pasowało :yes:

Np coś w tym stylu:

 

http://www.stereodesign.pl/_uploads/thumb/_bpc_m_jpg_340_340_normal2271w.jpg

http://www.stereodesign.pl/Sklep/Pufy-i-Siedziska/PIENIEK-KOLOR,2,0,164,2271.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio- ty się nami nie przejmuj i rób jak ci się podoba to w końcu twoje wnętrza. :)

Ja się wytłumaczę dlaczego tak kategorycznie napisałam, że jestem przeciw.

Jak byłam mała ( chyba miałam ze 6 lat) widziałam jak na wsi zabijali cielaka a właściwie to widziałam już po fakcie samą głowę z wystającym językiem. Do dziś mi przed oczami ten cielak stoi i to jak mu myłam ten okrwawiony język i ryczałam jak bóbr. Dlatego jak patrzę na takie skóry to automatycznie mi się przypomina.

Dobra dosyć krwawych opowieści z ubiegłego wieku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wklejam szare skórki z Ikea :wiggle:(tu kosztują 39 euro ,ale w Pl pewnie też się pojawią ,bo na naklejce informacyjnej są też napisy po Polsku :yes:)

DSC00096.jpg

 

DSC00097.jpg

 

p.s.a propo Twojego dywanu ,to bardzo mi się podoba i ja do skórek nic nie mam :no:W końcu lubię skórzane sofy ,buty ,torebki to jak mogłyby mi przeszkadzać skóry na podłodze ???;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko - :hug:

 

Vesi - :hug:

 

Nihiru - nie, te stołki nie przejdą, ja lubię się oprzeć, a na nich tylko w podłogę nogami mogę się zapierać:lol2:

 

Mróweczko - cóż za okropne przeżycia. :o nie dziwię się Tobie, że masz uraz:no:

 

Illutku - coż za wiosenna przemiana! Ślicznie Ci w krótkich włoskach. A wiecie, że ja na lato zwykle zapuszczam, żeby móc podczas upałów spiąć je w kitkę.:rolleyes:

 

Ola - niedobra, po co mi pokazałaś, no po co, ja na już chcę 2 skórki.:cry:

Jutro jadę do naszej Ikei, podpytam się kiedy będą, Widzę, że są cudownie mięciutkie, a jak nie będzie we Wro, kupisz mi w De?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko to jeszcze nic parę lat temu jak byliśmy w Jordanii pechowo trafiliśmy na Święto Ofiarowania czyli potocznie zwane świętem barana- to co tam widziałam na ulicach jak się przejeżdżało przez kraj ( a oni nie zabijają i rozbierają zwierząt w ukryciu tylko przy domach ) to był dopiero hardcore. Co miałam wtedy wakacje:cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ola - niedobra, po co mi pokazałaś, no po co, ja na już chcę 2 skórki.:cry:

Jutro jadę do naszej Ikei, podpytam się kiedy będą, Widzę, że są cudownie mięciutkie, a jak nie będzie we Wro, kupisz mi w De?:rolleyes:

To ja się staram ,fotki robię ,a Ty mi tu piszesz "niedobra"-osz Ty :p:P:P

:rotfl::rotfl::rotfl:

Śliczne prawda :rolleyes:

To się wywiedz wszystkiego :yes:,a jeśli zajdzie taka potrzeba to Ci kupię ofkors :)

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...