Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj pojechałam ułożyć ten dekor, który przyszedł w małych paczuszkach po 5 kafelków. Razem tego było 289 szt.. Myślałam, ze wyrobię się w 1,5 godziny, a zeszło mi prawie 4 godziny :mad:

 

To jest zdjęcie moim marnym aparatem:

 

http://images41.fotosik.pl/1704/349b19dc2f04b800m.jpg

 

Nadruk jest wyraźny, powierzchnia błyszcząca. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na ścianie :rolleyes:

 

Zastanawiam się też nad kolorem fug, na ścianach chcę dać białą, na podłodze srebrną.

 

Może ja powinna na tej ścianie też dać srebrną?

Kurcze sama nie wiem, pasowała by szara fuga, ale wtedy muszę dać szarą na całej ścianie.

Jednak boje się, że z szarą fugą ściany będzą wyglądać jak zeszyt w kratkę:rotfl:

????????????????

 

Ściana będzie wspaniała:D

To ważna decyzja z tą fugą. Moim zdaniem do większości dekoru najlepiej pasuje srebrna fuga. To jest mój osąd na podstawie zdjęcia. Biała fuga w ogóle odpada, bo biały praktycznie nie występuje na tej fotce. Szary rozumiem jako ciemniejszy od srebrnego, ale jaśniejszy od ciemnych części obrazu. Na tych ciemnych i jasnych częściach każdy szary będzie zbyt widoczny.

 

W sprawie komódki i innych ciekawych potanionych elenentów wystroju warto zaglądać na Westwing. To srebrna konsolka jest właśnie od nich

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś czy ci nie zostanie parę białych??????????????

 

ha a właśnie chyba zostanie :wiggle:

Jeśli nie dam płytek nad geberitem - bo i tak zawiśnie tam szafka (której jak zamawiałam płytki nie było jeszcze w planach ) zostanie mi białych,a ile Tobie będzie potrzebne?

A wiesz że przy zamawianiu przemknęło mi kiedyś przez myśl czy nie powinnaś zamówić też białych :bash: i głupia nie zapytałam :(

 

 

 

Jednak boje się, że z szarą fugą ściany będzą wyglądać jak zeszyt w kratkę:rotfl:

????????????????

 

Ja dziś stanęłam przed takim samy dylematem :lol2:

Spójrz na mój kawałek zafugowany szarością

 

 

 

Ach i wpaniałe te płytki do łazienki - jedyny i niepowtarzalny dekor!!!!!

 

Edit

ps Witam w galerii :lol: :hug:

Edytowane przez admete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere79 :welcome: witam się cieplutko

w ten zimny poranek:mad:

To ma być lato?

 

Iskanna, Anetko - dla tego widoku i kupiłam :p Ale muszę powiedzieć uczciwie, że tam, gdzie wybudowałam się też pięknie :rolleyes: ( dookoła, nie w moim ogródku;))

Jak kupię sobie porządny aparat, to pstryknę fotki.

 

Co do fug. A jak myślicie-jak dam srebrna na podłodze i na tej ścianie z dekorem , ,a tam gdzie białe płyteczki położę białą?

Faktycznie na dekorze biała będzie brzydko wyglądać ( chociaż projektantka twierdzi, że nie trzeba fugą ukrywać nadruk )

 

Admete - ja poukładam swoje płytki kuchenne w tym tygodniu i dam ci znać, jakby co :wiggle:Boszzz jak dobrze, że cię mam .

 

Pesteczko- wiem, ze ważna. A mnie &^%&^ nie będzie, gdy będzie fugował. Może poprosić, żeby nie fugował do mojego powrotu:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Natalio!

Trafiłam do Ciebie wczoraj i zostaję podglądać. Masz dokładnie taką kolorystykę, jaka mi w duszy gra :) Fajne to twoje mieszkanko, naprawdę mi się podoba. A przez ten dekor na płytkach to zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem własnej łazienki jednak nie zrobić troszkę inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalio, jeszcze raz dzięki za linka:cool:

 

A białe fugi to jakie będziesz dawać? Epoksyd? Bo Ty się ze zwykłymi zamęczysz. Wiem coś o tym, bo sama mam białe kafelki i fugę i na podłodze w łazience. Już jakiś czas temu sobie odpuściłam czyszczenie i teraz figi są ciemnoszare.:sick:

 

Edit: Wenecja ładnie się prezentuje na kafelkach. Zdradź, gdzie to robiłaś? Bo jesteś zadowolona, prawda?:rolleyes:

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyanna - miło mi ( tu wstawiłabym emotikona, ale przepadły mi gdzieś)

Przyjemnie się układało przez pierwszą godzinę, potem to tylko męczarnia, bo na czworakach

Z jakości jestem zadowolona, a tu link do nich:

http://www.domdruku.lublin.pl/druk_na_szkle

 

W cenie mają zakup płytek ( do jakieś kwoty oczywiście).

 

Fuga- też skłaniam się ku srebrnej na dekorze i posadce. Ale reszta ścian na pewno będzie miała białą. Nie epoksyd, nie.

Magdo - widzę, że awansowałaś na doradce! Doradzaj kochana teraz, doradzaj!

 

Dziewczyny!!!!! Gdzie moje emotikony???? Jak to włączyć nie mam takiej opcji w ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę tylko tekst pesteczko

 

ale jak pisze odpowiedź, to wyświetla mi się na samym dole mapa tematów i już widać linki:

 

 

Te 2 to na podstawie odręcznego rysunku Załącznik 131301

 

A TEN przepięknościowy jak cho.... klient przysłał mi jako super wzór Załącznik 131302

 

Po tym ostrzeżeniu o FM szwankuje mi przeglądarka

P.S. Ten żółto czarny projekt jest super i kula w sześcianie jest piękna :)

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to numer. Kocham speców od komputerów miłością pierwszą i niespełnioną. Zawsze jak zaczynają grzebać to coś zostawią niedorobione. Mój osobisty domowy, też tak działa. Tłumaczy, że to jest takie skomplikowane, że trudno objąć w całości. Zawsze czegoś na kompie szuka:rolleyes:

 

Fajnie, że Ci się podobają. Lubię pochwały :rotfl: mrrrr....

 

Usuwam skoro obejrzałaś :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...