Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Współczesnie i na biało...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piesteczko, narendil - niestety miałam wirusa:sick: byłam w serwisie, ale wszystko jest OK.

 

Kakusku - bardzo ładnie wygląda biały piekarnik:yes:

Ale tak sobie myślę-no choćbym nie wiem jak się starała - nie ukryje faktu, że oto w salonie jest kuchnia.

I może wcale nie trzeba białego? Potem pomyślę:rolleyes:

 

:welcome: hazelku, agawi -witajcie dziewczyny:hug: Agnieszka, nie zauważyłaś, bo to nie wątek a wąteczek :lol2:

 

Szarlotko - spóźniłaś się na widok z tarasu ( niedowiarku:p) Musiałam poukładać, bo chłop doliczyłby mi za segregowanie puzzli.

 

Lece do was..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niespodzianka :) dopiero odkryłam, że założyłaś wątek :p i już na samym początku mam dziewięć stron zaległości :p oj stanowczo muszę się poprawić bo moja aktywność na forum ostatnio przybrała tendencję spadkową :oops:

Zdążyłam przejrzeć kilka stron wstecz i wszystko super się zapowiada :yes: fajny klimat i ja bym zupełnie nic w projekcie nie zmieniała.

Co do szaf to niby nie jest ich dużo ale w końcu to nie mieszkanie dla wielodzietnej rodziny tylko dla Ciebie, uzbierasz aż tak dużo ciuszków, ręczników, pościeli?

Za to ciekawy wydaje się pomysł z małą dekoracyjną komódką pod zegarami :) może ona byłaby fajnym czerwonym akcentem nawiązującym do Bardelliego a szafeczki nad kanapą mogły by być wtedy białe. Rozważyła bym też zamiast zwykłych krzeseł przy stole jakieś foteliki wtedy w razie czego można by je wykorzystać przy najeździe większej liczby gości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two - no wreszcie :hug:

Piiiiip. To jest genialne z tą czerwoną komódką. Ja już zacznę szukać :yes: Ponadto szufladki jako dodatkowe miejsce dla przechowywania.

 

A jakie foteliki masz na uwadze?

Ja nadmieniałam kiedyś, że mam wielgachny taras. Tam musowo postawię jakieś plastiki, co by duszę nacieszyć i w razie gości mieć na czym usiąść.

To dlatego pytałam o twoje z wizki salonu i okazało się, że takie tylko w twojej wyobraźni:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Westwingu była dzisiaj ładna sofa, była ale spłyła, sprzedała się dość szybko

 

http://www.primaverafurniture.com/images/meble_wypoczynkowe/thumbnails/queensofaa.jpg.thumb_300x251.jpg

 

U mnie się nie zmieści, no ma szerokość 220, a moja wnęka 210. Ale zapisuję i może Panu Piekielnemu pokaże:p

Edytowane przez Natalia Stanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie foteliki masz na uwadze?

Ja nadmieniałam kiedyś, że mam wielgachny taras. Tam musowo postawię jakieś plastiki, co by duszę nacieszyć i w razie gości mieć na czym usiąść.

To dlatego pytałam o twoje z wizki salonu i okazało się, że takie tylko w twojej wyobraźni:lol2:

 

Ja u siebie mam w planach fotel Pasha Pedrali ustawiony w szczycie stołu ale on jest dość obszerny ;) Ogólnie miałam na myśli coś z podłokietnikami i szerszym siedziskiem żeby można było na nim dłużej wygodnie posiedzieć w razie imprezki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gospodynię :bye:

 

 

Ja u siebie mam w planach fotel Pasha Pedrali ustawiony w szczycie stołu ale on jest dość obszerny ;) Ogólnie miałam na myśli coś z podłokietnikami i szerszym siedziskiem żeby można było na nim dłużej wygodnie posiedzieć w razie imprezki ;)

 

Two świetny ten Twój fotel :yes:

 

A pomysł z fotelami u Natalki też popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozpoczęły się prace.

Zaczynam od łazienki.

Rozmawiałam z wykonawcą i okazało się, ze nie da się zgrać wszystkich fug ściana- łazienka tak jak chciałam. :mad:

 

Gdzieś trzeba będzie robić docinki, a ze moje kafle maleńkie, to docinki rzędu 3-5 cm będą razić jak diabli:sick:

 

Naprawdę żeby zsynchronizować fugi, trzeba byłoby wybudować łazienkę pod wymiar:bash: kafli. Masakra jakaś

 

Nie potrafiłam podjąć decyzji na miejscu ( gdzie mają być docięcia), bo żadne rozwiązanie mnie nie zadowalało.

 

Zostawiłam wykonawcę, poprosiłam go na spokojnie przemyśleć i zmyłam się:lol2:

 

Jutro pokaże mi swoje propozycje, a dzisiaj burzenie i zakupy ( klej, płyty itd)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...