Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

Oluś - toś to ja zgapiłam te Vivany od Ciebie,dałam je, by w niedrogi sposób zobaczyć jak to będzie wyglądać. No i chyba zostaną:D

 

Venusko - firanki nie poprawione:lol2:, mi nie przeszkadzają. zamierzam je wyprać, jeśli jako tako będa po praniu wyglądać, to obfocę, słowo:yes:

 

Agnieszko - ta skóra jest fajna na zdjęciu, w rzeczywistości w Ikei skóry są bardziej brązowe niż czarne. A białego mają co kot napłakał.

 

Dziewczyny - ja na majówkę wyjeżdzam od jakiegoś czasu do Malcesine, zakochałam się w tym maleńkim miasteczku nad Gardą.

 

DSCN0167.jpg

DSCN0169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj !

Uwielbiam wnętrza w kolorze bieli a do tego meble włoskie !!!! :yes: Poezja ! TV mega fajny !

Ja mój przyszły domek też będę dekorować bielą, chociaż mój m mówi, że to niepraktyczne ,,,,ci mężczyźni

 

Pozdrawiam

białe jest mega praktyczne - to mówię ja posiadaczka samych białych mebli, białej stolarki i mnóstwa innych białych rzeczy...mama dwójki małych dzieci:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziewczyny za komplementy, faktycznie białe meble nie są uciążliwe w sprzątaniu, zastrzeżenia mam raczej do białej podłogi. Każdy paproch, okruszek-widać, po odkurzaniu można zaczynać sprzątac ponownie. No ale ja wiedziałam o tym i nie narzekam. :D

 

Przyszedł abażur od MAdziZZZ - jest śliczny popatrzcie ( dziękuję Madziu raz jeszcze :hug:)

 

DSCN0181.jpg

 

Znów nie mogę z kompa zdjęcia dużego wkleić, choć zmniejszam uprzednio. czemu?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 6 months później...
  • 3 months później...
  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...