Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny - tak strasznie mi przykro, że nie złożyłam Wam życzeń świątecznych, a Wy oczywiście tak.....:rolleyes:

 

Dziękuję Wam z całego serduszka, kochane moje:hug:

 

Ja słabo czuję te Święta i staram się wyjeżdżać, w tym roku udaliśmy się do Wisły. Śniegu było jak w styczniu:o

Nawet pojeździłam na nartach, ale tak bez specjalnego zainteresowania, no bo ile w końcu może zima trwać?

 

Z nowości budowlanych - zamówiłam u MadziZZZ klosz czarny ze srebrną lamówką na kinkiet.

 

Odesłałam okropny dywan z powrotem do West i czekam na pieniądze. W związku z tym znów mam dylemat -jaki dywan dać.

Pamiętacie jeszcze moje wnętrza? Jakieś sugestie?

 

PA sugerowała w zebrę. A ja myślę czy nie dać jakiegoś turkusu na podłogę, :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko ale masz przygody z tym westwingiem :sick: to już chyba lepiej wychodzi jak kupujesz w Ikea, przynajmniej z czymś wracasz do domku ;) :lol2:

Tylko szkoda tej ławy :( może jednak przyjdzie.

Szare skórki śliczne :yes: A dywan musisz mieć? Mi by było szkoda zasłaniać podłogę :) dała bym tylko jakiś wąski chodniczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zdjęcia :)

 

Lampy:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1085/ac1e3e69001efcb85169158f

 

http://i1.fmix.pl/fmi1161/6ff339b0001c445b51691580

 

na powyższym widać szafkę RTV.

 

http://i3.fmix.pl/fmi268/cf399721001a70c85169156e

 

och chyba wysłałam te same zdjęcia

bałam się że lampy będą duże. NIE SĄ :)

http://i3.fmix.pl/fmi991/757cf0030017e83d51691568

 

tu widnieje się regał

 

http://i1.fmix.pl/fmi954/ab8436a30008adfa51691586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinkiet ( nad stołem kabelek) podczas montażu został złamany, muszę szukać nowy :sick: Mogą mi sprowadzić z AD taki sam, ale nie wiem czy warto, bo kruchy strasznie.

 

No i dywan na tapecie, nie jestem przekonana już do turkusu :rolleyes::no:

 

Wiecie co ta skóra z byka ładnie wyglądała, tylko że była marnej jakości:mad:

Może dalej szukać w tym kierunku?

 

CO PROPONUJECIE KOCHANE DZIEWUSZKI?????:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj Natalia,

tyle biadolenia, a tu takie śliczne mieszkanko:wiggle:

lampy super pasują i białe firanki są najlepsiejsie:yes:

skórki na krzesłach i futrzarze poduchy fajnie ze sobą pasują i nadają przytulności

 

jak ta bydlęca skórka tak ci podpasowała, to czemu w ikei nie kupisz, przecież tez mają takie, widziałam, macałam, nie pamiętam czy akurat czarno -białe, ale wyglądały na porządnie wyprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, pięknie wyszło PIĘKNIE :wiggle:

Teraz dodaj troszkę koloru. Może dywan i jakieś ze 2 poduchy, kolorowe „płótno” na ścianę i starczy.

Popatrzyłam i od razu pomyślałam czerwone–pomarańczowe–stare złoto.

A... i koniecznie wspaniałe lustro w prostej szerokiej ramie. Może okrągłe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalko, pięknie jest :yes: i lampy, i komoda, i regał, i firanki :yes:

A Ty sama masz potrzebę wprowadzania koloru?

 

No właśnie - oglądałaś te skóry w Ikei? Kup, przymierz i jak nie będzie ok, to wiesz co :D.

Ja cały czas czekam na to "drewniane" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesi, Dropku, Amtla, pesteczko, Basiu-Julianko - DZIĘKUJĘ :hug:

 

Odpowiem teraz na pytania.

Tak, mam potrzebę wprowadzenia koloru, ale nie wiem dokładnie- jakiego i jaki efekt uzyskam i czy nie zepsuję tym kolorem dosyć spokojny w tej chwili look. Niestety nie wchodzi w grę kolorowy obraz, bo: 1. nie wiem czy chcę obraz/obrazy. Mam je w domu i nudzi mi się oglądać jedno i to samo, chyba wolę jakiś misz masz galeriowy, 2.-obraz musi być duży i swoje będzie kosztował, a w tej chwili chce redukować wydatki na to mieszkanie. 3. - patrz. p.1:lol2:

 

W Ikei skóry są w większości czarne i mało mają białych plam, prawie wcale. Właściwie ja się nie upieram na skórze. Po prostu jak przyszła ta z West. to mi się nawet spodobała, ale jakość była nie do zaakceptowania.

 

Ja to mam pecha, nie daj że uszkodzono mi podczas montażu kinkiet, i teraz muszę szukać nowy:mad:

to:

-regał przyszedł w 2 odcieniach, tego na zdjeciu nie widać, ale reklamację złożyłam i czekam na nowy

-zauważyłam na Ikeowskim biurku jakieś rysy, pęknięcia. Tez do wymiany, jutro przyjadą to zobaczyć z działu reklamacji I.

 

I nie wiem co z tym kinkietem robić. Był ten

http://www.almi-decor.com/images/products/2459/box-380x380-9900022.jpg

Mogą mi go sprowadzić, ale on nie jest w całości z metalu, tylko jeszcze łącza ma z żeliwa, i to żeliwo pękło. To kruche dziadowskie żeliwo będzie i na nowym kinkiecie, wiec nie wiem czy chcę znów ten sam kinkiet.

Mogę inny kupić, tylko jaki?

 

Teraz Basiu- tego drewnianego nie będzie, na jego miejscu stoi biurko Ikeowskie. Agnieszka robiła wizki i wyszło, że pianino wygląda jakby było wciśnięte na siłę. Zgodziłam się z nią, ze muszę z niego zrezygnować. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kinkietu :(, miał bardzo fajny kształt ale nie ma co pakować się w następny taki sam i ryzykować kolejnych uszkodzeń. Na pewno znajdziesz inny o podobnej formie :yes: Tak na szybko przypomniał mi się ten U Magdy w MG też może znajdzie się coś fajnego.

 

A mieszkanko prezentuje się ślicznie :yes: Lampy idealnie się wpasowały, zasłonki delikatne, cudne. A jaki jest plan na ścianę za kanapą? Dajesz szafeczki tak jak było na wizu, czy właśnie tam myślisz o galerii?

Edit: jeszcze jeden składany kinkiet mi się przypomniał tańszy;) ale chyba nie ładniejszy

Edytowane przez TwoOfUs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...